zevk suyu ile hamile kalınır mı

cahil diyen insanların cahilden daha beter olması gerçeği peki.. insan gibi sorulan soruya alay eden insanların senin gibilerin beynini nerede düşürdüğünü merak ediyorum bu tepkiyi gitte kürtaj yaptıranlara ver Allah bilir kaç kızla ilişkin oldu gelmişsin burada konuşuyorsun en azından 5 yıldır hayatımda olan insanla nişanlıyım ve 5 yıldır bir ilişkimiz bile olmadı ez ik gibi burada saçma sapan yorum yapmaya devam edin hayatımda bu kadar anlamakta zorluk çeken insanların bir arada olduğu bir site görmedim kızlar soruyorda en azından insan gibi cevaplandı sizin gibiler demekki insanlıktan anlamıyor tebrikler

sen sinirlenme beni dinle bunlar bir avuç varoş, cahil

kanka bunlar penisi görse dolma kalem sanır, gelmiş burada sana ukalalık yapıyorlar.

sen doğru yoldasın devamke

ilgilenmediğin konularda sana düşünceni sorma fikrini kim verdi? ayrıca her ilişkide zevk suyu çıkar sanki sende yokmuş gibi konuşuyor😂 gitte kürtaj yaptıranlara bu tepkiyi ver belki bir işe yarar
"Bana düşüncemi sorma fikrini vermek" mi? Dilinizi bilmiyorum üzgünüm..

ama sende hiç bir şeye gülmüyorsun. Olmaz ki böyle : (

harala gürele sevişirken iyiydi

sana tavsiye pişman olacaksan yapma yaparsan pişman olma.

ama bu kadar donanımlıyken bence hiç bir şey yapma...
yani en azından diğerlerine göre daha insan gibi yazmıssın +1

harıl harul sevişirken derken bu sitede sevişmeyen insan mı var bide gülüyorlar falan😂 ne değişik insanlarsınız sanki kendiniz yapmamışsınız gibi🤣🤣

harıl harul sevişirken derken bu sitede sevişmeyen insan mı var bide gülüyorlar falan😂 ne değişik insanlarsınız sanki kendiniz yapmamışsınız gibi🤣🤣
Hani hiç ilişkin olmamıştı seni küçük sinsi 😂😂

ya uşağım ben sana ne diyorum bunlar sevişemediğinden böyle. Seni kıskandı fesatlar

encami bunlar, daha suratlarında fuıfudi dolu, konuna gelmişler kavara yapıp duruyorlar...

sevişmek ilişkiye girmek mi 🤣 öyle bir şey yapmasam böyle bir soru sormam zaten
Bak o cevap verdiğin var ya sitenin yöneticisi. Burada kaç üyelik aldın, şimdiye kadar ne konular açtın tüm evveliyatını bilir. Şimdi işin aslını astarını düzgünce yaz istersen. Safa yatma artık 😂😂

X