Zuzu ile keyf-i alem

sus be zırlama mızmız seni:)))))))))))) hep sen böle kaçıyon zaten alıştım ben artık bir gün ben bi gidicem çok özlücen beni ama gelmicem:)))))))))))

kaydirigubbakcemile3 herkez alıştı kız benım kaçmalarıma ne yapayım abinmi var derdın var böyle bır topıkmı açsam acaba kaydirigubbakcemile3

senin topic açmana gerek yok boo.....lamadığın topic kalmadı asker eşleri topiği,eski dostlar topiği daha sayayımmı:))))))))))))

bak şimdide özel msj atıcam orayada geliyormusun kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 eee anlat bakalım sen neler yapıyorsun?chancede yok haberın varmı senın?

yok valla uzun zamandır msj attım ona ama cvp yok valla belkide canı girmek istemiyordur olabilir insanların bazen sıkıldığı anlar olabiliyo...sen neler yaptın anlet bakem senin sevgili varmıydı:)

olabılır canım iyi olsunda.yok vallahı sevgılım mafoldumbenbenım gıbı cadıya kim dayansınkaydirigubbakcemile3

senmi cadısın ha ha haaaaa sen hayatında cadı görmedin sanırım:)

delikafadulden ha hhaaaa haaa iyi halinmiş göremedik henüz kurt kaynadığı içinlülülülülülü

lülülülülülü lülülülülülü ne yapayım tatile gıdemedım izmiride özledım kankamda cagırıyor gıtsemmı acababoshayallersmile ben su anda 6 topık bir msn ve aynı zamandada cep tlfnununda msj atmakla ugrasıyorum yaaa amma çok iş yapıyorum dımı :roflol: çooook çalısıyorum çoook tatıl lazım bana:roflol::roflol:

Son düzenleme:
kızım beynin sulanmıyomu ıyyyyyyyy benimde az kaldı izmire gitmeme ayın 12 de ha ha haaaa çatlada patla

kaçıcam zaten birazdan oyy yoruldum benide götur benide götur söz sesimi çıkartmam kaydirigubbakcemile3

yorulmuş o topicten bu topiğe koşturursan yorulursun delü karu......senmi sesini çıkartmıcan ha ha haaaa oynucam döktürücem düğünde....netten çıkınca planın ne anlet bakem hemen

ayy dur beynım sulandı bu aralar o kadar çok kısının dugunu varkı senınkı ne zamandı?yemek yapıcam sonra carsıda ıslerım var bıraz hava almam lazım oksijen gıtsın beynıme kaydirigubbakcemile3

ayy dur beynım sulandı bu aralar o kadar çok kısının dugunu varkı senınkı ne zamandı?yemek yapıcam sonra carsıda ıslerım var bıraz hava almam lazım oksijen gıtsın beynıme kaydirigubbakcemile3

benim düğüne bir seen var daha bi söz yapamda :))))))))) oh oh ne güzel gez bakalım oksijenmiş ha h haaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…