Yüzde roza (Gül) hastalığı

hilalovic

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
1
0
25
Merhaba arkadaşlar size bir sorum var benim yaklaşık altı yıldır yüzümde Rosa hastalığı var krem tedavisi gördüm fakat bir işe yaramadı o yüzden kesin çözüm olarak lazer İşlemi yaptırmak istiyorum bazı illerde bu işlemi devlet hastanesi nde ücretsiz yaptıklarını duydum Ankara'da böyle bir hastane bilen var mı veya illa özel olacaksa bir tavsiyeniz var mı lütfen bana iletin

istanbulda 3 büyük hastanede en son teknoloji lazer var başka illerde yok bildigim kadar amerikan hastanesi lazeri özel bir lazer lazer yapılan yerlerde kızarıklık bir daha olmuyor kılcal damar çıkmıyor..ama başka lazerler var baska hastanelerde 3 a ay sonra tekrar kızarıklık başlıyor tekrar kılcal damarlar çıkıyor paranızı biriktirin amerikan hastanesi gidin istanbula gelin üşenmeyin benden tavsiye size..14 yıllık mücadelem bu hastanede umut buldu ..

krem olarak güneş kremi kullanmayın kullanacaksanız bir yere dökün çakmakla yakın yanıp tutuşuyor ise bilinki petrol ürünü var cildinizi kanser yapar uzun süre kullanırsanız..onun için parapen free bile yazsa dökün test edin..ben kullanmıyorum çok çok nadir kullanıyorum çünkü güneş kremi kullanınca kılcal damarlar sanki aylar sonra tekrar geliyor bunu fark ettim onun yerine bakın size iki krem söylicem onu bir birine karıştırın sürün yatmadan önce sabahda clear yeşil çay limon özlü şampuanı ile yıkayın sonra yüzünüze birşey sürmeyin gece cild kremi emer bakım yapar gündüz ise dışarı atar kremin artıklarını yani gündüz ne sürseniz cildiniz tepki vermez..olay gece biter..onun için gündüzleri dinlendirin sürmeyin güneşede çıkmayın bulutlu havalarda plan yapıon havanın kapalı günleri planlar yapıon 10 saniye bile güneş görseniz hemen tepki verio bu lanet olası hastalık..güneş kremi sürsenizde fark etmio güneş yine etkilio..lazer olunca rahatlıosunuz işte..

1 ci krem
Dermalogica UltraCalming Redness Relief Primer SPF 20 22ml
bu krem satış rekorları kıran bir krem gül hastalıların ve rozesea hastaların kılcal damar olanların pahalı kremidir bunu az kullanın idareli pahalı kremdir..zaten şuanda sitesinde stokta yok yazıyor geldigi gibi bitiyor bu krem yerinden alın satan eczanelerden alın resmi satış fiyatı 364 TL ama bazı siteler 176 tl bile satıo onlara dikkat edin sahte yada tarihi geçmiş gönderebilirler tarih yerini kazıyıp yeni tarih yazıyorlar her tür seneryo mevcut insanlarda..satan eczaneler büyük avmlerin içinde eczaneler oluyor genelde bu kremleri yetkili satış yerleri..
durumu olmayanlar kredi kartı ile tek çekim alın taksitlendirin bu krem 6 ay gidiyor küçük olduguna bakmayın çok yogundur..piriç büyüklügünde parmagınıza koyun ikinci verecegim kremle mix yapın hızlı şekilde karıştırıp kızarık yerlere uygulayın

2 ci krem

Rosacure Fast Cream Gel, 30 ml
bu Kremi de bir fındık büyüklügünde parmagınıza koyun diger yeşil kremide bunun içine bir pirinç büyüklügünde koyun parmagınızla hafif karıştırın sonra nokta nokta kırmızı yere kondurun sonra sürün iyice yedirin ellerinizi iyice yıkayın uygulama yapmadan cildiniz mikrop kapmasın..sonra sabaha kadar kalsın sonra duş alın uyanınca bi güzel sonra gününüz beyaz yüzle geçsin taki gece 12 kadar sonra tekrar aynı işlem devam bu şekil..

