Yüzdeki kılcal damar genişlemesinde lazer tedavisi olan varmı

Yüz bakımı için doğal yöntemlere başvurun kese en iisi ben keseal.com dan develi ham ipek kese aldım çok memnun kaldım

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 301
istanbulda yaşayanlar için maddi imkanı kısıtlı sgklı olarak lazer yaptırmak isteyen arkadaslar BAKIRKÖY Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Lazer yapmakta ve çok iyi ve ücretsiz sigortanız varsa eger ben devlet hastanesi güvenemem özelde yaptırmak istiyorum diyorsanız arkadaslar AMERİKAN HASTANESİ Tercih Edin Sakın Sakın güzellik merkezlerinde yaptırayım demeyin yok cilt temizleme yok bilmem şu diyip size oradaki cilt temizleme ürünlerini satarlar cildinizi temizliyoruz diye derisini soyup üstüne lazer yaparlar cildinizi yakarlar sonra kırmızı nokta nokta ömür boyu kalır düzeltemezsiniz sakın aldanmayın ona..güzellik merkezinde lazer olan %90'nı nohut büyüklügünde kırmızı lekeler kalıyormus.. lazer cihazı tamam önemli ama o nokta atışı yapan doktorda çok önemli :) üst üstte 2 atış yaparsa tamam bitti leke kaldı demektir
lazer fiyatları 1 seans olarak 2013 yılı itibaren ortalama 200 ile 300 lira arası tabiki 1 seans yetmiyor ortalama 5 yada 6 seans yani

300 x 5 = 1500 TL Yapıyor 5 seans
ama devlet hastanesinde olursanız 5 kuruş vermezsiniz

Son düzenleme:
yaptırdın mı yaptırmadın mi bilmiyorum ben 2010da yaptırdım. hatta bu konuda bi konuda açmıştım senin gibi karasız kalip sora böle yapamaycağım deyip ya Allah dedim uzun bi araştırma sonunda gittim benimde aynem örümcek ağı gibi burun kenarı sora kaşınmayla başlayan özellikle stres ve sıcak etkisiyle yanakta vardı. dayanamadım arastirip ozamanın en ii dr die gittim. evet başarı ile lazerlerle ki sana dr hangi tur lazeri seçti ? bu cok önemli!!!! yaptı yüzde 90 geçti ama lazer sorasi eve geldiğimde yuzum ateş içinde yanıodu. aksam bide işik altında bi baktim. atış yapılan yerler cukur cukur. inan mide kanamasi geçirecektim. sora o çukurluklar geçti ama sankı hala bazen gölge cooook hafif hissediyorum. bana kremi hatırlamıyorum. damar catlamasi olmasin die cook pahali bi kremi üstüne önerdi. o krem cildimi mahfetti. okadar yağlı geldi ki karma cildim. yüzümde bes ay sorasinda kucuk kucuk sivilceler yağ seklinde toplam 10 ergenliğimi toplasan okadar sivilce cikarmadim. o derece neşe baktim bu biseye yaramaz kestim sivilceler geçti. fakat o cilt sivilce yerleri sürekli temiz tutmassam dengelemesem cildimi yine hafif küçükten cikabilio. he simdi damarlardan kurtuldun mu diceksin?
kesinlikle hayır tekrar cikti farklı yerlerden burun kenari yine başladı kirmizi simdi bu kisa yaptirmassam YİNE oda mor mor durcak.
soradan uzun bi arastirma sonunda ve tabi deneme yanılmada gerekio maalesef. çünkü herkesin cildi lazere cok farklı tepki veriyor. ben aşırı hassas ciktim. onu yok eden lazer sana yaninda soğutmayla veriyor ki ccilt yanmasin o basinc yanindaki minik damarları catlatti. ha yinede o halimden ii . onu acik söleyim. drunu ii seçersen ve lazeri denersen ufak bi kisma kesinlikle dr yapmali.!!!
ona dıkkat et ben yöntem değistircem bu kisa .bu arada tekrar cikti damarlar dedim ama sanmayin ki korumadım en pahali tum gun koruyan 50faktor gunes kremleri güneşte cikmama vs hepsini denedim bünye üretiyor. stres vs kurtuluş olmadi bende bu gidişle 3senede bi böle yapicaz :KK43::nazar:
yine sorun olursa burdayim.

merhaba, bende lazer yaptırmayı düşünüyorum da yaptırdığın yer neresi ve hangi lazeri uyguladılar onu da yazabilrmisin,?

