Yüzünüzü gençleştirmenin en kestirme yolu

Maruma

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Nisan 2019
3
2
65
Doğrusu elli yaşıma kadar diyetle ve spor yaparak zamana meydan okumayı başardım, ancak yüzüm bu ekip çalışmasına katılmak istemedi. Yüz bu örtemezsin, kalıba sokamazsın, hep ortada. Bana teyze diyenlerin yaşı giderek yükselirken aynalarla düşmanlığım da artıyordu. Elbette yüzü gençleştiren işlemlerden haberim vardı, kadınlar kulübü sağ olsun, her derdimize çare oluyoruz, ama harekete geçecek cesaretim yoktu. Sonunda sarkan, kırışan, içimin coşkusunu dışarıya yansıtmamak için direnen yüzüme haddini bildirmeye karar verdim. Bu kararı bana verdiren süper kahramanımın adı Prof Dr. Ersin Ülkür. Onun ellerine yüzümü teslim ettim ve boyun ve yüz germe ameliyatının ardından botoks ve ışık dolgusuyla fıstık gibi oldum. Nereden mi biliyorum? Teyze diyenler şimdi göz kırpmaya başladı! Üstelik fiyatlar da öyle korkutucu değil. Tamam ameliyat bu, ilk bir hafta sıkıntısı var. İkinci haftadan sonra morluk ve şişlik kalmadı normal hayatıma geri döndüm. Ameliyattan önce botoks yaptırmıştım, sonrasında ışık dolgusuyla bazı ufak düzeltmeler yapıldı. Yüzüm altı ay sonunda tam anlamıyla oturdu. Benim önerim kesin ve kalıcı sonuç istiyorsanız yüz gerdirme ameliyatından korkmayın hemen Ersin Hoca'dan bir randevu alın. Süper kahramanınız ile tanışın!

1 gece hastanede kalınıyor. Yüz boyun germe ve göz altı torbaları düzeltme toplam TL12 bin tuttu

Bu başlığı açan Maruma adlı üye 1 nisan da açmış üyelik tarihi de o tarih. 4 nisanda
süreci anlatmış 5 nisanda tamamen forumdan yok olmuş. Dikkat....
Başlık açacaksınız ameliyatınızı yazacaksınız 1 gün sonra burayı terk edeceksiniz. Kulüpte sanırım varlığı 1 gün.
Hayyy maşşşallahh

X