yüzü hiç gülmeyen kayınvalide için napılır?

aman bosver ya gulmezse gulmesın sen de ona gulumseme demekkı kadın bunu ıstıyor

artık hiç konuşmuyoruz.sabah bana telefon gelmiş onu bile söylemedi.allah ım biran önce ç.ba gelse.bide tabi işlem(tüpbebek)başarılı sonuç verirse yüzünün halini o zaman görmek istiyorum.tabi bu yapılanları da asla unutmıcam.

sevgili ada umarım beklediğin olumlu cevabı arırsında kayınvalidenin olmasada senin yüzün güler canım. bu arada sana verilen bütün cevapları okudum çünkü seninle aynı dertten muzdarbim ama bende tam bir çözüm bulamadım benimkide sağolsun cenazeevinde olsa ancak bu kadar olur. yüzünden düşen bin parça ve 11 yıldır değişmedi gerçi artık ümidimde kalmadı ama çözüm bulursan banada yaz canım belki bir faydası olur....

sevgili ada umarım beklediğin olumlu cevabı arırsında kayınvalidenin olmasada senin yüzün güler canım. bu arada sana verilen bütün cevapları okudum çünkü seninle aynı dertten muzdarbim ama bende tam bir çözüm bulamadım benimkide sağolsun cenazeevinde olsa ancak bu kadar olur. yüzünden düşen bin parça ve 11 yıldır değişmedi gerçi artık ümidimde kalmadı ama çözüm bulursan banada yaz canım belki bir faydası olur....

çözüm kendisi geldi.sonuç başarısız olunca küstü.artık konuşmuyor.evlerimizede döndük.bundan sonra nolur bilmiyorum.işin komik yanı bide eşim niye konuşmuyorsun diye sorduğunda ben ona kırıldım.benle hiç konuşmuyor demiş.alla allaaaa!diyemiyoki çocuk bile yapamıyo.niye konuşayım?eşime çok değer veriyorum ve o üzülsün istemem.ama şimdi nolcak bilemiyorum.aslında biraz rahatladım sanki.en azından bi süreliğine o nemrut surata katlanmıcam.lülülülülülü

gülmeyeni güldürmek çook zor..hiç uğraşma bence,benimkide gülmez ve sadece iğnelemek için nadiren konuşur.buda bi kader diycez ve psikolojimizi boşyere bozmuycaz arkadaşım..bize ihtiyacı olanlar var dimi,ruh sağlığıçok önemli,görmemezlikten gel,ben yinede güldüm 3 senedir ama baktım zarar görüyorum bende gülmüyorum artık..hayırlısı olsun

ama şunuda unutmayalım her ne olursa olsun,onlar yaşça bizden büyükler,gülmeselerde,bizi üzselerde saygımızı koruyalım..allah herşeyi görüyor değilmi,iyi taraf hep biz olalım..iyi olmak bir ayrıcalık bence..herşeye rağmen pozitif düşünmeliyiz

ama şunuda unutmayalım her ne olursa olsun,onlar yaşça bizden büyükler,gülmeselerde,bizi üzselerde saygımızı koruyalım..allah herşeyi görüyor değilmi,iyi taraf hep biz olalım..iyi olmak bir ayrıcalık bence..herşeye rağmen pozitif düşünmeliyiz

yasemin canım haklısın.zaten onun eline koz vermemek için asla hata yapmıyorum.aile terbiyemde bunu gerektiriyor.ama inan bana o bulmak isteyince arayıp buluyor.en son tlf.la çok konuştu,bulmaca çözdü durdu demiş eşime.sanki bi konu açtıda konuşmadım.hem suratsız hemde peşinden ayrılmayayım istiyor.bişi sorsan he ya der geçer.dediğine bak.neyse inceldiği yerden kopar.beni gözden çıkardı o zaten ama bilmiyorki kaybeden o.çokmu zor ya.?fisfisfis

