Zayıflama sırrım Fitback kullanıcı yorumları

Sultan elizan

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2018
3
0
40
merhaba değerli kadınlar, size kendi hikayemden biraz bahsetmek isterim ben 87 kilo ile Doğuma gittim Doğumdan sonra kendime olan güvenim sarsılmıştı. Hem bebeğim emsin hem de ben Zayıflamak için ne yapabilirim diye bir araştırma yaptım . Facebook ta gezinirken bide baktım fitback diye bir site buldum girdim araştırdım. Hem bebeğim için süt artırıcı özelliğiyle hem de kendim için zayıflama kararı aldım. Eşimden gizli başladım bir baktım sütüm artıyor azalmıyor ve devam ettim 76 kilo ile başladım. Fitback en sevdiğim yanı ücretsiz diyetisyen hattının olmasıydı. Her yediğim öğünü fitback diyetisyenlerine ve motivasyon grubu olan fitback kalıcı zayıflayalar grubuna atıyordum. İnan’ın şu anda 53 kiloyum şükürler olsun Allah’ıma ... bence ziyaret edin bir bakın göz atın kendinizi yenileyin benim gibi

Son düzenleyen: Moderatör:
merhaba değerli kadınlar, size kendi hikayemden biraz bahsetmek isterim ben 87 kilo ile Doğuma gittim Doğumdan sonra kendime olan güvenim sarsılmıştı. Hem bebeğim emsin hem de ben Zayıflamak için ne yapabilirim diye bir araştırma yaptım . Facebook ta gezinirken bide baktım fitback diye bir site buldum girdim araştırdım. Hem bebeğim için süt artırıcı özelliğiyle hem de kendim için zayıflama kararı aldım. Eşimden gizli başladım bir baktım sütüm artıyor azalmıyor ve devam ettim 76 kilo ile başladım. Fitback en sevdiğim yanı ücretsiz diyetisyen hattının olmasıydı. Her yediğim öğünü fitback diyetisyenlerine ve motivasyon grubu olan fitback kalıcı zayıflayalar grubuna atıyordum. İnan’ın şu anda 53 kiloyum şükürler olsun Allah’ıma ....bence ziyaret edin bir bakın göz atın kendinizi yenileyin benim gibi
Herkes fitback ile sağlıklı olur yeterki isteyelim

Son düzenleyen: Moderatör:
ürünü kullandım tavsiye üzerine memnun kalmadım ondan da acopex diye bir şrup aldım doğal mide kelepçesi olarak geçiyormuş kullanmaya başladım bakalım 30 kiloya kadar verebilirsiniz dediler bakalım ne olacak

geçiyormuş kullanmaya başladım bakalım 30 kiloya kadar verebilirsiniz dediler bakalım ne olacak[/QUOTE]
Çok memnunum şuan kilo veriyorum

ben tavsiye ederim memnun kaldım çünkü 18 kilo verdim ama tabiiki bu sadece tok kalmamı sağladı spor ve diyet yaptım ama tokken yapabildim böyle de bir güzelliği oldu

X