Zuzu ile keyf-i alem

oralarda hep eksın var zaten
kendımı tutuom eskıden cok grıleştımde sımdık uslandım
evlendım ya
evımın garusu kk nın takıpçısı oldum

ala ala çok ilginçmiş ben bilmiyoum valla pandomim...
bu arada he valla bu site çok fena bağımlılık yaptı yaaa bende bir yandan iş bir yandan bu dite bazen yemeklerimi bile burda yiyiorum masamda:)

ne giydini bilmiyorum da bir derdim varda 15 kişi aynı evde otrcklrmış evlnnce
herkes de olmaz kızım daa 21 yaşndasn durun bklyn para brktrn ayrı eve cıkın yaşnda kck sora evlnn falan demiş. yok bn cok seviyorum falan dio kız sürekli
madem böle dicektin neden topik actın ki sen kararını vermişsin zaten dedi önce herkes sora dalga gectiler baya, etikelerde herifsankimbehlül falan vardı
cidden söylenmicek şeyler vardı ama bn de yazdm da ailen ne dio bu duruma vs vs yazdım yani.

nolcak böle halimiz ya =)) bende bazen yemeğe çıkmaya üşeniyorum. bakıyorum bazen gözlerim ağrımış kapatıyorum =)

valla bilmiyorum bende ayrılamıyorum yapıştım koltuğa molaya bile çıkmuyorum çoğu kezzzz

ahahah bn sabhtn aksama kdr blgsyr basndaym kkdan baska bişey yaptgm yok
bir derdm var okuyorum ayda 2 kere fln yazıyrm ama :KK70: bu aralr hep zuzudayım :)

ben hıc cıkmıom olm
mapuslarada cok düştüm çenem yüzünden
snra uslandım
aman dedım
kk dan ayrılamıom zaten
gözlerım acıo şuan:bbo:

cemre ya ben orayı okuyunca piskolojim bozuluyo. çok etkileniyorum.
paronaya belirtileri başlıyo bende de. hep mutsuzluk hep olumsuzluk insanlarda korkutuyo valla benide. Allah herkesin derdine derman versin inşallah ya

zuzumm hep snnleym ben
pandomim evet ya
ama acıkcası dünküne güldm ben
allah günah yazmasın bişey yazmadım ama dalga gectm kendi kendime

selam kızlarrr

cemre yaa senin olayları okudum da geçmişte, o kızı yolasım geldi vallaa... :eek:klava:

çok sinir bişi o kızzzz :eek:klava:

allah kolaylık versin sana bu kızla... :nazar:

ala ala evdeli aptal laptop çalışmıyoki bakem keyifne göre çalışıyo çalışmıyo deli olcam elimde kalıcak laptop bir gün
ben sigara içip geliyoruım bon bon lar

X