Zuzu ile keyf-i alem

ulen böcüküm tamam işte aha söz nişan yapıcam ya daha dur seneye düğün:KK9::KK9::KK9::KK9:

ne zmn olm karar verdın mı
ben nıye bılmım
aman ne sözu dırek nışan tmmdır ne uzatıon olm
az kaldı evet
kıyafetlerim yıkanırsa bavulu hazrlicam :KK52::KK52::KK52:
1 temmuzda ada'dayımm :KK69::KK69:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
zuzu sana bişey diyem mi ben hep diodumki 30dan önce evlenmem
21 de evlendim ama bazen diyorum iyiki erken olmuş bazen de öfff ne gerek vardı diyorum

ben de o başındaki şeyden istiyorummmm :KK62::KK62::KK62:
napcaksam artık... evde otururken mi takcam :KK52::KK52:

evde takarsın al al:KK60:

ıyı tatıller sana ben dhaa tatıl göremem:KK5:

sende amma karışıksın he ıyıkı dıon bıde of amann:KK37:

böcük karısı sen bana diceğine sende çocuk yap artık:KK4:

sirken valla ucuzmuş bebeğim yaaa

ya kızlar mısır çarşısı nasıl söz ve nişan için hazırlık anlamında soruyorum ben güzel bir nişan tepsisi istiyorum söz mendilleri falan istiyorum

bana da bana da :KK76::KK76::KK76:

nan zuzu ne dion speedy azcık evliliğinin tadını çıkarsın öle bebek mi yapılır hemen :KK52::KK52: çok meraklıysan sen evlenr evlenmez yaparsn

sana da tabi yaaaa ikinizde yapın işte severiz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
daha 16 gün diyorum kız bana bebek diyor bu zuzu tam dayaklık heee ağzından yel alsın aman :63::63::63::63: istemiyorum şuanda
önce evime evliliğime tamamen alışmam lazım :KK34:

böcük karısı sen bana diceğine sende çocuk yap artık:KK4:

sirken valla ucuzmuş bebeğim yaaa

ya kızlar mısır çarşısı nasıl söz ve nişan için hazırlık anlamında soruyorum ben güzel bir nişan tepsisi istiyorum söz mendilleri falan istiyorum

git eminönüne bi sürü var :KK16:

sana da tabi yaaaa ikinizde yapın işte severiz :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
daha 16 gün diyorum kız bana bebek diyor bu zuzu tam dayaklık heee ağzından yel alsın aman :63::63::63::63: istemiyorum şuanda
önce evime evliliğime tamamen alışmam lazım :KK34:

bak ben sana şimdiden söyleyeyim en kısa zamanda kazaya kurban gidicen bebiş olcak:KK9::KK9::KK9::KK9:

kızlar siteye giremedim ya demin bir türlü baglanmadı

bir sürü şey yazmıştım halbuki gelmemiş hic biri :KK14:

evet ya banada oldu bende giremedim diyorum anam millet nereye kaçtı

super bitanem hotmailimemi mail attın ben ordaki maillere pek bakmıyorum dur ben sana mail adresimi vereyim

X