zevk suyundan hamile kalan var mı?

arkadasim zevk suyunda bakire olarak hamile kaldi..
korunmadan deniyolarmis...cinsellik yok dusunun....surtunmeyle disaridan ama kesinlikle bosalma yok....

inanmıyorum ya neler var :) Millet normal yollarla hamile kalamıyor . Allah isteyen herkese nasip etsin.

bu arada bugün 6. günüm ve hala regl olmadım, biraz daha beklemekte ısrar ediyorum :)

haklisin citogay
arkadasim 7 8 sene asla cocuk istemiyor....
ve bana derdini anlatti..bu siteden onun icin yardim aldim...inan bosalmadan gec cocugu ustunden atiyomus....ve bigun beni arayipta oyle deyince....hemde 2 3 hafta icinde kalmiski....2,5 aylik hamileydi...aldirdi sonra....nasil agladi.....allahim sana verseydi diyo:)
gercekten yillarca istemedim...bebek kelimesi duymak bile istemedim...simdide o beni istemiyo:KK43:

cok sasırdım ya ilk defa duydum içine bosalmadan zevk suyuyla ha vay canına neler okuyoruz topıklerde ugrasıyo ınsanlarakannehir

Ben 7 senelik evliyim, yaklaşık 4 sene bu şekilde korundum, maalesef kalmadım.Çok düşük bir ihtimal bence.

Eşin istemiyorsa''doğum kontrol hapı kullanıyorum,rahat ol aslanım'' de eşine : ))

Ben 7 senelik evliyim, yaklaşık 4 sene bu şekilde korundum, maalesef kalmadım.Çok düşük bir ihtimal bence.

Eşin istemiyorsa''doğum kontrol hapı kullanıyorum,rahat ol aslanım'' de eşine : ))

en kotusunu dusunmek zorundayiz....bende o yuzden o ornegi verdim...

kan testi yaptır kesinlikle ben adet gecikmemden 4 gün sonra idrar testi yaptım negatif çıktı sonra 8.gün kan testi yaptırdım hamileymişim

o bir korunma yöntemi değil asla.onlarca insan böle hamile kalabiliyor.çok tanıdığım var.onu krunma yöntemi zannadip ama biz korunuyoduk neden oldu diyn çok insan gördüm.

bende 4 yıldır bu yöntemle korunuyorum maşallah :nazar:diyeyim kaza olmadı şindiye kadar biz istediğimiz için hamile kaldım doğum yaptım yine aynı şekilde korunuyoruz

Merhaba
Her ay adetim düzenli oluyordu fakat bu ay 4 gün gecikti. Ben de bugün pyro clinice testinden alıp uyguladım, sonuç negatif çıktı. Eşimle korunduğumuz halde bir hamilelik olabilir mi sizce?
Yeni evli olduğum için çok aşina değilim bu konuya, yardım ederseniz çok sevinirim..

Lütfen yardım edin, gerçekten endişeliyim, henüz bebek düşünmüyoruz çünkü..

Hayır öyle korunmuyoruz, Kondom kullandık hep. Fakat bundan önceki adetim bittikten sonraki gün birlikte olmuştuk. Ondan endişeleniyorum ama onun da olması imkansız gibi bir şey..

bu arada bugün 6. günüm ve hala regl olmadım, biraz daha beklemekte ısrar ediyorum :)

baslıgını gorunce dıkkatımı cektı pekde hosuma gıtmedı ne yalan solıyım.zevk suyu ne ya bana cok ıtıcı geldı bu tarz bı cumle kurman.keske baska cumlelerle anlatsaydın canım derdını..

Lütfen yardım edin, gerçekten endişeliyim, henüz bebek düşünmüyoruz çünkü..

üzülme değildir şubat ayı 28 çekti onun için sanırım herkeste bir gecikme oldu sanıldı bu aydan 3 günü saymayın zaten ondan sonra gecikti diyebilirsiniz

haa bide yeni evliyken benim de başıma gelmişti yeni evlenince adet düzeni biraz bozuluyor sanırım

Bu arada ben de hala adet olmadım ama kan tahlili yalan söylermi sizce ?
Tahlil de yok diyor

Bu arada ben de hala adet olmadım ama kan tahlili yalan söylermi sizce ?
Tahlil de yok diyor

Kan tahlilini adetin geçtikten sonramı yaptırdın 1 gün geçse dahi sonuç doğru diyorlar ..
benimde adetimin bugün 3.gün gecikmesi ilk gün idrar testinde Negatifi yine gördüm beklemedeyim.Kan testinin negatifinide göze alamıyorum :gitme:

X