Yüzüm eskisi gibi güzel değil

29 yaşındayım birkaç sene önceki fotoğraflarıma bakıp üzülüyorum. Ne güzelmişim kıymetini bilmiyormuşum.Kaş rengim bile değişmiş. Böyle hissedenler var mı?
Ben .
Geçen gün yeğenim söyledi,sen ailenin en güzeliydin diye.
Olsun,bir evladım var ve yaş almaktan korkmuyorum.Sağlık olsun yeter

29 yaşındayım birkaç sene önceki fotoğraflarıma bakıp üzülüyorum. Ne güzelmişim kıymetini bilmiyormuşum.Kaş rengim bile değişmiş. Böyle hissedenler var mı?
Ben 35 ten sonra güzellestim aksine eski fotolara tahammülüm yok bu zamanda da eminim güzelsiniz birkac sene sonra da simdiki haliniz icin diyeceksiniz belki? simdi daha iyi hissettirecek bakımlar ve kücük dokunuslarda güzeldir candır..

Bana da Böyle bir his gelmisti :) . Sonra 31de hiç olmadığım kadar bir güzelleşme geldi. Bence Bu tamamen dönemlik. dönem dönem güzelleşiyor dönem dönem cirkinlesiyoruz. Emin olun daha en güzel olduğunuz zamanlar gelmemiştir bile. Şu anda da çirkin dönemimdyim mesela 33um.

29 çökmek için erken bir yas. mutsuz musunuz?
ben de eski resimlere bakiyorum o kadar belli ki mutsuz muyum, yalniz miyim, aşık miyim... bence bir kadin mutlu olunca ışıldıyor. tatil fotolarımda harikayım mesela ama 3 sene calistigim hic sevmedigim bir isim vardi - bir ayrilip bir baristigim bir sevgilim vardi - cok keyif aldigim bir cevrem yoktu. 5 sene oncesi ama o donemki fotolarda enerjim cekilmis gibi resmen. sonra isten ayrildim, biriktirdigim oarayla bol bol gezdim, cok keyifli sanatsever bir cevrenin icine düştüm, beni hep mutlu eden bir erkekle tanistim . simdi o dönemden daha yaşlıyim, 33um ama daha cok parliyorum. iki foto arasinda baksan bugünkü halime daha genc dersin:)
eger mutsuzsan seni uzen seylerle bagini kopar - yasamak istediğin seyleri yaşamak icin cesur adimlar at derim . ruh halin duzelip kendinle barisinca cildim de isildar

Senin yorumlarına bayılıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…