İğneli Epilasyon Yuze Igneli epilasyon ve etkileri. Izmir.

Izlerin gecmesi icin de buz kürünu oneririm epilasyon isleminiz bitip kabuklarda dokuldukten sonra...
Kup buzlari eriyene kadar yuzume uyguluyorum ben izleri daha cabuk gecirip yuzu yumsacik yapiyo :)

Izlerin gecmesi icin de buz kürünu oneririm epilasyon isleminiz bitip kabuklarda dokuldukten sonra...
Kup buzlari eriyene kadar yuzume uyguluyorum ben izleri daha cabuk gecirip yuzu yumsacik yapiyo :)
Ya tek istegim izlerin gecmesi delik delik kalmamasi uzaktan kirmizi nokta şeklinde boynumda kahverengi noktalar var yakindan bakinca yuzum dedigim gibi kirmizi degilde gozenege benziyo dibine girince anca goruluyo ama yinede puruzsuzken boyle olmasi kotu. Uzmanim gecer panik yapma bazi ciltler kendini gec toparlar dedi sizde boyle konusunca umutlaniyorum cok tesekkur ederim ilginuze icimi az da olsa rahatlattiniz. Benim ignemde altin yanilmiyorsam ve dediginiz gibi körelene kadar kullanacagim. Acaba bu izler hassas ciltlerde mi belirgin oluyor sonra kayboluyor heralde tedavi sonrasi. Ben 1yil once akne ilacı kullandim en ufak bi iz bile haftalarca gecmiyo suan regli oldum olucam ondan da cok belli oluyor olabilir mi ignenin girdigi yerler

Bence hastalginiza yakin ve hastayken yaptrmayin hem cok acir hemde gec iylesir. Gittiğiniz yer sorun olmaz gel der ama ben tavsiye etmiyorum. Sizi en iyi siz bilirsiniz bu isleri yapanlarda cildi hem guzel olsu hemde tuyler gitsin diye yapmiyo tek amac tuy kokunu imha :)
20 gun 30 gun hatta 2 ay bile izlerin gecmesi icin cok az.. yani gozenek gozenek dediginizi anliyorum ama normalde cildiniz nasıl bilemiyorum ya da acaba siz mi oyle goruyosnuz. Elbetteki dumduz olmucak cildiniz ama dedigim gibi delik desik de olmamali ... 3 -4 ay icinde geçmesi lazim icinizde bu kadwr suphe varsa bekleyin 2 ay daha gecmezse birakirsiniz orayi... sari kantoran yagi var orjinalini bulabilirseniz haftada 2 kez iki damla olarak yuzunuze surebilirniz bu izler konusunda iyi bi bitkidir..arastrin isterseniz.. buz kürünu de deneyin ikisi birlikte daha hizli sonuc verir... moralinizi bozmayin duzelir insallah ve şöyle dusunun iğneliden baska caremiz yok yalnizca gittiğiniz yerden emin olun supeleriniz varsa baska yerler araştırın yaptranalrla konuşun. ..ve panik yapmayın Allah daha buyuk dertler vermesin :)
Kantorn yagini ve buz kürünu deneyin beb izlerim varken buz kürünu her gun kantrnu hafta da iki defa uygladim ayrica. Yuzunuze ayda bi kere giduyosaniz kabuklar dustukten iki uc gun sonra kahve bal ve limon karisimizini yuzunuze hafifçe bastirrak surup snrasinda yikayin bu da peeling gorevi görüp gozenek dediginiz kismlari duzlestrircektir:)

Ben tekrar sorayim ama regli iken bir sakincasi yok sadece daha fazla canin acir vucut hassas oldugu icin dedi. Yani bende tam anlamis degilim boyle deriyi gerinxe gozenek gibi durmuyor ama bakinca noktali gozenege benziyor sizin kirmiziliklarda oyle gozenege benziyormuydu ? Simdi zaten ayda bir gidiyorum 2ay beklesem zaman kaybi olacak yazin saçlarımi acip tuylerimi gizlemekten yoruldum o sicakra bende toplamak istiyorum rahatca yani bi an evvel gidip bitirmek istiyorum. Uzmanim işlem yaparken kilin cekildigini hissetmiyorum hic arada cizirti sesleri duyuyorum bu kil cekmesi oluyosa arada oluyo aktardan kantrn yagi alicam yda eczanelerde var midir ? Orjinalini de bulmak zordur siz kime gidiyordunuz?

Ben izmirde yasadigim icin izmirde gidiyorum hatay/ ilayda guzellik salonu..
Benimde kirmiziyken gozenek gibi duruyodu ama zamanla geciyo canınızı sikmayin :) biliyorim surekli oraya bakma isteği duyuyosunjz bakinca da allahim bublar gecmicek mi neden boyle oldu diyip uzuluyosunuz..ama yapmayin zamana birakin biraz.
Yaptirdiginiz yeri bilmiyorum ki bilsem bile bu kisiden kisiye gore degisir yani nasil etkisi oldugu ama ben olsam bu kadar supedeyken 2 ay beklerdim...iki ay kayip diyip yuzunuz daha kotu olursa o zamanlari dönmeyi cok istersiniz... hem ili ay kayıp degil bence ocakta gitseniz her 10 gunde ya da 15 gunde bir açığı kapatrsiniz.. bilemiyorum dedigim gibi belki sizinki de gecicidr benimki gibi ..belki de akim huksek gelmis ve ust deri de yanmistir.. yansa bile gecer ama daha uzun surede gecer...
Ve bence gittiginiz yere veya herhangi guzellik salonlarina degil kendinize guvenin kendi cildinizi taniyin kimse sorumluluk kabul etmez.. etse bile yuz sizin yuzunuz :) lutfen canınızı skmayin ya dedigim gibi ara verin ya da devam edip sonucu gorun