istanbulda yaşayanlar için maddi imkanı kısıtlı sgklı olarak lazer yaptırmak isteyen arkadaslar BAKIRKÖY Lepra Deri Ve Zührevi Hastalıkları Hastanesi Lazer yapmakta ve çok iyi ve ücretsiz sigortanız varsa eger ben devlet hastanesi güvenemem özelde yaptırmak istiyorum diyorsanız arkadaslar AMERİKAN HASTANESİ Tercih Edin Sakın Sakın güzellik merkezlerinde yaptırayım demeyin yok cilt temizleme yok bilmem şu diyip size oradaki cilt temizleme ürünlerini satarlar cildinizi temizliyoruz diye derisini soyup üstüne lazer yaparlar cildinizi yakarlar sonra kırmızı nokta nokta ömür boyu kalır düzeltemezsiniz sakın aldanmayın ona..güzellik merkezinde lazer olan %90'nı nohut büyüklügünde kırmızı lekeler kalıyormus.. lazer cihazı tamam önemli ama o nokta atışı yapan doktorda çok önemli :) üst üstte 2 atış yaparsa tamam bitti leke kaldı demektir
lazer fiyatları 1 seans olarak 2013 yılı itibaren ortalama 200 ile 300 lira arası tabiki 1 seans yetmiyor ortalama 5 yada 6 seans yani

300 x 5 = 1500 TL Yapıyor 5 seans
ama devlet hastanesinde olursanız 5 kuruş vermezsiniz

benimde anlımda var ufak bi kısım amerikan hastanesine gitmek istiyorum ama çok pahalı muayene ücreti sadece 275tl lazer allah bilir kaç paradır...bi yerden para bekliyorum ondan sonra oraya gidicem artık kremler işe yaramıyor expigment kullanmayı düşünüyordum belki rengini açar ama doktora gitmeden bişey yapmak istemiyorum korkuyorum daha beter olur diye:KK50:

Son düzenleme:
Kızlar merhaba,

Benimde yüzümde kılcal damarlarım vardı ve beni çok rahatsız ediyordu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine estevia estetik (çengelköyde) dermatolog mehmet rahşana gittim. çok güven verdi bana. elbetteki lazer atışı yaparken ufak sızılar oluyor. Sonrasında doktorumun soyledıklerıne uydum yuzumde yara ya da leke gıbı bırseyde olusması. Onemlı olan ıslem sonrasında doktorunuzun soyledıklerını eksıksız yapmak.

benimde anlımda var ufak bi kısım amerikan hastanesine gitmek istiyorum ama çok pahalı muayene ücreti sadece 275tl lazer allah bilir kaç paradır...bi yerden para bekliyorum ondan sonra oraya gidicem artık kremler işe yaramıyor expigment kullanmayı düşünüyordum belki rengini açar ama doktora gitmeden bişey yapmak istemiyorum korkuyorum daha beter olur diye:KK50:
Bakirkoy leprada vedat cimen herkese tavsiyem cillte turkiyede en iyisi

merhaba bende yüzümden kılcar damar tedavisi görüyorum.3 hafta once 2.seansımı yaptırdım şuanda hala izler gitmedi bu normal mı acaba ..doktor 3.seans sı ertelıyo yüzüm iglesmedıgı ıcın..

Kızlar bende pazartsi günü lepra hastanesine gdicem bakırkoye gercekten cok övülen bit hastane bende hem göz altı morlukları hemde kılcar damar catlamaları var neye el atcagmı sasırdım işim çok zor :KK43: dua edin kızlar tedavim ii gecsinn sonuclar ıpaylascam :KK43:

Kızlar bende pazartsi günü lepra hastanesine gdicem bakırkoye gercekten cok övülen bit hastane bende hem göz altı morlukları hemde kılcar damar catlamaları var neye el atcagmı sasırdım işim çok zor :KK43: dua edin kızlar tedavim ii gecsinn sonuclar ıpaylascam :KK43:

hayatım gıdınce bızede bılgı ver gozaltı cokuklugu ıcın care araıyoruz

Daha önce gtmiştim doktora bana dermoroller uygulayacgnıı damarlarım belirgin ve cok hasss oldgu içinmiş ama tedaviye baslamadk o sıra yoğun oldgm için bakalm bu sefer ne dcekler sonucları yazıcam

Canım gittin mi sonuç nedir? ben de kılcal damarlar ve kuruluktanşikayetçiyim

Bu tip uygulamaları yaptırmadan önce bence yapacak olan firmadan bir yazılı teyit isteyin.Ayıp değil ya,bedavaya da yapmıyor.
Sıkıntı yaşayan kimse hakkını aramadıgı için artık kuaförler bile bu işleri yapıyorlar.Lütfen dikkat edin.

