Yüzdeki kılcal damar genişlemesinde lazer tedavisi olan varmı

devlette yaptırmıyorum ben sıra bekliyen var deyip hızlı hızlı yapıo izler bırakıo tabi her devlet has.öyle degildir paranızı biriktirin özel amerikan hastanesi gibi en son teknoloji lazere sahip bir hastanedir orada yaptırın küçük burun bölgesini ortalama 800 tl orta büyüklükte 1300 tl yani büyüklügüne göre seans ücreti alınıyor..diger lazerlerde yaptırırsınız 3 ay sonra aynısı tekrar olur degişen bişi olmaz olan cildinize olur ama amerikan hastanesinde öyle degil çok farklı çapraz lazer sistemi ile yok ediyor..araştırmanız gerek..ben faydasını gördüm sizlerde görürsünüz umarım..ben hayatımda bi kez güzellik salonunda gittim lazerle oldum 1 ay sonra tekrar oldu devlette oldum 3 ay sonra oldum amerikan hastanesinde oldum maşallah 3 yıldır daha olmadım güneşede çıkıyorum hiç tepki vermiyor..

türkiyede 3 hastanede La Roche-Posay ın lazeri vardır digerleri çok eski model la roche posay bilirsiniz kızarıklık giderilmesi için krem üreten fabrika tanınmış marka sonuçta ama türkiyede 3 hastanede lazeri varmış geniş araştırma yaptım bu konuda
1 amerikan hastanesi istanbul nişantaşı

2 Florence Nightingale Hastanesi istanbul şişli ,ataşehir,
3 acıbadem hastanesi carosel avm üstündeki hastane bakırköy

çok kişi msjla doktorun adını istiyor..yazayım üye olmayanlarda faydalansın :) cildiye amerikan hastanesi nişantaşı buket hanım yaşını almış çok iyi bir bayan bu lazer üzerine deneyimleri olan ve lazer üzerine lisansları olan bir bayan sitesinden bakabilirsiniz..bir tek kötü yönü kılcal damar üzerine türkiyede sayılı hastane oldugu için sıra almak çok zor fiyatları uçuk ama inanın sıra alamıyorsunuz ben lazer olucam tarihi belirliyorum 3 ay önce arıyorum seans alıyorum zaten muhayene ücretine takılmayın buket hanım iyi birisidir hastalıgınızı bilerek gidiyorsunuz muhayene ücreti almaz belki çok iyi bir bayan hani hastalıgınızı bilmeden muhayene olursanız lazer olmazsanız ücreti alabilir..ama siz sonuçta kılcal damar için yada yüz kızarması için gidiyorsunuz bir çok hastaneyi gezdiginizi söyleyin ona biliçli oldugunuzu bilsin .. lazer olurkende karışmayın doktorunuza :) morluk bırakarak lazer atışı yapmak istiyor derindeki damarları yok etmek için morluk bırakması iyidir merak etmeyin 14 günde geçicektir..ama karışırsanız siz doktora aman morluk kalmasın gibi ozaman faydasını göremezsiniz lazerin bırakın doktorun ellerine kendinizi..uyuşturması için krem sürülsünmü derler size sürülmesin diyin uyuşturucu krem sürünce doktor kılcal damarları kaçırabiliyor damarlar büzülüyor işe yaramaz lazer doktor ne derse okey verin çokta korkmayın o lazere bende yattım defalarca bişi olmadı yanınızda buz götürün lazer olduktan sonra buz koymanızı isteyecektir yüzünüze..hastane para ile satıo buzu :) zaten hastaneye girince kaliteyi anlıyacaksınız sanki avm gibi içi :) hep zenginlerin gitti bir hastane..ilgi alaka süper..doktorun asistanı sizin fotolarınızı çekicektir..çekmesindeki neden her lazerde nasıl iyi oldugunu sana göstericektir..bak dicektir lazerden sonra bunlar bunlar gitmiş gibi doktorda sana fotolar göstericek başkaların başarılı lazer sonuçlarını ..yani tamam pahalı ama dünyaya bir kez geliyorsunuz yüzünüzede herkes bakıo bence deger o paraya hiç acımayın paraya gerekirse kredi çekin bankadan yüzünüz iyi olunca çalışır ödersiniz..kredinizi..ben biriktirdim paramı gittim ama ahh yıllar önce gideydim oraya ahh ahh

