Zulme Ugramak Hakkin yenmesi

chilekciko

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2011
852
478
Arkadaslar,

Dun gece basima bir olay geldi. Evimin karsisinda bir strec film fabrikasi var imza topladik ama kapatmadilar. Gece calisma izinleri yok ama yukleme yapiyorlar forklift calistiriyorlar vinc calistiriyorlar. Evde kendi sesimizi duyamiyoruz. Polise sikayet ettim. Polis geldi sikayet ettigimiz fabrikada calisan bekci agiza alinmayacak kufurler etti. Namusuma dil uzatti. Esim cilgina dondu. Poliste sadece evlerinize demekle yetindi. Biz bir sey yapamiyoruz dedi. Kufur ettiklerine dair sahitlerimde var apartman sakinleri. Kinci intikamci bir insan olmak istemiyorum ama soylenenler kulagimda 5 aylik hamileyim su yasima geldim ne aileme ne esime laf getirtmedim sikayet ettim diye.. demedikleri kalmadi. Gerekli yerlere sikayet bildirimleri yaptik ama malesef magdurun hakki yerde kaliyor hep. Ne dua edeyim nasil dua edeyim bilemedim. Zulum eden huzur vermeyen bu insanlar gitsinler kapansin fabrikalari. Baska yere tasinsinlar.Hakkim helal degil evimde huzur yok kapi pencere acamiyorum plastik kokusundan.. Yardim edin Rabbimin hangi guzel adiyla dua edeyim ? Bilen varsa yardim etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…