Arkadaşlar 16 yaşındayım ve göz altımda, burnumun etrafında çokça kılcal damarlara benzer şeyler var ve çok korkuyorum nasıl geçeceği hakında bilgi verin neolur yardımm :KK43::KK17:

Arkadaşlar 16 yaşındayım ve göz altımda, burnumun etrafında çokça kılcal damarlara benzer şeyler var ve çok korkuyorum nasıl geçeceği hakında bilgi verin neolur yardımm :KK43::KK17:

İyi bir dermatolog görsün. Yaşın küçükken önlemini al. Ben başta bilemedim, 6 yıldır uğraşıyorum geçmedi. Erken tedbir almak önemli :KK66:

Benimde yuzumde belirgin damarlar var ozellikle elimle biraz asagi cektigimde goz altimdaki damarlar cok belirgin bunun icinde lazer tedavisi mumkun mudurrrr

bu konuyu tekrar canlandırmak istedim. küçüklüğümden beri burun kenarlarımda belirgin olan ve yer yer yanaklarımda da kçük küçük kılcal damarlardan muzdaribim.
herhangi bi tedavi olan ,memnun kalan/kalmayan var mı acaba?

Selam , yüzümde kılcal damar genişlemesi ( akne rozasea ) var. 2 senedir çekiyorum. 3 mart 2011 de çakmak erdem hastanesi dermatolog hakan buzoğlu na gittim bana imex ve roza kremi 4 ay boyunca kullan dedi, sonra lazer tedavisi olmamı istedi. 4 seans 1500 tl. Dedi. Hastaneleri araştırmamı söledi fiyat konusunda. çok korkuyorum lazerden yüzüm yanarsa. Offff. Düşünmekten başım ağrıdı. Içinizden lazer tedavisi olan varmı , bana yardımcı olun lütfen. Ayrıca iyi bir dermatolog ümraniye civarında arıyorum. Devlet karşılamıyormuş bu masrafları.
Bana yardım edin. Lazer tedavisi olanlar:KK59:

Selam , yüzümde kılcal damar genişlemesi ( akne rozasea ) var. 2 senedir çekiyorum. 3 mart 2011 de çakmak erdem hastanesi dermatolog hakan buzoğlu na gittim bana imex ve roza kremi 4 ay boyunca kullan dedi, sonra lazer tedavisi olmamı istedi. 4 seans 1500 tl. Dedi. Hastaneleri araştırmamı söledi fiyat konusunda. çok korkuyorum lazerden yüzüm yanarsa. Offff. Düşünmekten başım ağrıdı. Içinizden lazer tedavisi olan varmı , bana yardımcı olun lütfen. Ayrıca iyi bir dermatolog ümraniye civarında arıyorum. Devlet karşılamıyormuş bu masrafları.
Bana yardım edin. Lazer tedavisi olanlar:KK59:
Merhaba birkaç sene olmuş umarım iyileşmişsindir. Ancak Hakan Buzoğlu adını görünce tüylerim diken diken oldu çünkü kötü bir deneyimim var kendisiyle. Benim keloid yaram vardı. Kalp ameliyatı olduğum için. Bu yaranın tamamen iyileşemeyeceğini biliyordum ama o bunun hipertrofik skar olduğunu ve iyleşebileceğini söyledi ve tedavilere başladık. 17 ay sürdü. 3 haftada bir gittim ancak gözle görülür bir iyileşme olmadı. V yaka bir bluz giyebilmek istiyordum sadece. 17 ayın sonunda bunu medeni bir şekilde konuşmak yerine, seansları bitirmek için çok çirkin bir taktik uyguladı.
Bir gün yani son gün beni 40 dak bekletti ve bunu sorduğumda bana saldırganca davrandı. Gözlerini dikti ve vücut dili tehditkardı. Kendisine hiç yakışmayan bu davranışlarla beraber bana gitmemi ve başka bir tarihe randevu almamı söyledi.. Bu arada beni hala bekletmeye kendi ofisinde başka bir müşteriyle ilgilenmeye devam ediyordu. O gün bana yaşattığı çok korkunçtu. Uzun uzun anlatmaya gerek yok ama yara/skar/ keloid tedavisi için kesinlikle tavsiye etmiyorum. Bana yanlış teşhis koyup zamanımı çaldı. Şu anda yaram başladığım günle aynı. Onu bu amaçla araştıranlara rehber olmak için paylaşmak istedim. Botoks vs için gidilebilir.

X