Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Bak çocuklara dondurma aldım ama yemedim dedim herkesler kutu kutu yerken ben yemedim. Buna rağmen ceza indirimi bile talep etmedim. Bunları iyi hâl olarak not alırsın demi😂
Dikkate alıyorum tabi merak etmeyin🥸
Ama kimseye torpil yok ceza cezadır haksızlık olmasın.Benimde oglum bu gün önümde çikolata dondurmayı höpletti ama görev aşkım daha agır basıyor.:KK62:Imajimi çizdırtmem🤣

Ceza işini ilk accessdenied accessdenied ortaya attı ben taraftarıda değildim aslında ama sonra çok önemli olduğunu anladım.🙃🤣
Zayıflayacak abla başka yolu yok birdaha yerse 10bin adım zayiflayana kadar devam.:KK76:
accessdenied accessdenied yiyip yiyip topikte yazdın bak ne oldu🤣 Infinite’nin içinden bile kırbaçlı cellat çıktı, şu an ben bile tırsıyorum Çarşamba tartılarımız kötü çıkarsa Infinite anlık
kadin-hareketli-resim-0005.gif

Valla senin 30000 ilk setlerinden sonra infinité gayet makul kalıyo gibi Muneciim 🤣🤣 ama Infinité I ben değilde sanki sen yetiştirmiş gibisin yetişecek bence sana 🤣
Bak hiç böyle düşünmemiştim, kızı lohusalık döneminin duygusallığına kapılmış giderken kötü mü etkiledim🤣

X