Zuzu ile keyf-i alem

begenmedim ben yazmam bunu
mimar sinanda baya rahattık yani hocayı ayarlayıp dersin saatini bile deiştrirdik ya bu ne böle
bogazicinin altına yaziym dedim de marmara yazarım bunu yazmam
neyse siz needionuz?

ay cemre kız ne zaman başlıcak nişanın saat kaçta

18.30 dendi, aslında 7.30 olsun dedik
aman anca toplanılır dediler sonra
e zaten erkek tarafı almanyadan gelcek yarın emrelerde kalcaklar hepsi bi yerde kaydirigubbakcemile3
bizimkiler kacta toplanırsa artıkkaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
alamancılarda var heee:))))))))))))) hadi bakalım umarım çok güzel geçer heyecanlandım kız valla

alamancılarda var heee:))))))))))))) hadi bakalım umarım çok güzel geçer heyecanlandım kız valla

onların hepsi alamancı zaten
zuzu kız sen bnden cok heyecanlandın
benim tek düşündüğüm şey 11 cm topukla nasıl roman havası oynicam ben sempatiksalakcinni

he kız valla ne bilim seninle birlşkte heyecan yaptım....çıkartırsın ayakkabılarını zaten o zamana kadar havaya girersin:))))))))))))))))))

alamancılar valla yarın gelcekler of daha onlarla tanışcam
eltim de alman
bakışıp duruyoz hatunla =)

hadi ya anlaşırsın kız sende ona türkçe öğret benimde eltim almanyada.......
wie gehts dir deeee gerisi gelir:))))))))))))))

zuzum o kadarını hatrlıorum hal hatr sorup konuşuyrz elbet ama
bi oturup geyik döndüremioruz :icecream:
hee aslım valla azcık öle oldu =)

ya ben size yine alakasız şeyler sorcam kızlar
bu kk beni bazen öldürüyo
şimdi biri yazmışki
eşimin ailesi düğünden önce eşyaları almak icin birinden borc almış, sonra takılan altınlarla o borc ödendi
aldılar altınlarımı
bu garip bişey mi? bana cok normal geliyo yani kaynanası alıp tatile falan cıkmamış ya o altınlarla, durumu yokmuş ki borç almak zorunda kalmış, e ben alamıyorum durumum yok diip onu da ogluna bıraksaydı da aynı şey olmicak mıydı? diolarki bide bazıları eşyaların bazılarının borcunu bize bıraktılar, e sen hic para vermeden mi evlenmeyi düşünüyodun? oldu olcak yarın faturanı da kaynana ödet ev kiranı da
ben mi anormalim yaa?

saçmalığa bak yaaa yok canım millet anormal sanırım:))))))))))

:kedi::kedi:
kendimden şüphe ettim bi anda
ben mi cok safım ya ben olsam direk verirdim altınları evde altın üstümde borc olcagına veriym altını 2si de olmasın yani

böcek nerdeydin kuzum senn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…