Zuzu ile keyf-i alem

slm bebeğim nasıl yani başka tanıdığı yok bu kont doktorluk yapmadımı hastanede gülüm kendi arkadaşları vardır ala ala hemen panik yapma gelir ortalığı velveleye verme

ben 9da kalktım canım yani var okulu da burda bitrdi son 2 seneyi cerrahpaşada okudu ordan da var arkadası ama sabah 8de kalkıp gtcek kadar yakını yok bunlardan başka
telefonu evde, ve benim arabamı almış kendi arabası garajda iç taraftaydı benimki hemen kapının orda. bu yzden diyorum ki acil bişey oldu ugrasamadı aldı gtti ama nolabilir ki :/

dur bakalım bebeğim ya hementelaş etme bi acil işi çıkmıştır bekle biraz daha

adamı arıom arıo acmıyo
telefon evdeymiş sonra farkettim bu cok komik oldu

istanbulda tandıgı başka 2 kişi daha var ama onların yanında olmasın :18::18:
yolarım kontu ben.

jean hoşgeldin canım nasılsın artık uğramaz oldun buralara iyi sayılırım sen nasılsın bebeğim.....

cemre kız kimin yanında olabilir de bakem

ah canımm çok sevindim iyi olduğuna
şişlikler indi mi?
uğraşıp duruyorum tatlışım

jean hoşgeldin canım nasılsın artık uğramaz oldun buralara iyi sayılırım sen nasılsın bebeğim.....

cemre kız kimin yanında olabilir de bakem

eski eşiyle çocugunun yanında olabilir ama ben uyurken kalkıp apar topar neden gtsn ki :26:

ah canımm çok sevindim iyi olduğuna
şişlikler indi mi?
uğraşıp duruyorum tatlışım

ay canım milleti bıktırdım o yüzden pek bahsetmiyorum şişilikler devam ediyo her gün acile gidip iğne vurduruyorum bakalım ne olcak bekliyorum bitanem

oooo oooo sen cok sey kacırmışsın yavrum
ben kendimi boşuna mı parcaladım o kadar ben bu adamla evlenmem diye?

ulen ne bileyim anlatmadınki ne kaçırıcam o zaman herşeyi anlatıyodun ben başka birini seviyodun ondan istemiyosun diye biliyorum

valla ben daha şimdi öğreniyorum kız ben daha önce evli olduğun bilmiyordum .....hem oraya gitsede kızma cemre çünkü sonuçta çocuğu var hasta olabilir acil bişey olabilir buna alışman lazım bebeğim...

diğer soracaklarımı özelden sorarım burdan yazmak istemiyorum

ben gitme demem ki, yeri geliyo 7 kat yabancı arıyo emre bi gel bak çocuga şu oldu bu oldu diye. tabi gtsn ama beni uyandrablrdi sbh, cemre benim gtmem lazım diyebilirdi, veya kaç saat oldu eve bi telefon edebilirdi.

aaa canım bende bilmiyordum sasırdım vala zor ama

ay zuzu sınırlerım bozuldu dün biri girmiş nıckımle gebelık bölümüne bişi yazmısdeli olcam bildirdim hala silinmedi yaa kim olabilir

aaa inanmıyorum
iş yrinde falan açık unutmuş olablr msn aslım?

bişmiorum cnm ama moralım bozuldı u yaaa

bu gebelik konusu yüzündenmi banlanmıştın sen yoksa o konu başkamıydı aslıcım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…