boşver ada..duyma,görme,bilme..o yokmuş gibi davran..konuşmayarak zaten en güzelini yapıyosun,çünkü ne gelirse dilden geliyor..o konuşarak kendi kaybediyo..eşinle anlaşın,bu yüzden tartışmayın bu yeter.o seni sende onu sevmek zorunda değilsin,kimseye muhtaç değiliz bizler,o gülmüş gülmemiş çok ta önemli değil eğer hayatını zindan edecekse..sen hep güzel şeyler düşün ve görmemezlikten gel canım..başka türlü sen hasta olursun ve eminim karşındaki sana acımaz.olan yine sana ve ailene olur..sana iki kelime söyleyeyim ve bunu hiç aklından çıkarma:aslolan sensin....pes etme

boşver ada..duyma,görme,bilme..o yokmuş gibi davran..konuşmayarak zaten en güzelini yapıyosun,çünkü ne gelirse dilden geliyor..o konuşarak kendi kaybediyo..eşinle anlaşın,bu yüzden tartışmayın bu yeter.o seni sende onu sevmek zorunda değilsin,kimseye muhtaç değiliz bizler,o gülmüş gülmemiş çok ta önemli değil eğer hayatını zindan edecekse..sen hep güzel şeyler düşün ve görmemezlikten gel canım..başka türlü sen hasta olursun ve eminim karşındaki sana acımaz.olan yine sana ve ailene olur..sana iki kelime söyleyeyim ve bunu hiç aklından çıkarma:aslolan sensin....pes etme

ilgin ve önerilerin için teşekkürler canım.ALLAH sağ elimi sol elime muhtaç etmesinçokadar yani!a.s.

belki hayat onu böyle yapmıştır. sizden kaçsene önce hayata atılmış belkide ne badireler geçirmiş kimbilir. yüzü hiç gülmeyen durmadan oflayıp püfleyen gelinler için ne yapılabilinir.

arkadaşlar,yardım lütfen.7 yıl olacak evliliyim ama maalesef hala alışamadım.bi insan bukadar mı suratsız olur yaaa?ben tam tersi bi aileden geldim.30 yaşındayım ama hala babam beni 7 yaşındaki kızı sıcaklığında sever.annem desen daha beter.ama gel gelelim kaynanama,felaket.bi tebessümü bile yok.[ALLAH var.yiğidi öldür hakkını yeme demişler.iyi insandır.]ama o beton gibi yüzünü görünce kaçacak delik arıyorum.o nacizane önerilerinizi beklerim.ne yapmalıyım?:uhm:

canım öz ailen gibi olamazki onlar hatta onda biri bile olamazlar bence alısmak icin zorla kendini sevmeye calıs onun suratı asıksa sen güleryüzle savas ac ona mutlaka kazanacaksın

Bencede boşver, size bir zararı olmasında yüzünün gülmemesi pek önemli değil. Dua et başka sıkıntıların yok,o kadar kusur kadı kızındada olurmuş

belki hayat onu böyle yapmıştır. sizden kaçsene önce hayata atılmış belkide ne badireler geçirmiş kimbilir. yüzü hiç gülmeyen durmadan oflayıp püfleyen gelinler için ne yapılabilinir.

mesele zaten gelin kaynana değil ki.suratsız insanlara oldum olası dayanamıyorum.hayat neşimi azaltıyorlar.bukadar yakında da olunca zor oluyor.artık evlerimizdeyiz.şimdilik görüşmüyoruz.

herşey bitti.artık konuşmuyor.arayı düzeltmek için yanına gitmiştim geldi kavga etti demiş.istemiyorum gelmesin demiş.çok üzgünüm yaaaa.!bugüne kadar onuda gerçek annemden ayırmamıştım ama yanılmışım.ben hep el kızı olmuşum.şimdide istemiyor.bunu kaldırabilirimde eşimde bende sizinkilerin yanına gitmicem diyor.anlamıyorum.içim çok acıyor......

eşimin aileside suratsız artık takmıyorum takmadığımıda belli ediyorum sen eşinle mutlumusun gerisini boşver arkadaşım.seni anlamaları için karşılarında suratsız bir gelin olması lazım.
acaba diyorum gıdıklasak işe yararmı?

canım ailenden uzaktamısın eğer yakınsan ailene gel git bırak kayınvalideni o zaman bırak o biraz senin yüzüne gülsün eee benim tuzum kuru belki böle rahat konuşuyorum ama ne bilim..

maalesef canım.ailem uzakta.burası memleketim olmasına rağmen burda kimsem yok.çok yalnızım.....:1shok:senağlama

X