Sizinde böyle oldu ve gectiyse cikdimin hassasligindandir diye dusunuyorum insallah gecer biraz daha devam edeyim zaten ayda 1 gidiyorum bundan sonraki seans aralari daha da uzayacak 2 ayda 1 gidecegim diye biliyorum o zaman gormus olurum yada sizin dediginiz gibi bu ayda gideyim sonra 2 ay kadar bekleyeyim gecerse devam ederim gecmezse 2 ayda daha gitmem ama bu ay cikanlara gitmem lazim 30 unda randevum

Siz bilrsiniz :)

Ilginiz için teşekkür ederim. Gitmek istemiyorum ama 1ay olcak nerdeyse uzadilar da boyle de kalmak istemiyorum inşallah dediginiz gibi geçer

Ilginiz için teşekkür ederim. Gitmek istemiyorum ama 1ay olcak nerdeyse uzadilar da boyle de kalmak istemiyorum inşallah dediginiz gibi geçer
Bir aydan hic bisey olmaz. Etraftaki herkesin yuzunuze baktigini dusunmeyin ya da bakiyolarsa da baksinlar herkesin bi sorunu vardir.kiminin gorunen kiminin gorunmeyen yerinde. Bunu bu kadar dert etmeyin lutfwn insanlar ne hastalıklarla ugrasiyolar. Ayrica ben lazerden somra 3 ay hic bisey yaptrmadim cenemdekiler skaal gibi oldu kaldi ki ben avukatim .her gun dışarda ve adliyede islerim vardı.
Ki epilasyona basladiktan snra da ceneme cok geç basladim yani ben nerdeyse 6-7 ay iki uc cm sakal gibi tuyler le gezdim ama icime sineni yaptrdim. Secim sizin.

Cok haklisiniz burda ozelde konustugum bir kac kisi var bu konu uzerine ayni sikintilari yaşamış bazilari ve bazilarida suan yasamakta bu iz mevzusunu demekki yalniz degilim sizin gecmis benim niye gecmesin cildim cok hassas ve sure tanimiyorum gecmesi icin. Bu ay gideyim duruma gore devam edeceğim ama kil kokleri elektrik akimi yiyor kolay degil koklerin kirmizi olmasi normal bence hassas ciltler icin konusuyorum. Tekrar cok tesekkur ederim ilgi ve alakaniza insallah kurtuluruz şu kil tuy meselesinden..

Rica ederim insallah..

23 ekimde sol yanağımi 24 ekimde sag yanagimi yaptrdim nerdeyse hic kalmadi.. yalnizca goz alti cevresindeki ince tuyler kaldi onlar icin de 1 ay sonra gitmeyi dusunuyorum.. bundan 12 gun oncede tum boyun yapilmisti.. boyun kabukalri dustu baya cok az kaldi dusmeyen... cok fazla dikkat etmeme rağmen boynumda yaptrdiktan bi hafta sonra 3-4 tane sivilce cikti ... cikacagi varmis diyorum :) sivilceler cikinca yuzume surdugum urunleri takrar degistrdim bu kez beklazon pomad ve bactrobani karistirip surdum bakalim sivilce olacak mi yine :) boynum icin iki hafta sonra gibi tekrar giderim muhtemelen kizardigi icin alinmamis ince ve acik renkli tuyleri de aldirdigimda boynumdan tamamen kurtulmus olucam insallah :) sonuclari yazicam

merhaba ben de dudak üstü bölgeme yaptırmak istiyorum ama aklımda bi soru işareti var yüzünüzde iz kalmıyor mu yani seans sonrasında şişlikler oluyomuş ben öğretmenlik yapıcam o yüzden her seans sonrasında şiş bir şekilde okula nasıl giderim bilmiyorum bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirimmmmm

Meraba :)
Hayirli olsun oncelikle mesleginiz :)
Yuz ve boyun farkli sonuclar veriyo senaslardan sonra , mesela boyunda daha buyuk kabuklar oluyo ve seans sirasinda daha cok aci hissediyorsunuz. Biyik bolgesini ben henuz yaptrmadim ama yuzde en cok aciyan kisim biyikmis. Yaltrdifim kisimlar icin konusmak gerekise Yaptrdiktan sonra once kizariklik ve kabarma oluyo ertesi gun kabuk bagliyo minik minik. .. yani size tavsiyem ya cuma gunu ya da cmtesi gunu sabahtan yaptrin ki p.tesiye kadar kabuk tutmus ve sisligi gitmis olsun ... biyik bolgesine baslamaj icin bence en uygun zamani secmissinuz cunku iz kalma riski en fazla olan bölgelerden biri biyik... gunes isinin en az temas edecegi aylarda baslamak en mantiklisi.. bende iz kalmadi zaten devam ediyorum yazin yaptrmak istemedim iz kalir korkusuyla.. bi sure iz varmis gibi dursa da bebdekiler duzeldi :) umarim guvenilir ve iyi bi yer bulursunuz snraki aşamada da siz iyi bakarsaniz iz kalacaginu sanmiyrm

çok sağolun ben bir hafta falan şiş duruyo sandım da bayağı bi korktum ama şimdi içimi rahatlattınız teşekkür ederim

çok sağolun ben bir hafta falan şiş duruyo sandım da bayağı bi korktum ama şimdi içimi rahatlattınız teşekkür ederim

:) ilk gun kizarir ve siser ertesi gune goze batmicak sekilde duzelir . Gunes kremi kullanin mutlaka , rica ederim

İzmirde essiye gidip de memnun olan var mı başlamayı düşünüyorum da gelecek ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…