Zikir cekmenin zarari var mi kızlar?

Mursid olayı ne onu anlayamadım

Zikir çekince birşey olmaması için bir mürşidim olması lazımmış. Yoksa varlıklar zarar verirmis
Bu mesajınızdan sonra bu konunun bilinçli olarak MURŞİT dediğiniz din tüccarlarına eleman çekmek için açıldığını düşünüyorum artık. Konu başında boyle bir kelime geçmezken şimdi detay verip insanları düşündürtmeye alenen korkutmaya çalısıyorsunuz. Sizin gibiler çok gelip geçti buralardan.. sizin enerjinizi taa buradan cok NET hissedebiliyorum. İyi niyetli olan biri yazılarımdan dolayı birileri korkarda Allahı zikirden uzaklaşır KUL HAKKI'na girerim diye korkar. Dikkatli yazmaya calısır. Buradan size ekmek çıkmaz anlayın artık ahirette sizi kurtaracak! Murşitlerinizin eteginden çıkmayın siz!

YaHuu ne diyisunuz siz? Bana öyle dediler diyorum.
Ben de korkuyorum ondan actim bu konuyu gerçek mi diye yasayan vae mi dite? Nerden ne enerjisi alıyorsunuz kul hakkı almayın gerçekten. Lisede ki hocam böyle deyince korktum bende günah gerçekten ayip !

Farkındaysanız lazımmis diyorum. Bana öyle şeyler dediler ki. Korktum. Yoksa niye sırayım? Tanımadan ne diyorsunuz gerçekten günah !

Farkındaysanız lazımmis diyorum. Bana öyle şeyler dediler ki. Korktum. Yoksa niye sırayım? Tanımadan ne diyorsunuz gerçekten günah !
Mış mış muş.. Yeni üye arkadasım ben yıllardır buradayım donem donem sizin gibiler buraya cok ugruyor bir kişide bir kişidir diyerek.. İlk konudaki mesajınla son sayfalardaki msjların arasındaki fark, insanlara korku pompalama amacın-(ız) gün gibi aşikar..Sizin yaptıgınız günahtan öte KUL HAKKI tekrar soyluyorum gelmeyin artık buralara kendi sahte dunyanızda aranıp durun!

@eunja ben şok.
Açıkçası benımde dikkatimi cektı ama konduramadım da. Yanı arkadasımız baya bı zamandan beri bu konuda konular acıyor.
Benı tanıyorsunuz binlerce cekerım ne Allahın herhangi bı esmasından rahatsız edildim (ağırlık uyku asabiyet dısında) ne dr baska bırsey. Etkı etse ınanın bana ederdi o kdr soyleyım.
Birde öyle dedıler soyle soylediler kısmı aklıma karıstırdı kım bunları dıyen. Neye dayanarak söylüyorlar. Akıl ısı deıl kı. Bırı bana bunları dedı dıe ben neden zıkırı salavatı bırakayım cok sacma ya.

Valla şu an bunu siz yapıyorsunuz günahım boynunuza. Ben övür mesajda da dedim liseden hocam var rüyalarımı anlattım böyle dedi dedim. Bebi tanımadan bu tarz yorum yapıyorsunuz Allaha havale ettim

@eunja bakabilirsiniz. Gerci Allah biliyor kimseyi inandırma cabam yok ama. Liseden hocam rüya yorumluyordu.( kendisi dediniz gibi tarikatıymış) Gördüğüm iyi rüyaları anlattım liseden beri hep ayni telkini yapıyordu.Zikir çekme dedi en son. Ben de buraya sorayim dedim. Valla beni tanmadan bilmeden günahımı almanız adil size günah.

Liseden hocam ve üst komşum hanımefendi. Hocam lisede rüya yorumluyordu. Herkes anlatıyordu böyle. Ben de mezun oldum olali ne ruyam vs olsa ona soru-yorum. Son sordugumda bu tarz seyler dedi bana. Luse de de diyorfu hep. Ben de korktum 1 aydir bunlari dusunup duruyorum digru mu soyluyor acaba diye. Ust komsum da evde kur-an dinliyorsun zararlı falan deyince iyice korktum. Ayıp yani beni tanımadan sen busun demek gerçekten günah. Ben ne diyorum hanımefendi ne diyor gerçekten ayip

Zikiri az çek dese anlarım da Zikiri bırak dedıyse sıkıntı var orda bi.
Hangi din hocası Zikiri bırak der ki? Çok fazla çekiyorsan hafiflet der en azından ama kestirip atması cok cok saçma.

O kalp gözünün açılması olayıda kolay bırsey degıl o duruma gelebilmek ıcın ohooo yani.
Birde Gercekten cok maneviyatı güçlü alımler vs. Gıbı bilge ınsanlar belkı bu durumu kaldırabilir ama senın benım gıbı ınsanlar bu dedıgımiz seyı yaşarsak kafayı bozarız. Bıraz bunu arastır derım.

Ben bu yüzden bir aydır bu tarz konular açıyorum işte. Senin kalp gözüm açılmış zikri bırak falan dedi bayagi saydı. Kafam takıldı. Korkudan namaz kılamıyorum.dinayeti aradım. Dedim boyle bir durum var. Onlarda olur mu hic sevap aksine dediler . Geçen durumuma da birşeyler yazınca tekrar bu konuyu sordum.

Rüyanı kımseye anlatma o sende kalsın.
Valla yazdığın her satırı şok gecırerek okuyorum bende.
Kuran zararlı dıen hangi dengısız
Zikiri Bırak dıenınde ondan bı farkı yok
Senden ricam lutfen bu ısı ilim sahibi ınsanlardan ogrenmen her denılen seyı gercek sanma

Din kültürü hocası dite soruyordum ben de. Yok zaten daha tövbe gerçekten tövbe. Tüm dualarımı yarım bıraktım. Ya vedud cekirdum onu bile bıraktım. Ters etki Yapar ya vedud insanları nefret ettirir falan demişti o gün. Valla korkudan uyuyamouorum .

Ben anladım demek istediğini ama genel görüşüm bır çok şeyi yanlıs biliyorsun ve maalsf ınsanların dedıgıne cok cabuk aldanıyorsun yasın kucuk ben ona veriyorum bu durumu.
Cok guzel kitaplar var dinimizi anlatan once onlardan al oku iyice tanı.
Sonra kuran mealıne bak tum sorularının cevaplarını ordan bulursun zaten Allah ayetlerinde herseyı acıklıyor.
Ama kendın arastır öğren
Zikir nedir nıcın ne amacla yapılır nasıl cekılmelıdır vs ve arastır. Zaten kendın zamanla çözersin.

Olurmu oyle sey ya. Saçmalağın daniskası.
Ya vedud çekersen ınsanlar tarafından sevilir kabul görülür şirin gözükürsün. Allahın hıc bır esmasından ve ayetinden zarar gelmez!
2 esma var sakıncalı o da düşmanı kahretmek ıcın okunur. Eger birine karsı haksız yere okursan sen kotu sekılde etkilenırsın o kdr.

Bende en iyisi böyle yapacağım. Olmuyor yoksa farklı farklı seyler duyuyorum temelsiz tabansız. Iyi gelmiyor yani. Teşekkür ederim gerçekten. Dualarıma devam edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…