Yüzüm küçücük 😔

Cileklivanilinn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2018
6.661
17.317
27
Selaam hanımlar benim sorunum yüzümün küçüçük olması:KK43: her gören aynı şeyi söylüyor bende rahatsızım. Burnum dudaklarım falan küçüktür minyon tipliyim. Boyum 160 kilom 45-50 arasında gidip geliyor. Fındık gibi derler ya o misal. İyi yönleri de var ama çok gösterişsiz hissediyorum. Bir de küçük gösteriyorum. Bu iyi bir şey diyeceksiniz ama ben hoşlanmıyorum pek. 22 yaşında biri olarak çocuk muammelesi görmek istemiyorum nasıl daha olgun ve kadınsı görünebilirim? Yani kendimi beğeniyorum ama biraz daha dikkat çekici olmak istiyorum. Buğday tenliyim saçlarım koyu kumral. Tavsiyelerinize açığım çünkü yaşıtım erkeklerle ilişki yaşamak zor oluyor küçük sanıyorlar ya da bir ortamda rahatsız oluyorum ilerde avantaj olsa bile şu anı nasıl kurtarabilirim?

Ne yaparsan yap hep kucuk kalacaksin 46 kilo ile evlendim minyonum ama boyum var hep kucuk gozuktum hala iki cocugum.olmasina ragmen cocuklarimi kardesim yegenim saniyorlar suan avantaja cevirdim isi 30 dan sonra :KK66: sen yaslarda da buyumeye calisirdim ama nafile ,kadinsi hatlarim yoktu hep bi ciliz :)

Valla benim boyum uzun (1.73), ona rağmen yüzüm küçük olduğu için küçük gösteriyorum. Yapacak bir şey yok, sarı saç biraz büyük gösteriyor ama tam kurtarmıyor gene de. Hele makyaj yapmadıysam uuu, direkt lise öğrencisi sanılıyorum.

Valla benim boyum uzun (1.73), ona rağmen yüzüm küçük olduğu için küçük gösteriyorum. Yapacak bir şey yok, sarı saç biraz büyük gösteriyor ama tam kurtarmıyor gene de. Hele makyaj yapmadıysam uuu, direkt lise öğrencisi sanılıyorum.
Sanırım yüz tipiyle alakalı boydan ziyade. Gözlerim bile çocuk gibi bakıyor sldkkskc

22 yaşındasınız ve konularınızı da az çok biliyorum. Sizi küçük sanmaları yaşınızda değil zaten küçük olmanızdan ve çocuk ruhlu olmanızdan gibi bence :)

Aynı sorun bende de var. Benim bir sorunum daha var ki yüzüm hem küçük hem de zayıf ne yapsam yüzümden kilo alamıyorum görenler çok zayıfsın kilo al diyorlar halbuki kilo alsam da yüzüm değişmiyor off off

Ya hu ben de spora basladim.olcum yapildi ve yag oranim hayatimda ilkndefa bu kadar yuksek cikti yuzde 25.ama kilom 56.zaten 56 ydim nasil yaglandim bilmiyorum ama yaglandigimi hissediyordum zaten o nedenle basladim spora.
Benim.handikapimda su yaglaninca yuzume nur indi resmen.ama basenlerim de yaglandi alt bacak da yaglandi.ama goguslerim de buyudu.
Simdi protein agirlikli bir diyetle beraber yagdan kilo verecegim.ya yuzumden de goguslerimden de yag giderse doye korkuyorum.bu da bi dert yaw.yuz mu bacak mi kararsizim

X