Yüzüm küçücük 😔

1.60 boy 45 kilo ile zaten küçük olsun yüzünüz.
Büyük olsa abes olur
Benim de ağzım gözlerin burnum küçüktur. Cok da severim kendimi.
Canım kendim.
😊

Benim en yakın arkadaşım öyle ya 🤦🏻‍♀️ Kız 20 yaşında ama markette sigara alırken kimlik sormuşlar :KK70: valla makyaj falan büyük gösterebilir

25 ime kadar 17-18 sanıldığım için deliriyordum... şimdi 27 yim. Nolur diyorum,nolur hiç büyümeyim.... yani muhteşem bir dert bence :)

Ben 29 yaşındayım. Eşim benden 3 yaş küçük. Beni bara almıyorlar kimlik soruyorlar. Gösteriyorum bu senin değil diyorlar. Eşime kimlik soran yok. Daha 1 ay önce otobüse bindim yanımda da 12 yaşlarında bir çocuk oturuyordu. Şöförün laflar aynen şöyle: aferin size kardeş kardeş oturun kavga etmek yok😓 utanmasa enseye tokat atacak. Güldüm geçtim. Avantaj olarak görüyorum.

Sizi anlıyorum ben de aynıydım. O yaşlarda aynı şeyleri düşündüğümden gölge attırmıştım. Aslında az kilo alabilirsiniz. 52 53 kilo çok iyi oluyor. Tabi sağlıklı bir şekilde alın. İlerde tabi avantaj oluyor da. Bu yaşlarda cidden benim de çok canım sıkılırdı. Fazla abartılı olmamak kaydı ile topuklu giyebilirsiniz. Yüz tipinize göre makyaj yapabilirsiniz. Doğal bir şekilde tabi makyaj da. Bir de bu konuya takıldığınızı belli etmeyin ki insanlar üstelemesin.

Küçük görünmek iyidir. Ben pek minyon değilim ama yüz hatlarım minik sizin anlattığınız gibi. Ağzım burnum gözlerim küçük. Bende ufak gösteriyorum. Takılmayın ne kadar geç yaşlansak o kadar kardır.

Küçük görünmek iyidir. Ben pek minyon değilim ama yüz hatlarım minik sizin anlattığınız gibi. Ağzım burnum gözlerim küçük. Bende ufak gösteriyorum. Takılmayın ne kadar geç yaşlansak o kadar kardır.
Ortaokullu gibi görünmek pek iyi değil ciddiye alınmıyorsun gösterişsiz duruyor

ben sizi anlıyorum.bende çok küçük gösteriyorum.ilk görüşte çocuk sanılıp ciddiye almama durumu oluyor.

Küçük yüz iyidir benim yüzüm de kaşık kadar ve 30dan sonra çok faydasını gördüm :) geçen bir kadın 25 yaşında olduğumu düşündü ki nasıl mutlu olduğumu tahmin edemezsin ajskskd. Yaşım 32. Mümkünse yüzüm hep kaşık kadar kalsın.

20 yasinda 15 gozukmek kotu, ama 30 yasinda 22 gostermek superdir. Uzun vaadede dusun. Ha yuzum guzel degil desen estetik yaptirabilirsin derdim

Ya hu ben de spora basladim.olcum yapildi ve yag oranim hayatimda ilkndefa bu kadar yuksek cikti yuzde 25.ama kilom 56.zaten 56 ydim nasil yaglandim bilmiyorum ama yaglandigimi hissediyordum zaten o nedenle basladim spora.
Benim.handikapimda su yaglaninca yuzume nur indi resmen.ama basenlerim de yaglandi alt bacak da yaglandi.ama goguslerim de buyudu.
Simdi protein agirlikli bir diyetle beraber yagdan kilo verecegim.ya yuzumden de goguslerimden de yag giderse doye korkuyorum.bu da bi dert yaw.yuz mu bacak mi kararsizim
Bacak hadi bi nebze de göğüs direk gidiyor yag gidince. Yag ve kastan olusan bir bölüm malum 😃

X