Yüzde çıkan sivilceler nasıl hızlı bir şekilde söner ?

caglacaglacagla

Üye
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2023
48
131
29
Merhaba hanımlar
Yüzümde bazen bir gecede büyük sivilce çıkıyor. Genel olarak sivilceli biri değilim. Doktora da göründüm kanımda vs herhangi bir anormallik yok her şey yolunda. Ama bazen gece yatıyorum sabah bir kalkıyorum sivilcem var. Cilt bakımımı da düzenli yapan biriyim.
Böyle ani çıkan sivilceleri söndürebilecek önerileriniz nelerdir ?
Şimdiden herkese iyi günler dilerim

Şu kremi ben kullanmadım ama methini duydum. Sadece sivilcenin üzerine sürülüyormuş.

Eklentiler

• 60E22FA1-1562-43D4-A300-A3D3CA76034B.png
    60E22FA1-1562-43D4-A300-A3D3CA76034B.png
    203,2 KB · Görüntüleme: 51
Merhaba hanımlar
Yüzümde bazen bir gecede büyük sivilce çıkıyor. Genel olarak sivilceli biri değilim. Doktora da göründüm kanımda vs herhangi bir anormallik yok her şey yolunda. Ama bazen gece yatıyorum sabah bir kalkıyorum sivilcem var. Cilt bakımımı da düzenli yapan biriyim.
Böyle ani çıkan sivilceleri söndürebilecek önerileriniz nelerdir ?
Şimdiden herkese iyi günler dilerim

Diş macunu, kil maskesi işe yarıyor benim cildim için. Özellikle böyle deri altında büyik sivilcelerim oluyor, ucu çıkmıyor onlarda kil maskesi çok iyi oluyor benim için.

Tek tük sivilce normal ama cildinize fazla müdahale etmeyin.. eskiden clindoxyl vardı bi gecede söndürürdü sivilxemi smdi üretilmiyor sanırım. Eczacı veya doktora danısın güzel kremler oluyo sadece akne üzerine uygulanan. Ben mundermide begendm msela..

Tek tük sivilce normal ama cildinize fazla müdahale etmeyin.. eskiden clindoxyl vardı bi gecede söndürürdü sivilxemi smdi üretilmiyor sanırım. Eczacı veya doktora danısın güzel kremler oluyo sadece akne üzerine uygulanan. Ben mundermide begendm msela..
yok fazla sivilceli biri değilim nadiren çıkar ama çıkınca da baya zorluyor beni ve yine çıktı 🫠
Yarın eczacıya dediğiniz krem muadili bir şey sorayım 🙂

X