Yüze boyun bölgesine lazer yaptıran var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kesinlikle iğneli epilasyon yaptırın.Yüze lazer vurulmaz.Alex kalın tüyleri inceltir fakat ayva tüylerini kalınlaştırır.Çenemdeki 2-3 tane kıl için atış yaptırdım ve o kadar pişman oldum ki kıllarım çoğaldı,sizde bu hataya düşmeyin.Eğer durumunuz varsa iyi bir güzellik merkezinde iğneli epilasyon yapmanızı tavsiye ediyorum.

İğneli yaptırın. O tüyler, simsiyah erkek sakalına dönüşür. Alttan bir sürü ayva tüyünü harekete geçirirsiniz.

Yüz ve boyun bölgemde çok kıl tüy var agdayla alınca sivilcelenme yapıyor yüz bölgesine alex lazer yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıran var mı işe yaradı mı ?
Merhaba. Ben madeni para büyüklüğünde cokda koyu olmayan tüylerim icin gitmiştim. Buz lazere 10 seans gidip iki ay ara verdikten sonra yüzümde aşırı kıllanma oldu. +pcos da varmıs bende onu da sımdılerde ogrendım ikisi cok ilişkiliymiş.
Daha sonra iğneli epilasyoma basladım yüz ve boyun için 14 ay oldu ve tek tük çıkıyor yüzümde ve boynumda. Diyeceğim o ki yüzünüze asla ama asla lazer yaptırmayın

Çok fazla var ama ve rahatsız edici. Agdayla alınca boynum hep sivilve oluyor. Alex lazer yaptırmayı düşünüyprum
Hata edersiniz. O kalınların arasındaki binlerce ayva tüyünü harekete geçirip daha beter hâle getireceksiniz yüzünüzü. Alex yüze vurulmaz.

Çok yoğun ve siyah başka ne yapabilirim bilmiyorum. Görünüşü çok kötü
İğneli epilasyondan başka çözümü yok maalesef. Ben de yaptırdım. Ara ara rötuş için gidiyorum, kalmadı bir şey. Siz bilirsiniz tabii olan paranıza zamanınıza olacak, sonrasında iğneli epilasyon deneyim deseniz lazerden dolayı sonuç almanız iki üç katı zor olacak.

ben yaptırıyorum. ömrümün sonuna kadar lazere giderim diyosanız yaptırın diğer türlüsü mümkün değil çünkü bitmiyor. Boyun bölgesi hariç tabii orası sonuc verdi ben de boynumda hiçbir şey kalmadı.

Alt çenem ve bıyığım için buz lazer yaptırıyorum, normalde bıyıklarım ağdayla alındıktan 3 gün sonra çıkardı kalın kalın şimdi ise 2-3 hafta sonra çıkıyor o da ince. Üzerine pudra sürünce kapanıyor. Çene tüyüm ise 1-2 ayda çıkıyor.

Alex Asla işe yaramıyor ha çok kalın erkek sakalı durumunda killariniz varsa bi ihtimal ise yarar bende çenemde çıkan killar için 2 sene boyunca Alex yaptırdım çenemin bir tarafindakiler bitti ama sağ taraftakiler hala duruyor. Üstelik yanlışlıkla yanağıma da atış yaptılar ve baktım o kısımdaki tüyler iyice kalinlasmis ve uzamış. şimdi bende çözüm arıyorum yuzume. iğneli epilasyon için bir merkeze gittim bilgi almaya yuzume bakıp diod önerdi ama daha fazla kıl çıkar diye cesaret edemiyorum dioda giden memnun kalan var mı aranızda

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X