zevk suyu ile hamile kalınır mı

Sorumluluğunu alamayacağınız işler yapıp bir de başkalarına laf mı ediyorsunuz?
ben bu sitedeki insanları anlamıyorum gerçekten size ne tam olarak avukat falan mısınız benim sorduğum soruya cevap vermeyeceksiniz neyin şeyi bu? hanımefendi bilmediği konulara yorum yaparken sorun yok ben buna tepki gösterince mi sorun oluyor? adam kahvesini içiyor seni umursamıyor dur diyor halbuki hastaneye gidip muayene olalım diyor size ne oluyor

Yaşın kaç bilmiyorum ama neden yapıyorsun bunu kendine güzelim? O hapların uzun vadede vücuduna çok zararları var böyle gereksiz durumlarda kullanmanız o kadar anlamsız ki.
evet zararları varmış bende kasık ağrısı yapıyor hormon dengesini falan da değiştiriyormuş kanam falan da yapmış ama tedbir almak için mecbur

Hem kuruydu diyorsunuz hem de hisseder miydim diyorsunuz
Arastirmalarda zevk suyuyla hamile kalanlar varmis diyorsunuz
Ne dediginizi biliyor musunuz acaba?
evet kuruydu ama ıslanmış akmış olsa hisseder miydim ne var bunda ayrıca size ne benim sorduğum sorudan rahatsızsan cevap vermezsin işine bakarsın

Konu açmadan önce aratın lütfen forumda belki “zevk suyu” kelimesini içeren yüzlerce başlık var. Cevap veriyorum: evet. İhtimal dahilinde

Konu açmadan önce aratın lütfen forumda belki “zevk suyu” kelimesini içeren yüzlerce başlık var. Cevap veriyorum: evet. İhtimal dahilinde
çok fazla baktım doktorlarla da konuştum ama hepsi başka bir şey diyor ama yine de buradaki insanların görüşünü de almak istedim belki bilgisi olan vardır diye

ben bu sitedeki insanları anlamıyorum gerçekten size ne tam olarak avukat falan mısınız benim sorduğum soruya cevap vermeyeceksiniz neyin şeyi bu? hanımefendi bilmediği konulara yorum yaparken sorun yok ben buna tepki gösterince mi sorun oluyor? adam kahvesini içiyor seni umursamıyor dur diyor halbuki hastaneye gidip muayene olalım diyor size ne oluyor
E gidin o zaman hastaneye

Kalınır. Bu cevabı istiyorsunuz 🤷🏻‍♀️ ama içine girip gitmesi lazım zevk suyunun. Vajina ağzına değmeyle değil.

evet zararları varmış bende kasık ağrısı yapıyor hormon dengesini falan da değiştiriyormuş kanam falan da yapmış ama tedbir almak için mecbur
Canım, burada tedbir alacağın hiçbir durum yok. Gereksiz hormon yüklemesiyle üreme sağlığından oluyorsun. Çok pimpirikliysen doktor kontrolünde doğum kontrol hapına başlayabilirsin.

Kalınır. Bu cevabı istiyorsunuz 🤷🏻‍♀️ ama içine girip gitmesi lazım zevk suyunun. Vajina ağzına değmeyle değil.
o cevabı istediğimi nerden çıkarttınız? O cevabı istesem ertesi gün hapı almazdım zaten.Yok içine girmemiştir teşekkür ederim cevabınız için

Canım, burada tedbir alacağın hiçbir durum yok. Gereksiz hormon yüklemesiyle üreme sağlığından oluyorsun. Çok pimpirikliysen doktor kontrolünde doğum kontrol hapına başlayabilirsin.
Yok ben bakireyim zaten sadece bi yakınlasma gibi bir sey oldu o da 2-3 dk falan sürdü ya da sürmedi ilk kez böyle bir şey yaşandığı için ve araştırmaya göre kalınabileceği için gidip aldım.Hastaneye gidelim dedi ama sistemde gözükür diye istemedim zaten 2-3 dkda da su gelmez herhalde bilmiyoruz çünkü gelip gelmediğini sadece tedbir amaclıydı ilk ve son olarak ders oldu bize

o cevabı istediğimi nerden çıkarttınız? O cevabı istesem ertesi gün hapı almazdım zaten.Yok içine girmemiştir teşekkür ederim cevabınız için
Çoğu kişi yazmış kalınmaz diye, sizde ama kalınırmış yazıp durmuşsunuz onun için yazdım öyle.
O yazanlarda kafasına göre yazmıyor. Birleşme olmadı demişsiniz zaten buna istinaden olmaz yazılıyor

İyi madem babası sorumlu biriyse Allah analı babalı büyütsün.. ne durumda olduğunun farkında mısın? Kızcağız sana kötü bir şey dememiş ki, sen buralarda dertlenirken adamın umurunda değil demiş. Çok umurunda olsa seni şu duruma düşürmezdi dimi..

İyi madem babası sorumlu biriyse Allah analı babalı büyütsün.. ne durumda olduğunun farkında mısın? Kızcağız sana kötü bir şey dememiş ki, sen buralarda dertlenirken adamın umurunda değil demiş. Çok umurunda olsa seni şu duruma düşürmezdi dimi..
yalnız benim dertlenirken onun umrunda olmadığı nerede çıktı? bende bunu soruyorum size ne biliyorsunuz da böyle yorum yapma hakkını buluyorsunuz eğer umrunda olmasaydı evet haklısınız derdim ama hastaneye götürmek kan testi ilaç falan hepsini o söyledi bana yoksa aklıma bile gelmezdi YouTubeda bir sürü video bile izledi bir şey bilmeden böyle yorum yapmaya devam ederseniz daha çok komik duruma düşersiniz :)

çayını kahvesini içmiyor aksi taktirde beraber hastaneye gidelim diyor

ayrıca cinsellik yaşanmadı birleşme olmadı demişim zaten
Madem ilişki yok birleşme yok nasıl hamile kalma ihtimalin var ne kadar meraklısıniz ilk açılan konu ya sürtünme ya zevk suyundan hamile kalınır mı diye sormaya bu işleri yapmadan araştırma yapın iş olup bittikden sonra vay hamilemeyim vay kızlık zarim bozulmusmudur demeyin

X