Zuzu ile keyf-i alem

ya ben dün dedim ya bugünü kutlamalıymışız emre geldi
sonra işte çıktık yemek falan yedik ama kandil diye içki falan içmedik böle eglenebilcegimiz bi yere gitmek istemedim ben pek
sonra o da dediki e peki sen bilirsin gel bi yarım saat bize ugrayalım o zaman kandil diye
tamam dedim sonra işte gittik falan ama öle kandil diye gitmişim gbi deil ölesine oturmaya gtmişim gibi
sora film izleyelim falan dedik öle
salondaki koltukları da köşe
sora herkes yattı faln emre de koltugun tam köşesine sırtını dayayıp uzattı ayaklarını
ben de başımı kucagına koydum diger tarafa dogru uzandım
sonra uyuyakalmışım =)
abim mesaj atmış bana emre de abime sölemiş işte durumu, tamam uyandırym da bırakıym 15 dakka sora demiş, abimde bakın keyfinize yaa demiş
emre de uyandırmamış beni sabaha karsı uyandım ancak
nasıl korktum ama görmeliydiniz halimi =)=)

ayıp diil tabi canım
ama ben utangacım, dedemi arayıp dede şu tarihte nişanım var diyemedim ben o derece utangacım

ala ala abin izin verdi yani uyumana:)))))))))) valla ne güzel çok baskıcı değiller yani benim de kardeşim ve annem anlayışlıdır ama babam değil o kadar:)

benim de babam pek rahat diildir yani çok karışır ama
emreyi çok seviyolar bide böyle bişey var
abim fazla rahat bi insan ama
hiç karışmaz yap napıosan ben sana güveniyorum yanlış bişey yapmazsın zaten der hep

ohh ne güzel abine bayıldım:))))))) valla canım ne kadar severlerse sevsinler sevipte izin vermyen çok var

ohh ne güzel abine bayıldım:))))))) valla canım ne kadar severlerse sevsinler sevipte izin vermyen çok var

ay halimi görmeliydin var ya
sabah 4.30 falan işte saat birden uyandım
ay nerdeyim ben burası neresi falan die bakıyorum yüzünü de görmüyorum bu adam kim falan die nasıl tırstım kaydirigubbakcemile3
sonrada ayy eve haber vermedim çok kızcaklar şimdi bana die tırstım
emre uyandı bu arada tabi
ben konuştum abinle canım dedi
baktık onun beli benim boynum tutulcak artık
gittik emrenin yatagında uyuduk ay cok güzeldi :kedi:

hadi bakalım öle olsun :)))) şaka bi yana illa yanyana yatınca birşey olması gerekmez canım

evlenirsiniz canım inşallah canım ben bugün çok fazla topikte olmamıcam haberin olsun canım çok sıkkın demin yine çok ağladım canım çok sıkkın görüşürüz sitedeyim ama topickte pek yazışıcak durumda değilim

ay internetim gitti demin pat die
bağlanamadım zuzum
canın saolsun nasıl istersen öle olsun

kıslar selam. bugün yoğundum ve gelemedim.
tatilim başlıyor ayın 28 ine kadar yokum beni merak etmeyin.
zuzu sıkma canını sorun neyse. herşeyin bir çaresi var. güzel şeyler düşünmeye çalış.
hepinizi çok öpüyorum. tatil dönüşü görüşürüz.

19-28 haziran arası yokum zuzum.
28 haziran pazartesi işe başlıyorum.

ii tatiller canım bol bol dinlen darı benim başıma o akadar ihtiyacım varki taile anlatamam

sağolun kıslar! benimde ihtiyacım vardı iyi oldu ama ben 9 gün deniz kenarında kafamı dinlemek isterdim.
buna da şükür diyeceğiz artık.
beni özleyin anacım bye!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…