Zamanında yapılan hata

Bugün bende yaptım adetim dün akşam bitti diyelim gece yaptım ve çocukluktan beri 20 seneye yakındır yapıyorum kan geldi korktum

Sorun yoktur. Adet kanıdır. İçine bile girmemiş. Kendiniz harap etmeyin artık. Çok içinizde kalacaksa doktora gidin. Ona göre de nişanlınızla konuşun. Ama o kadar basit bir şey değil. Kanasa o an kanardı

Valla ben o andan sonra oturup kalktım ettim. Eve geldim çamaşırımda bir şey yoktu. Tuvalete girdim sildim bozuk para kadar kan geldi. Sonra yine sildim hiçbişi gelmedi. Ertesi günü çok yanmam vardı. Anlamadım neden yandı. Ama çok yandı o yüzden de bozuldum sanıyorum.

Çok bastırdıysa yanma ondandır. Dışarıdan bastırmayla bozulavak bir şey değil. İmkansız. Parmak sokunca bile bozulmuyor. Dediğim gibi takıyorsanız hastaneye gidin

Çok bastırdıysa yanma ondandır. Dışarıdan bastırmayla bozulavak bir şey değil. İmkansız. Parmak sokunca bile bozulmuyor. Dediğim gibi takıyorsanız hastaneye gidin
Bazıları parmakla bozulur diyor hatta o yüzden kızlar tampon kullanamaz ya

Ben kşmseyle yatmadım, kimseyle o şekilde de birlikte olmadım düzgün konuş
"Yakınlaştık ve bana hunharca davrandı. Elini orama sokmadı ve cinsel birliktelik olmadı. Ama biraz sert dokundu ama asla içime bişi girmedi. Sert okşadı diyebilirim." bak bunu sen yazmışsın..

"Yakınlaştık ve bana hunharca davrandı. Elini orama sokmadı ve cinsel birliktelik olmadı. Ama biraz sert dokundu ama asla içime bişi girmedi. Sert okşadı diyebilirim." bak bunu sen yazmışsın..
Hanfendi rahatsızsanız cıkın konudan

Yüksek ihtimal zorlama kaynaklı bir zedelenme oldu. Bir de korktuğunuz için kastiginizdan darbe daha sert geldi.
Bunu bu şekilde olmasa da bende yaşadım doktora gidin ama mümkünse özele
Asla can acıtmadan coookk cok narince bakıyorlar hiç bir şey yapmıyor ama korkmayın bakıp söylüyorlar. Bu arada her kadindan gelmiyor kan bazen kiminin doğumda geliyor vb cok farklı o sistem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…