şampuan olarak clear yeşil çay ve limon özlü mentollü olanı iyi geliyor yeşil çay kızarıklıgı alır limonda öyle mentol ise nane cildi açıyor nefes almasını saglıyor..sonrası güneş kremi sürmeyin gündüz hiç bişi yapmayın kızarmayacaksınız güneş görmediniz sürece zaten..güneş kremleri ben tavsiye etmiyorum kullanmıyorumda..böyle geçirdim ben rozayı..zaman la yıllar sonra bu deri yeni deri yapıo kızarıklıgın üzerine yeni deri geliyor gibi oluyor kızarıklık hafif hafif gidiyor zamanla soyuluyor..pul pul soyulan yerlerde artık kızarıklık olmuyor..gün ortası diyelim kızardınız bu sefer tek o pahalı kremi sürün çok az yine bekleyin 15 dk yeşil renk gidicektir hemen cilt tonu alıcaktır kızarıklık hemen kayıp olucak..böyle yaşam sürmekte zor dimi aslında bizimde haklarımız olmalı ne bilim gece işleri vermeli devlet bize..ne bilim gül hastasıda bir engelli gibidir güneş alerjisi vardır..işte bu haklarımızda olmalı aslında ama insanlar aaa takmıyorum ayagı ile ilgilenmiyor hastalıgı ile sonra mideye vuruyor midem yanıyor dio sonra göze vuruyor kör olmaya başlıo gül hastaları sonra anlıyorlar..takmadıkların hata oldugunu hastalıgımız çok ciddi hastalık arkadaslar bizler için igne felan olmalı vurunca igneyi ne bilim güneş etkilemesin bizleri bazı ülkelerde öylemiş mesela bu sistem siz bu hastalıgın üzerine durursanız bizede gelir bu igne ama siz kendinizi kandırırsanız takmıyorum yok gül gibi geçiniyorum derseniz yarın midenize üzüntüden vurursa görürsünüz..onun için haklarımızı aramamamız lazım ..her yere yazın tedavisini sorun soruçturun dillensin bu hastalık..şeker hastaların bile ignesi vardır vurur yer tatlısını dimi ? bizimde böyle ignelerimiz var aslında vuruyorsun igneyi güneş artık etkilenmiyor..yabancı sitelerde bu igneyi araştırabilirsiniz..hani demek istedigim sizler ne kadar üstüne durursanız ilacımız o kadar hızlı gelir bize ama durmazsanız böyle iç hastalıklara karar ölür gideriz size söylim..üzülüyoruz mide ilk tepkiyi verir üzüntüden reflü olursunuz sonra mide yanması ile hastane gidersiniz doktor size ilaçlar verir mide ilacı atarsınız üzünüz kızarır deli gibi kaşınırsınız..sonra gözleriniz kanlanmaya başlar doktor size göz antibiyotik verir o antibiotik gözünüze damlatırken rozalı yüzünüze gelicektir al deli gibi kızarıcaktır..hani demek istedigim gerçekten ciddi bir hastalık bu arkadaslarım...benden size söylemesi..mücadele edelim hep birlikte..skk baglı bir ilacımız bile yok siz düşün o kadar vasat durumdayız...diger hastalar ne yapıyor kıyameti koparıyor..adeta hemen onlar için ilaç üretiliyor biz napıyoruz sessiz sessiz oturuyoruz hastalıgımızı gizliyoruz böyle takılıyoruz bilim dünyasıda diyorki yaa bu gül hastaları hiç tepki vermiyor keyifler yerinde deyip nie ilaç yapsınki bende olsam bende yapmam demek istedigimi umarım anladınız..salıcakla kalın

Şu an roza hastalığınız nasıl durumda amerikan hastahanesinde tedaviniz bitti mı kullandığınız kremler hekim tavsiyesi mı 2 üründen bahsetmişsiniz karıştırarak sürülen yüzümde şu an ciddi bir yanma var akşamları özellikle hicbir şekilde geçmiyor umarım ben de kurtulurum

X