Zaman kaybetme..

Özelde amh testi yaptırdım 009 cıktı ve kistlerim oldugunu tüp bebek yapmam gerektiğini söyledi o şaşkınlıkla kist konusu kaynadı devlete randevu aldım tekrar amh ve ek olarak hormon testi yaptırdım sonuclar cıkınca kistlerimede bakacaktık bugün sonuclar cıktı oda tüp bebek diyince havada kaldı haftaya ultrason verdi ama ben iyi bir profa gideceğim öyle düşünüyorum.. kafam donmuş gibi
canınızı sıkmayın tamam yumurta rezervi önemli fakat döllenme için tek bir ymurta yterli oluyor zaten siz o tek yumurtayı nasıl çatlayacak ve döllenecek kaliteye getireceksiniz o önemli

prolaktin anormal yüksek değil ilaçla düşürülebilir. fsh yüksek çıkmış ilaçla normal seviyeye iner mi bilmiyorum. amh değerinize de baktırın yumurtalık rezerviniz konusunda bilgi verir size. iyi bir doktor araştırın bence moralinizi bozmayın yaşınız çok genç ve daha yeni evlisiniz

1) Adaçayı Tarifi​

Fsh düşürmek için aslan pençesi, adaçayı ve kayıt otu oldukça yaygın olarak kullanılır.

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı adaçayı
  • 1 çay kaşığı kayıt otu
  • 1 adet aslan pençesi
  • 1 çay kaşığı civan perçemi
Hazırlanışı:

• Bütün malzemeleri bardak kaynar suya atın.
  • Kısık ateşte yaklaşık 5 dakika boyunca kaynatın.
  • Demlendikten sonra yemeklerden önce bir bardak için.
  • Karışımı günde 2 kez sabah – akşam içebilirsiniz.

benimde yüksekti 1 ayda düşürdüm hemde 15.10dan 5.2ye dştü sadece bunu içtim kahve çay yerine bu kürü denedim oldu da

prolaktin anormal yüksek değil ilaçla düşürülebilir. fsh yüksek çıkmış ilaçla normal seviyeye iner mi bilmiyorum. amh değerinize de baktırın yumurtalık rezerviniz konusunda bilgi verir size. iyi bir doktor araştırın bence moralinizi bozmayın yaşınız çok genç ve daha yeni evlisiniz
1.64 amh
Hızla rezerv kaybediyorsun Tüp bebek yaptır dedi.. ailede inferlitite öyküsü yok ama benim olmayacagım anlamına gelmez saolun moral oldunuz

1) Adaçayı Tarifi​

Fsh düşürmek için aslan pençesi, adaçayı ve kayıt otu oldukça yaygın olarak kullanılır.

Malzemeler:

• 1 çay kaşığı adaçayı
  • 1 çay kaşığı kayıt otu
  • 1 adet aslan pençesi
  • 1 çay kaşığı civan perçemi
Hazırlanışı:

• Bütün malzemeleri bardak kaynar suya atın.
  • Kısık ateşte yaklaşık 5 dakika boyunca kaynatın.
  • Demlendikten sonra yemeklerden önce bir bardak için.
  • Karışımı günde 2 kez sabah – akşam içebilirsiniz.

benimde yüksekti 1 ayda düşürdüm hemde 15.10dan 5.2ye dştü sadece bunu içtim kahve çay yerine bu kürü denedim oldu da
teşekkür ederim bilgi için kaç gün boyunca tükettiniz

canınızı sıkmayın tamam yumurta rezervi önemli fakat döllenme için tek bir ymurta yterli oluyor zaten siz o tek yumurtayı nasıl çatlayacak ve döllenecek kaliteye getireceksiniz o önemli
Bu güne kadar hep inandım böyle düşündüm ama ikinci kere aynı seyi duyup tedavisiz bırakılıp gönderilmek umutsuzluğa sürükledi beni.. Dikkat ediyorum bazen fire versemde sağlıklı beslenmeye calısıyorum

