zevk suyu ile hamile kalınır mı

Yazdıklarına bakınca seni yaşı küçük ve toy sandım ama benden büyüksün... bu arada ablacım 5 yıldır biriyle sevişince bakire olunmuyor. Hymen yırtılmamış sadece.. sana dokunmadan nasıl hamile bırakma ihtimali oluyor da bunun üzerine konu açıyorsun o kadar kıskandım ki şu düştüğün durumu anlatamam

yazım kücük zaten burdaki yasım degil anlamakta sorununuz oldugu sizinde cok belli Google'dan baktıgıma göre zevk suyundan hamile kalınırmış burdaki insanların fikirlerini almak için yazdım dedim hâlâ neyin derdindesiniz? yanımdaki insan 5 yıldır hayatımda güvenmesem böyle bir şey yaşanmazdı hâlâ da yanımda duruyor ki biz 2 yıl uzak mesafe yaşadık eğer 2 yıl görmeden sevmişsek bizim ilişkimizd yorım yapacak en son insanlarımız siz yeri geldi birbirimizin derdine ağladık yeri geldi en küçük şeylerden mutlu olup güldük mümkünse birdaha yazmayın muhatap olacağım insanlar siz değilsiniz bana vereceğiniz tepkiyi gidin kürtaj yaptıranlara verin

Ayy kesin ikiz

ahahhaah cinsellik yasamak cok normal siz geri kafalıysanız o sizin sorununuz birde halt demiş 5 yıllık ilişkim nişanlım sanane birleşme bile olmamış halt diyor hâlâ ya milletin derdiyle bu kadar ilgileniyorsanız gidin biraz kitap okuyun sitede laf yetiştirip her şeye burnunuzu sokacagınıza belki ufkunuz açılır
Haltları yerken insanlık aklına gelmedimi

insan gibi yorum yapmıyorsan derdin ne komik kız
Saçma soru sorup her yorum yapana tepki veremezsin mantıklı biseyler sor mantıklı cevap mantıklı fikir verilsin saldırmaya yer arama millet çocuk yapmak için neleri feda ediyor sen ikisi yasamamissin sürtünme olmamış hamilemiyim diyorsun bence daha fazla konuşup milleti kışkırtma

Okadar bilgilisinki zevk suyundan neler olacağını , nasıl korunman gerektiğini bilmiyosun.

ne alaka googleda zevk suyundan hamile kalınır diyor 3-4 doktorla konuştum onlarda aynısını söyledi burdakilerin fikrini öğrenmek istedim dedim atlayan atlayana mübarek soruya cevap vereceklerse verirler vermeyeceklerse işlerine bakarlar eğer dalga geçerlerse de böyle tepki görürler bilsek zaten sormayız bizde böyle bir durumla karşılaşan olmuştur belki diye sorduk

Okadar bilgilisinki zevk suyundan neler olacağını , nasıl korunman gerektiğini bilmiyosun.
HAHAHWHWHWHSHS abi zaten ben ilişki yaşasam gider prezervatif aldırırım siz ne yaşıyorsunuz tam olarak 2-3 dkda tahrik olduysa ben napayım sanki çok uzun sürmüş ilişki yaşanmış gibi yorum yapıyorsunuz ya

Gebe kalmak için, CYBH için saatler süren cinsel ilişkiye gerek yok. Temas yeter. Zevk suyunu da biliyor, ertesi gün hapını da biliyor da prezervatiften bihabersiniz maşallah. İnsanlara ukala ukala cevap vereceginize bir dahaki sefere sorumluluk alamayacağınız hareketlere kalkışmayın.

bu aradaa hayatımda hiç ilişki yaşamadım için bunları bilmemem çok normal neden durup dururken böyle bir şey araştırayım zaten önceden planlanmış bir şey olsa tedbir alınır ki ben buraya yazarken ilişki yaşanmadı demişim zatenn

sen saka misin insanlar bana ukala ukala dalga geçerken sorun yok degil mi zevk suyunu anne karnındaki çocuk da bilir prezervatif marketlerde bile satılıyor bilmemek anormallik olurdu tam olarak hangi kafadasın?? ertesi gün hapını da bu olay yasandıktan sonra ögrendim ki sende pek bilgisin bu konuda demekki sende pek saf degilsin :) cybh falan da ilk kez duydum masallah

yıl olmus 2023 hâlâ bunları bilmeyen varsa ve bu anormalse sorun sizdedir bende degil

Cahil insanlara bilgi öğretmek iyi güzel de yarı cahile anlatmaya çalışmak Allah'ın verdiği nefesi boşa tüketmekten başka bir şey değil. Siz sürtünüp sürtünüp ertesi gün hapı almaya devam edin. Hadi selametle.

beyni olmayan insanlada konuşmak çok zor biliyor musun sürtünme olmadı ilişki olmadı demişim ki sürtünğrsem de sürtünürüm seni mi gerdi önce okumayı ve anlamayı öğren hayırlı akşamlar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…