ZAYIFLAMA ÇAYLARINDAN STAYFİT, İRON, FORX5 BUNLARDAN BİRİ İŞE YARAR MI ?

Childgirlss

Sadece oğlunun vazgeçilmezi
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2017
1.528
689
Merhaba kk kadınları. Sorumda belirttiğim çayları sosyal medyada çok görmekle birlikte korkularım var. Sanırım tembellik yada çok acelecilikten olsa gerek...

1.69 boyunda 27 yaşındayım kilom 74 bir çocuk annesi olarak ve iri doğan bebek sahibi olarak göbekte sarkma cabası pilates eğitimim var bu sebeple doğum sonrası 60 larda idim hep ancak son 1 senede biraz zor süreçler yaşadım hormonal mi nedir bilemedim ama 7 ay adet göremedim. Dr'a gittim dr bana strese bağlı herhangi bir sıkıntı yok dedi şimdi yavaş yavaş toparlıyorum bu durumu.

Hormonlarda da sıkıntım yok dedi doktorum. Şimdi uzun aradan sonra yeniden başladım sporuma fakat bu kilo doğum kilom nerdeyse ve hem zoruma gidiyor hem zorlanıyorum.

Diyorum ki önce bu çaylardan birini kullanan sonuç alan var mı sizlerden acaba ? Önce biraz hızlı zayıflasam da spora öyle devam etsem çok zorlandım ilk defa :KK43:

Lütfen yardımcı olun kızlar bir bana.Ha bu arada gastritim var ama ev yemeği yediğim için iş yerinde de sıkıntım olmuyor şu anda korkularım da var buna bağlı olarak beni bir aydınlatır mısını?

bir de mest form çayı varmış A-101 de o da iyi geliyor dedi bir arkadaşım bana acil bir el atar mısınız ?

Zayıflama ürünleri ile ilgili , tavsiye , öneri , soru vs. içeren konuların açılması sitememiz kurallarınca yasaktır .

Dengeli beslenme ve destekleyen spor ile verilmeyecek kilo yoktur .

Keyifli ve sağlıklı kilo vermeler dilerim .

Zayıflama ürünleri ile ilgili , tavsiye , öneri , soru vs. içeren konuların açılması sitememiz kurallarınca yasaktır .

Dengeli beslenme ve destekleyen spor ile verilmeyecek kilo yoktur .

Keyifli ve sağlıklı kilo vermeler dilerim .
ben bunu farketmemişim çok özür dilerim bu konuda fikir alamayacağım yani o halde :KK43:

ben bunu farketmemişim çok özür dilerim bu konuda fikir alamayacağım yani o halde :KK43:

Kilo verme ile ilgili diyet gruplarımız var , günlükler var .. herkes birbiri ile motive ve fikir alıverişi içinde ...Onlara katılabilirsiniz .

Çaylarla .. paketli ..ticari zayıflama ürünleri ile ilgili genel duruşumuz gerçekten sağlığınıza faydalı olduklarını düşünmemekle bire bir alakalı .:KK51:

X