Bu güne kadar hep inandım böyle düşündüm ama ikinci kere aynı seyi duyup tedavisiz bırakılıp gönderilmek umutsuzluğa sürükledi beni.. Dikkat ediyorum bazen fire versemde sağlıklı beslenmeye calısıyorum
ben olsam biraz daha doğal denerim şimdi genelde hep şöyle oluyor bu forumdan öğrendiğim kadarıyla insanlar belli bir süre deniyor doktora gidiyor doktor aynen size yaptığı gibi asla gibi bir cümle kullanıyor ve onlarda nasılsa olkmayack kafasında rahat takılıyorlar tak o ay hamilee kalıyorlar çünkü stres yapmıyorlar

1.64 amh
Hızla rezerv kaybediyorsun Tüp bebek yaptır dedi.. ailede inferlitite öyküsü yok ama benim olmayacagım anlamına gelmez saolun moral oldunuz
üste arkadaş fsh la ilgili kür yazmış deneyin isterseniz amh iyi aslında. evet aileyle alakası yok bizim ailede herkes evlendiği ilk yıl çocuk sahibi oldu benim olmadı. iyi bir doktor bulun maalesef bu ciddi para gerektiren bir tedavi ve bzaı doktorlarda hiç düzeltme yoluna gitmeden direkt tüp bebek diyorlar. belki saçma gelecek ama eski yaşca büyük doktorlara gidin derim alternatif bişeyler olabilir.

üste arkadaş fsh la ilgili kür yazmış deneyin isterseniz amh iyi aslında. evet aileyle alakası yok bizim ailede herkes evlendiği ilk yıl çocuk sahibi oldu benim olmadı. iyi bir doktor bulun maalesef bu ciddi para gerektiren bir tedavi ve bzaı doktorlarda hiç düzeltme yoluna gitmeden direkt tüp bebek diyorlar. belki saçma gelecek ama eski yaşca büyük doktorlara gidin derim alternatif bişeyler olabilir.
çok doğru tüp bebek çok para gerektiren bir tedavi olduğu için doktorlar artık direkt uğraşmadan diyorlar ama çokta yıpratıcı bir sürec

Benim prolaktin 30 civarıydı hapla 0 a düştü diğer hormonlarda aynı şekil ilaçla düzeltiliyor başka bir doktora gözükün bence
Okadar strese girmiştim ki çok teşekkür ederim düşebiliyorsa neden neye göre rezervlerin hızla düşüyor dedi anlayamadım... sadece sonuca baktı..

izmire gelme imkanınız varsa da özlem güntekin resmen konuların uzmanı bir doktor kısırlık polikistik over ve tüp bebek tedavisi için birebir her yerden gelen hastası var zaten ve kesinlikle tek bir kontrolde tüm tedavi şeklini çiziyor ve tüp bebek her zaman 2. planda olan bir doktor para kazanmaya değil insan psikolojisine önem veren bir doktor
Git gel git gel okadar yoruldumki anlatmak istediğim buydu tek bi yol istiyorum aynı dediğiniz tedavi şkli.. tüpse tüp tedaviyse tdavi... araştıracağım çok teşekkür ederim🙏🏻

Oladar strese girmiştim ki çok teşekkür ederim düşebiliyorsa neden neye göre rezervlerin hızla düşüyor dedi anlayamadım... sadece sonuca baktı..
Canım hiç üzülme senin gibi olan bir sürü insan var kimsenin hormonları 4 4 Luk olmaz bende çok üzülmüştüm Allah'a şükür haplar var tedaviler var başka doktora git

Canım hiç üzülme senin gibi olan bir sürü insan var kimsenin hormonları 4 4 Luk olmaz bende çok üzülmüştüm Allah'a şükür haplar var tedaviler var başka doktora git
Haklıısınız toparlicam kendimi çok büyük moral oldunuz hepinize teşekkür ederim🌸

X