Zuzu ile keyf-i alem

hem de bahçede olucak bence asıl güzel yanı bu
söylemesi ayıp biz biraz fazla oynarız döktürürüz de
azcık şoparlık var bizde kaydirigubbakcemile3
kapalı yerde güzel olmuyo

ohhh süper resımlere bakarız artık

çakil gel ben sana alam bacım

Şeniz elma şekeri pamuk helva bıde kagıt helva ıstıyorum:kedi: senı bulmusken hepsını soylıyım dedım

çakılımm ben de alırım kuzum ama izmirdeymişsin sen :/

fotograflarımızı emrenin abisi çekcek
zamanında tüm baskılara ragmen tıp deil görsel iletişim sanatları okumuş ve fotografcı olmus :icecream:

ay o deilde
görümcem beni deli ediyo yaa
elbise aldırdı bi tane görseniz bu kadar şatafatlı şeye ne gerek var ki bee dersiniz
şimdi de demişki ben elbisemi begenmiyorum
cemrenin elbisesinin pembesinden istiyorum
benim elbisemin 6 rengi falan vardı üstleri hep siyah, tülleri farklı renk
emre de şey demiş
sacını da boyat siyaha, renkli lens de tak, açık renk pudrayı da sür bembeyaz ol, saçını makyajını da aynı yaptır cemreyle
aynısı ol cık istersen, ben yarında bunları söylemeni bekliyorum klava:
ne saçmalıyosun kızım sen ya?

pardonda bu kıza birisi bişey demiyormu ya sen nişanlanıyorsun aynısı olurmı hiç yaa ala ala hastamı bu kız ya

cemrecım ben düzcedeyim tatlım yakınım yanı sen kargoyla yolla bana sempatiksalakcinni kız görumcende ne kıskançmış gercı sende kıskanılmıycak hatun degılsın yaa kıskananlar catlasın

pardonda bu kıza birisi bişey demiyormu ya sen nişanlanıyorsun aynısı olurmı hiç yaa ala ala hastamı bu kız ya

bişey derse artık al sen giy bunu madem çok beğendin der atarım elbiseyi önüne, pek de umrumda olmaz, yani bu elbiseyi de 1 saatte begenip almıştım zaten yeni bişey alırım son anda ne de olsa şatafatlı bişey aramıyorum, bu sefer daha da cok kıskanır, ne yalan söyliym hoşuma gider benim de, gözümün icine nasıl bi nefretle bakıyo ya görmelisiniz, çatlasın.
deli kız ya
gebercek kıskançlıktan
köpekten korkan kız emre bana köpek aldı diye köpek aldırdı
bi de diomuş ki
cemreninkinden olsun ama daha büyük olsun
yarında gelip benim babam senin babanı döver falan dicek diye bekliyorum
gecen ben onlarda kaldıgımda da sabah şey dio yerleştin iyice buraya
emre de bi güzel susturuyo onu opuyorumnanaktan

cemrecım ben düzcedeyim tatlım yakınım yanı sen kargoyla yolla bana sempatiksalakcinni kız görumcende ne kıskançmış gercı sende kıskanılmıycak hatun degılsın yaa kıskananlar catlasın

şımartıyosun beni çakılımmm
çatlasın valla delirtiyo beni arasıra
geçen gün bana dioki tamam güzelsin falan da çok kısasın bee
beğenen bu halimle de beğeniyo ya, sen boşver tatlım
hem bodur tavuk her daim piliç görünün ben memnunum halimden dedim
kendisi de 17 yaşında mı ne daha
ama benden büyük duruyo görseniz...
kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…