Yüzdeki tüy sorununa bi çözüm :(

hayat95

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2012
125
1
merhaba kızlar benim sorunum yüzümdeki tüyler acayip derecede rahatsız ediyor beni aynaya bakmak istemiyorum şu günlerde birsürü şey çıktı piyasada yok karınca yağı yok şu yağ bu yağğ :) bi sonuç yok malesef herkes bişe diyo çok kafam karıştı sonuçta yüz bölgesi bu şakaya gelmez önerebileceğiniz kesin sonuç aldığınız bi ürün varsa lütfen söyleyinde kurtulayım şu tüylerdenn cevaplarınızı bekliyorumm

aynen benimde çene altımda tüyler hatta siyah siyah kıllar çıkmaya başladı rahatsiz oluoluyorum,elim gidiyor koparıyorum daha sert çıkıyor sonra... çene altını,boynun üst bölgesini ağdayla aldırmak çözüm olurmu ki?? yağlar tüyleri besler gibi geliyor bana :26:

işte bende bi çözüm bulamadım her defasında ağda yaptırıp erkek sakalı gibi çıkması sinir ediyo insanı bi limonlu tuz formülü var onu bacağımda denedim daha çıkmasını bekliyorum bide hürrem hamam otu yağı var herkes çok bahsediyo napıcam bilmiyorm böyle biri çıksa bak ben bunu kullandım kesinlikkle azaltyo desee ne mutlu olurumm :)

benim ev arkadaşım ağda yaptırıyor ve ağdadan sonra daha ince çıkıyor onunkiler,üstelik derler ya kara kız diye cilt tonu koyu saçlar siyah öyle birşey yani... ben buğday tenliyim benimkilerde ince çıkcaksa üşenmeden gider ağda yaptırırım :nazar:

benim ev arkadaşım ağda yaptırıyor ve ağdadan sonra daha ince çıkıyor onunkiler,üstelik derler ya kara kız diye cilt tonu koyu saçlar siyah öyle birşey yani... ben buğday tenliyim benimkilerde ince çıkcaksa üşenmeden gider ağda yaptırırım :nazar:

ya ben ağda yaptığımda bile 3 güne kıllar çıkıyo garip bi yapım var :KK70: bende beyaz tenliyim ama kıllarım siyah yyaaa uff ne olcak bu bizim sorunumuzz :KK70: hadi ben öbür yerlere alıştımda yüzz çok önemli ya yaptığın bi karışım kullandığın bi krem felan varmı önerebileceğin :KK70:

ya arkadaşlar acayip moralim bozuluyoo depresyona gircem galibaa yardım edin plssss

ben yarın gidip hürrem hamam otu yağından almayı düşünüyorum sorup buldum ama orijinaldir inşallah.:/ sonucları söylerim.:)

o yüzde bir işe yaramıyor canım bende bu durumdan şikayetçiyim iğneli epilsayona gidiyorum ağda falan hikaye kalıcı bir yöntem denemeni tavsiye ederim

kızlar benim bir süre öncesine kadar yüzüm dekiler erkek sakalıydı aynı hani bacaklarınızı jiletle alırsınız sonra sert sert çıkar ya öyleydi yüzüm, ben ip ağda, bioder epilixir vs. denememe rağmmen olmadı 3 seans iğneli yaptırdım çok şükür inceldi yüzümdekiler bayağı görünürlüğü azaldı bir kaç seansa bitmesini bkliyorum tavsiye ederim.

Son düzenleme:
bende iğneli epilasyon yaptırmak istiyorum çeneme ve koltukaltıma..ama istanbul da gerçekten güvenebileceğim bir yer bulamıyorum bildiğiniz iyi bir yer varsa özelden yada burdan yazarsanız sevinirim..

forumlardan birinde okudum

agda yapilan yerin uzerine 2 saat sonra limon la tuzu karistirip suruyomussunuz ve buna tekrar cikincaya kadar devam ediyormususunuz ayni zamanda geceleride nane cayi iciyormussunuzzzz
denemis kizlar memnunlarmis

igneli en temizi ama ondan eminim

kızlar benim bir süre öncesine kadar yüzüm dekiler erkek sakalıydı aynı hani bacaklarınızı jiletle alırsınız sonra sert sert çıkar ya öyleydi yüzüm, ben ip ağda, bioder epilixir vs. denememe rağmmen olmadı 3 seans iğneli yaptırdım çok şükür inceldi yüzümdekiler bayağı görünürlüğü azaldı bir kaç seansa bitmesini bkliyorum tavsiye ederim.

nereye yaptırıyosun canım sen :)

dediğiniz gibi iğneli epilasyondan kesin çözüm alan varmıdırkii? ben limon tuz karışımı bi bacağıma soğan suyunuda bi bacağıma ağda yaptıktan sonra denedim.şimdi uzadı tüyler aradaki fark soğan sürdüğüm bacağımdaki kıllar daha seyrek ve ince tüy olrk çıktı limona göre. yüzde deneyeniniz varmı bunu?

yüzde tüylenme oluyosa hormon bozukluğu vardır. önce her gün düzenli olarak nane çayı için. ama 1 hafta filan için çünkü fazlası zararlı olabilir.
hormonlar biraz düzene girdikten sonra tüylerinizi alın ve limon tuz karışımı uygulayın azalır.
bide tüyleri kökünden almak lazım. yarıdan koparıyosanız sakal gibi çıkar tabi.

yüzde tüylenme oluyosa hormon bozukluğu vardır. önce her gün düzenli olarak nane çayı için. ama 1 hafta filan için çünkü fazlası zararlı olabilir.
hormonlar biraz düzene girdikten sonra tüylerinizi alın ve limon tuz karışımı uygulayın azalır.
bide tüyleri kökünden almak lazım. yarıdan koparıyosanız sakal gibi çıkar tabi.

jinekologada gittim ben hormon testi yaptırdım yüzümdeki tüylerin hormonla alakası yokmuş genetik olabilir dedi doktor. yine nane çayını kullanmalımıyım?

ya benim de yüzümde tüyler siyah bazı yerlerde belirgin iğneli epilasyon için handan hanıma gittim abarttığımı söyledi bi şey olmadığını söyledi iple aldığım 2 hafta falan olmuştu ondan mı tam göremedi acba diye düşündüm yapmadı iğneli çok rahatsız oluyosan sarart dedi :KK50:
diode lazer ve nd yağ lazer başlıklarına bakın kızlar isterseniz orda yüzüne yaptırıp memnun olanlar var ben de gitcektim de şimdi okul başlicak lazerden sonra tüyler duruyosa öyle okula gidemem seneye yaz tatiline kadar tüylerimi iple alıp yaz tatili başlayınca lazer yaptırmayı düşünüyorum artık

ya benim de yüzümde tüyler siyah bazı yerlerde belirgin iğneli epilasyon için handan hanıma gittim abarttığımı söyledi bi şey olmadığını söyledi iple aldığım 2 hafta falan olmuştu ondan mı tam göremedi acba diye düşündüm yapmadı iğneli çok rahatsız oluyosan sarart dedi :KK50:
diode lazer ve nd yağ lazer başlıklarına bakın kızlar isterseniz orda yüzüne yaptırıp memnun olanlar var ben de gitcektim de şimdi okul başlicak lazerden sonra tüyler duruyosa öyle okula gidemem seneye yaz tatiline kadar tüylerimi iple alıp yaz tatili başlayınca lazer yaptırmayı düşünüyorum artık

iğneli epilasyonda çok acıtıyomus yaa napıcaz biz :KK43:(

X