Jinekoloji Zar konusu

Bugün bi tane haber gördüm kızının çarşafını gösteren bir kadın. Hangi milletten fikrim yok ama bende de o şekilde bozuk para kadar bir kan geldi.

Seni anlıyorum, bende genç kızken korkardım kan gelmezse naparım rezil mi olurum diye. Bu etraftan duyduklarımızdan kaynaklanıyor. Çünkü küçükken bu kızlık/zar olaylarını annem başka kadınlarla konuşurken duymuştum. Ve ilk adet olduğumda annem korkmuştu, adet değilde zara bir şey oldu diye. Bende öyle öğrendim toplumumuzda zarın önemini. Sonra ne oldu evlendim, ama ilk ilişkimde kan gelmedi, sonraları da gelmedi. Eşim hiç bir laf etmedi. Şimdi pişmanım ben niye bunu kafama taktım diye. Şimdi iki kızım var ve ben annemin yaptığını yapmayacağım. Kızlık yoksa yok, bu benim çocuğumu niye değersizleştirsin, çocuğum niye bu yüzden travma yaşasın.
Sende lütfen kafana bu kadar takma. Seni rahatlatacaksa eğer, sen birisiyle birlikte olmadın ve hala bakiresin. Ama lütfen evleneceksen eğer bekaret takıntılı bir hanzoyla evlenme.

Benim hayatımda olan kişi benim bir tecrübe yaşamadığımı biliyor ama benim korkum kan gelmezse ve ben kendime zarar verdiysem neden der mi diyip beni terk eder mi boşar mı benim korkum bu.

Benim hayatımda olan kişi benim bir tecrübe yaşamadığımı biliyor ama benim korkum kan gelmezse ve ben kendime zarar verdiysem neden der mi diyip beni terk eder mi boşar mı benim korkum bu.
Bazen inatla insanlara bi şey açıklayasım geliyor yine o damarım tuttu.

Sizi terk edecek boşayacak adam kan geldiğinde "sen kesin diktirdin" de der. Bu zihin meselesi kan meselesi değil. Güvenmeyen hiç güvenmez dolayısıyla sizin o 2 gr kanınıza da inanmaz gelse dahi.

Valla doğru dediniz

Ya kendine zarar vermediysen bile, ilk ilişkinde kan gelecek diye bir garanti yok ki. Ne diyim ki ben sana.

Adet günün ile alakalı bir durum gibi gözüküyor . Kolay kolay bu dediğinin olabileceğini sanmıyorum ..

Evet ama adetimde kahverengi geliyordu.
Farketmez sen mastürbasyon yaptıysan icerdeki seyler gelmiş. Dokunmayla, elle basrirmakla neden bozulsun, aralikta açmışsın konuyu hala ikna olmuyorsun. Sert bir cisimi iceri girdirdiysen o ayrı bişey diyemem ama bu şekilde olmaz.

Çok bastırdım orayı zorladım gibi oldu

Cevap verecek birileri yok mu
Onlarca cevap gelmiş zaten. Adet dönemi bitiminde orgazm sorasında oluşan kasılmalar yeniden kanama oluşturabilir. Yanma da tahrişten kaynaklı olabilir. Vajinayı zorlayacak büyüklükte bir cisim içeri girip çıkmadıktan sonra bekaretin bozulması neredeyse mümkün değil.

Vajinayı zorlayacak büyüklükte bir şey içime girmedi hayatımda daha önce

Ve daha sonrasında 1-2 saat sonra tuvalete girdim bi parça kan vardı. Ertesi gün de çok yanıyordu
amann kac ay boyunca sorcaksın acaba? dıstan surte surte tahrıs etmıssın. bosalma sonrası rahım kasılmayla ıcerde kalan kanı da atar... korkuyosan bu kadar yapma bısey..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…