YÜZÜMDEKİ ESKI TIRNAK (Yara ) İZLERİ !!!

cananyorgun

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2017
3
4
26
Meraba arkadaslar,
20 yasındayım ve 9-10 yaslarındayke kücük kardesımın yuzumu tırmalaması sonucu yuzumde bir kac yara ızı var.
Ben bu yara izlerınden kurtulmak ıstıyorum.Acaba kesssinlikle önereceınız eskı yaraları yok edecek ,yenıleyecek kremler varmıdır.
Cidiyıe gittim sıvılce ıcın bır kerem verdı ne dıye verdıyse artık.Zaten bı ıse de yaramadı.
Eczanecini bana önerdigi HYPERİNOL adlı bır krem var ama kullanıcı yorumları falan bulamadım almaktan cekınıyorum.Yardımcı olursanız sevinirım.Tesekür ederım..

Not:Yeni üyeym konu yanlıs yerde acmıssam admınlerden özür diliyorum

Eski yara izleri nasıl geçer ben de merak ediyorum
Geçen yıldan kalma bir kaç yara izin var
Noğlet olası sinekler yüzünden :sinirli:
Şimdi o izler bir yıl oldu hala duruyor ya deli olucam
Konuyu takipteyim

Kuzum organik kantaron yagini denesen hani iz birakmiyormusya yaniklarda falan hatta bu sitede bir bayan kirmizi catlaklarinin gittigini yazmisti konuyu aratitsan bulursun...ve bilmedigin seyleri yuzune asla surme...ben saracoglunda sormustum 20 tl altindaydi...

Benimde öyle kolumda vardı,ısırgan otu lapası uyguladım mucizevi şekilde geçirdi ama herkeste farklı olur yapıya göre bide benimki birkaç senelikti,siz iyice araştırın derim

Bide yüzüm cok kirili gükuyır .Yaglı hemen parlıyo ve parladıgı ıcın de kotu gozukuyor bunun ıcın onerecegınız kremler faln varmıdır acaba ?

Bide yüzüm cok kirili gükuyır .Yaglı hemen parlıyo ve parladıgı ıcın de kotu gozukuyor bunun ıcın onerecegınız kremler faln varmıdır acaba ?

Canım sivilceniz yoksa eğer düzenli peeling uygulayın cildinize
Sonrasında güzelce tonikleyin
Gün içinde makyaj yapmasanız dahi yüz kirleniyor mutlaka temizleyin
Bir de cep telefonu en pis şeylerden biri
Telefonla konuşurken yüzüne değirmemeye çalışın
Ya da kulaklıkla konuşabilirsiniz

Peeling bana yipratiyor gibi geliyor disaridan gunluk yuz hijyenine dikkat etmenin yani sira tukettigin gidalara dikkat etmen yaglanmayi azaltir. Yara izi konusunda fikrim yok ama normalde sari kantaron izlere iyi gelir derler.

Meraba arkadaslar,
20 yasındayım ve 9-10 yaslarındayke kücük kardesımın yuzumu tırmalaması sonucu yuzumde bir kac yara ızı var.
Ben bu yara izlerınden kurtulmak ıstıyorum.Acaba kesssinlikle önereceınız eskı yaraları yok edecek ,yenıleyecek kremler varmıdır.
Cidiyıe gittim sıvılce ıcın bır kerem verdı ne dıye verdıyse artık.Zaten bı ıse de yaramadı.
Eczanecini bana önerdigi HYPERİNOL adlı bır krem var ama kullanıcı yorumları falan bulamadım almaktan cekınıyorum.Yardımcı olursanız sevinirım.Tesekür ederım..

Not:Yeni üyeym konu yanlıs yerde acmıssam admınlerden özür diliyorum
Lazer tedavisi ile geciyor sanirim.

X