zayıflayamıyorum yardım edin bana lütfenn:)

qserpo

Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2016
238
301
46
merhaba,
diyetisyene gitmekten para harcamaktan yoruldum. Benim sorunum kafamda bitiremem. Beynime hükmedemem. nasıl başarıcam nasıl yapıcam bilemiyorum. Ama eşim ve oğlum bile benimle dalga geçer oldu. çok mutsuzum. yardım edin lütfen benim gibi olan kilodan kurtulan arkadaşlar yol gösterin bana. Mağazalara gittiğimde kişilerin bana dönüp büyük beden kıyefetimiz yok demesi toplu taşımalara bindiğimde yanım boş olmasına rağmen yanıma oturmak istemeyen kişileri görünce kendimden nefret ediyorum. nasıl bu kilolarımdan kurtulabilirim bilmiyorum. Mide ameliyatı olmak istiyorum bunun için param yok üzülüyorum üzülüyorum

boyum 1.63
kilom 110
yaşım 38

Şimdiye kadar yanlış diyetisyenlerle çalışmış olabilirsiniz bu nedenle böyle hissediyor olabilirsiniz. Bu şekilde burdan yardım alarak değil profesyonel insanlarla çalışmalısınız. Çünkü kimse sizin hayatınızı vücut yapınızı alışkanlıklarınıxı kan değerlerinizi bilemez. İyi bir şekilde düzenli bir programla rahatlıkla diyetisyenle kilo vereceğinizi düşünüyorum

Çok denedim hatta bu ay gittin ama pes ettim hem maddi hem manevi Yoruldum 1 ay diyet yapiyorsam ikinci ayı çıkartamıyorum

Oncelikle doktora gidip tum testlerini yaptirmalisin canim cunku bazen vucudumuzda kilo vermeye engel bi takım sorunlar olabiliyor eger oyle bisey varsa ilac kullanmalisi. Doktordan sonra bi sure diyetisyen degilde kendin biseyler yapmayi dene. Ben daha once diyetisyenlerin hic faydasını gormedim. Otur düşün sana ne kilo aldırıyor? Ekmek, pilav, makarna, hamur isleri gibi seyler mi? Seker mi? Hareketsizlik mi? Sebze, meyve ve et agirlikli bi diyet ise yarayabilir.

Oncelikle doktora gidip tum testlerini yaptirmalisin canim cunku bazen vucudumuzda kilo vermeye engel bi takım sorunlar olabiliyor eger oyle bisey varsa ilac kullanmalisi. Doktordan sonra bi sure diyetisyen degilde kendin biseyler yapmayi dene. Ben daha once diyetisyenlerin hic faydasını gormedim. Otur düşün sana ne kilo aldırıyor? Ekmek, pilav, makarna, hamur isleri gibi seyler mi? Seker mi? Hareketsizlik mi? Sebze, meyve ve et agirlikli bi diyet ise yarayabilir.
Tatlıya çok duskunum vazgecemiyorum onu birakirsam sorun çözülecek inşallah pazartesi başlıyorum sizlerle rejime

X