zledik birbirimizi hadi sakarya bulumaya!!!

beyaz toprak

çirkin ama tatlı cadı=)
Kayıtlı Üye
10 Temmuz 2007
4.888
26
45
evet kızlar anladığım kadarıyla birbirimizi çok özledik ve bu sıralar daraldık sıkıldık bunaldık şöööyle bi terapi buluşmasına ihtiyacımız var anladığım kadarıyla haydeç ablam pek giremiyo yeşil gözlü ablamda pek yok ortalarda konu açma görevini hadi bu seferlik ben üstleneyim dedim ama beni yalnız bırakmayın sakın hadi bakalım buluşmaya 5 nisan pazar şehrimizin meşhur yemeyi ıslama köfte yemeye varmısınız yokmusunuz=))

Son düzenleme:
beyazım buluşalım vallaa...biz birbirimize ilaç gibi geliriz.kaydirigubbakcemile5
amma şimcik sen balık istiyosun ,yeşil gözlü ablam köfteeeee diyo.cokacimcoook..nasıl olcek bufisfisfis

Balıkmı:uhm:
Ben balıktan nefret ederim.kokusuna bile dayanamamki
:çok üzgünüm:

geldim şekerler...
balık fikrini sevemedim yaa,:1no2:etme eyleme beyazım nolur ,kıslar en iyisimi ıslama köfte yiyek şehrimizin meşhur yemeği malum ne dersiniz,bide lüffen merkezden çıkmayalım olur mu?

Konuyu Toplam 2 Kullanıcı okuyor. (2 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
roşum, çalıkuşu+
çalıkuşum bakıp kaçmıyon diimi

tamam balık fikrini kimse sevmemiş gözüküyo:tomato: ıslama köfte olur hemde bildiğim güzel bir yer var daha önce orda yemiştim beyendim mekanda güzel bilge hastanesinin karşısında güzel bir lokanta kış bahçesi falanda vardı yanlış hatırlamıyosam ne dersinizCADIARZU

Islama köfte yiyelim evet evet...
Köftci İsmaile gidelim.Hem şık bir yer hemde lezzetli köftesi...

orada bizde yedik kocişimle kış bahçesi hoşuma gitmişti hoş olur aslında ,köfteci ismailde güzel daha aydınlık bi mekan artık bi şekilde karar alırız hep birlikte,görüşürüüzz...

valla neresi derseniz ben uyarım..ismailde fena değil.ama bilge hast.orsaını çıkaramadımCADIARZU
ya huuuuuu diğer kızlar ses edin yaf..kalabalık olak..............

siz yeri seçin bir mani çıkmazsa ordayım inşallahhhhhhhkaydirigubbakcemile5

Yok yok döner olsun hemde katık döner olsun kızımm kriz var deyoss annamıyonuuussss et döner artı ayran 4.bucuk şekerim :)

kız sen doymadınmı döner yemeye daha geçen kocişinle yediniz yaa tıka basa -tatlicadiarzu-bi gün bende götürecem seni ayrıyetten sen dur helebii geçen bana yaptığın güzellikten sonra benimde sana bu güzelliği yapmam boynumun borcu oldu artıkın=))):1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…