Zamanında yapılan hata

Genelde öyle oluyormuş diye duydum. Açıkçası eğer bendem şüphesi varsa boşasın. Ben kendimi biliyorum
Genelde öyle oluyormuş diye duydum. Açıkçası eğer bendem şüphesi varsa boşasın. Ben kendimi biliyorum
Valla boyle diyorsun ama bence sen bisey yaptin ustunu kapatmakmi istiyorsun anlamadm cozemedm nyse acik ack yaz ben kendmi biliyrm bosasin diyosun sonradan da ilk yazdgnda baya telasli gbiydin ben anlamadm bisi

Gitmiş bitmiş bence hymen bukadar soru işareti atıp şüphe ettiğine göre. Zaten kimininki daha derinde kimininki daha öndeymiş. Balon değil bu patlasın ince bi deri yerinden ayrılıyo işte bisikletten düşüp bile zedelenen var. Belki nişanlın takmazdı durumu ama yalanı takabilir. Ben olsam yalana takılırım.

Kızlık zarı bozıldu mu diyosunuz

Neden

erkekler herkesle yatıyor ya hani, onlar utanıyor mu

Içine bir şey girmediyse istediği kadar sert okşasın bozulmaz.

Kimseye kendini kanıtlamak zorunda değilsin. Kan damlası için kan akıtacak davarlardan uzak dur. Herkeste ilk gece kanama olmuyor zaten. Eşiniz de insansa anlayışla karşılayacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…