birde unutmuşum arkadaslar yanınızda destekci birileri olsun anneniz ne bilim babanız kardesiniz olmadı en yakın arkadasınız oda lazer odasına girebilir onada gözlük verirler sizi izler sizde rahat olursunuz bilirsiniz böyle durumlarda destekci yanınızda olursa rahat oluyor insan. dişcide bile öyle degilmidir ..arabanız varsa tek gitmeyin o günlük kendinize şöför bulun çünkü lazerden sonra yüzünüzde çok morluk olucak o şekilde trafikte polis görürse dururdur :KK70: ne ayaksın die :KK70: hastanede lazer oldugunuzu söyleyin kagıt gösterin polis sanar dayak yediniz. kavga ettiniz oda sonuçta işini yapan memur kızmayın eger arabanız yok tek iseniz hastane çıkışı taxsi çevirin taksiciyede durumu anlatın dikiz aynasında sürekli bakar noldu yüzüne die adam o yüzle otobüsle gelirim deyip güvenip gitmeyin benden söylemesi cebinizde taksi paranız olsun vs..hemde bulutlu olsada bile bazen güneş bulutların arasından pörtlüyor saniyelik yüzünüze güneş gelmesin..arka koltukta şapkanızı takın eve dogru gidin 14 gün evde artık keyfinize bakın ama güneş havada çıkmayın bence ben öyle yaptım daha iyi sonuç aldım kısaca lazer olucaksınız ilk önce hava durumuna bakın o güne randavu alın yani havanın yagmurlu bulutlu oldugu gün rüzgar olsun sorun yok yagmur yagsın sorun yok ama güneş olmasın saniyelik güneş görmesi maffeder kalıcı izler yaratır..güneş hiç görmeyin mümkünse lazer olduktan 3 ay sonrada güneş görmeyin kapalı ceza evi misali kapatın kendinizi zaten böyle sorunları olanın iş hayatı yoktur çalışamazlar..çogunlugunuzda işsizdir zaten..sonra artık iş bulursunuz kendinize yeniden dogmuşsunuz gibi hayatınıza devam edersiniz..tabiki güneşli havalar dikkat güneşli hava bizlere yasak zaten maddi durumum iyi olsaydı bırakırdım bu diyarları giderdim yılın en çok bulutlu yagmurlu ülkesinde hayat sürerdim ..zengin roza hastaları öyle zaten genelde gece işlerine önem verin gece çalışacagınız işler olsun güvenlikte olur ofisde olur yani gece işlerini kaçırmayın derim ben öyleyim ofisdeyim mesela rahatım güneş görmüyorum..bizi zaten güneş maffedio arkadaslar..neyse sonra eve geldiniz size orada yanık kremi sürücek doktorunuz asistanda kova ile güneş kremini bolca sürücektir..sonra kasaya gidiceksiniz ödeme yaparken krem sürülmedi diyin yoksa onun için ücret alıyorlar yani uyuşturucu krem sürülmedigini mutlaka söyleyin ben bir kez söylemedim yazmışlar bana..sonrada üstüne düşmedim doktora ayıp olmasın die..eve geldiniz o gece yattınız sabah bir kalkıcaksınız yüzünüz şişmeye başlıcak 3 gün şişicek adeta arı sokmuş gibi korkmayın geçicek sonrası çok güzel porselen gibi ciltdiniz olucaktır..ılık su ile duş alın almak isterseniz tabi soguk güneş yasak şişlik 2 günde inicektir tam şişdikten sonra sonra morluklar geçicektir..sonra artık yavaş yavaş dışarıya çıkmaya başlıcaksınız kendinize öz güveniniz gelmiş şekilde artık belli tarihlerde tekrar seanslarınız olucak ilk seeans zorlu geçiyor sonraları artık şişmede olmuyor korkmayın cild alışıyor sonra buraya gelip teşekkürü unutmayın :)

MERHABA ARKADAŞLAR.
Bende Gül Hastalığı ( rozasea) ile iki yıldır mücadele ediyorum. yüzümde ağrılı sivilce yaygın kızarıklık burun ve yanak bölgesinde kılcal damar çatlamaları vardı ve beni çok rahatsız ediyodu ekmek almaya inerken bile kapatıcı pudara vs sürerdim. geçen sene doktorum antibiyotik verdi ve kortizonlu kremler düzenli kullandım ve yüzümde sivilceler kızarılar geçti. ama sonrası korumaya devam etmedim güneşten korunmadım baharat domates tüketmeye devam ettim ve hastalığım tekrarladı ve daha ilerlemiş durumda yine soluğu doktorda aldım tekrar antibiyotik ve kremler verdi ayrıca saç diplerime kadar ilerlemiş saçlarımı tararken kaşırken canım yanıyodu. onun içinde medikal şampuan ve saç dibi özel bi ürün verdi. herneyse doktoruma yüzümde kii kılcal damarlar için lazer tedavisi istediğimi söyledim oda şimdilik gerek yok daha yerleşmemiş dedi hemde çok pahalı dedi ne yapayım pahallı ise alala reçetemi aldım ve hemen çıkışta özel bir merkeze gittim aynı gün lazer işlemini yaptırdım biraz sancılı ve sıkıcı bi işlem açıkçası gözümden yaşalar geldi. şimdilik memnunum 15 gün sonra tekrar rütüş için gidicem gözden kaçanlar varsa ayrıca fiyatı 200 tl ikinci seans ücretsiz. canım yandı ağrılı sancılı bi işlem ama sabah kalktığımda o iğrenç burun kenarı kılcal damarları görmeyince çok iyi hissettim çokk hafif bazı bölgelerde kalmış onuda 15 gün sonra tamamlarlar artık. herkeze tavsiye ederim. ayrıca iz yanık delik gibi hiç bir şey yok:halay::nazar:

MERHABA ARKADAŞLAR.
Bende Gül Hastalığı ( rozasea) ile iki yıldır mücadele ediyorum. yüzümde ağrılı sivilce yaygın kızarıklık burun ve yanak bölgesinde kılcal damar çatlamaları vardı ve beni çok rahatsız ediyodu ekmek almaya inerken bile kapatıcı pudara vs sürerdim. geçen sene doktorum antibiyotik verdi ve kortizonlu kremler düzenli kullandım ve yüzümde sivilceler kızarılar geçti. ama sonrası korumaya devam etmedim güneşten korunmadım baharat domates tüketmeye devam ettim ve hastalığım tekrarladı ve daha ilerlemiş durumda yine soluğu doktorda aldım tekrar antibiyotik ve kremler verdi ayrıca saç diplerime kadar ilerlemiş saçlarımı tararken kaşırken canım yanıyodu. onun içinde medikal şampuan ve saç dibi özel bi ürün verdi. herneyse doktoruma yüzümde kii kılcal damarlar için lazer tedavisi istediğimi söyledim oda şimdilik gerek yok daha yerleşmemiş dedi hemde çok pahalı dedi ne yapayım pahallı ise alala reçetemi aldım ve hemen çıkışta özel bir merkeze gittim aynı gün lazer işlemini yaptırdım biraz sancılı ve sıkıcı bi işlem açıkçası gözümden yaşalar geldi. şimdilik memnunum 15 gün sonra tekrar rütüş için gidicem gözden kaçanlar varsa ayrıca fiyatı 200 tl ikinci seans ücretsiz. canım yandı ağrılı sancılı bi işlem ama sabah kalktığımda o iğrenç burun kenarı kılcal damarları görmeyince çok iyi hissettim çokk hafif bazı bölgelerde kalmış onuda 15 gün sonra tamamlarlar artık. herkeze tavsiye ederim. ayrıca iz yanık delik gibi hiç bir şey yok:halay::nazar:
Merhabalar tüm yüz için mi fiyatı 200 tl
kullanılan lazer markası nedir. hangi merkezde yaptırdınız

canım ben kayseri devlet hastanesinde lazer yaptırıyorum ücretsiz. 4. seansım olacak aynı zamandada rosaliac krem kullanıyorum %50 geçti kızarıklıklar
Bende bu durumdan çok sıkıldım bende de var ne yazık ki 🥺 hangi Kayseri'de hangi hastane oldugunu hangi doktor olduğunu yazarmisinz lütfen maalesef ki öğrenciyim hesaplı bir yer arıyorum kaç aydir 😔

devlette yaptırmıyorum ben sıra bekliyen var deyip hızlı hızlı yapıo izler bırakıo tabi her devlet has.öyle degildir paranızı biriktirin özel amerikan hastanesi gibi en son teknoloji lazere sahip bir hastanedir orada yaptırın küçük burun bölgesini ortalama 800 tl orta büyüklükte 1300 tl yani büyüklügüne göre seans ücreti alınıyor..diger lazerlerde yaptırırsınız 3 ay sonra aynısı tekrar olur degişen bişi olmaz olan cildinize olur ama amerikan hastanesinde öyle degil çok farklı çapraz lazer sistemi ile yok ediyor..araştırmanız gerek..ben faydasını gördüm sizlerde görürsünüz umarım..ben hayatımda bi kez güzellik salonunda gittim lazerle oldum 1 ay sonra tekrar oldu devlette oldum 3 ay sonra oldum amerikan hastanesinde oldum maşallah 3 yıldır daha olmadım güneşede çıkıyorum hiç tepki vermiyor..
Merhaba,

Hangi doktora tedavi oldunuz ve şu ana kadar problem yaşadınız mı?

Merhaba yarın yüzümdeki kılcal damarlar icin rozesea hastasıyım bilgehan yılmaza randevu aldım amerikan hastanesine sizden ne kadar aldılar toplamda şimdi 550 tl muayene ücreti dedi yüzünüzde bölgeye göre alıncak ücret dedide inşallah 2.500 ü geçmez :KK43:direk lazer yaptıramıyormmu dedim hayır dediler muayene ondan sonra lazer

Valla ben bugün gittim yaptırdım hic te abartıldığı kadar morardı Felan bilmem ne şöle oldu böle oldu olmadı biraz kızardı etti sonra geçti gitti bitti 15 gün sonra tekrar gidicem bakılcakmış öle aman aman acımadı acıdı ama ne acılar var bu neki sonra geçti hafifledi yüzüm şişme Felanda olmadı alla alla bana yapamadılarmı acaba

Hakan Buzoglu kollarimdaki benleri aldirayim diye gittigim ve kollarimi yaktirdigim kisidir. Beni yakarken bahsettigi konular da esiyle nasil bahcede uyusturucu ictigi ve elinde kocaman icki kadehinin hic eksik olmadigi idi. Kollarima uyguladigi lazer ciddi yaralara sebep oldu ve o yaralar ve izlerle yasiyorum 2018 den beri. Hakan Buzoglundan uzak durun ve kucuk benlerle barisik yasamayi tercih edin.

X