Yüzde ani oluşan çukurlar

karadilara

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2022
6
1
25
Merhaba kadınlar kulübü üyeleri:) 23 yasinda cok siddetli akne problemi yasamamis bir bireyim.Yüzümde iltihapli sivilce gibi bir durum Olmadığı halde cildimde(yüzümde) minik cukurlar olusmaya basladi,kimisi toplu igne basi kadar kimisi nokta gibi.Kullandigim bir ilaç gibi bir etmende yok neden olustugunu asla anlayamadim,isin kötüsü psikolojik mi yoksa ben mi daha öncesinde farketmedim bilmiyorum ama daha da cogalıyorlar gibi.Bu durumu yasayan,bana yardımcı olabilecek olan en azından nedenini,deneyimini paylaşacak olan birileri olursa cok mutlu olurum.görselde ekleyecegim.iyi aksamlar dilerim :)

benim de kaldı zoretonin kullanmıştım lisedeyken tedavisi varmış aslında ama uğraşmadım cildiyeye gidin bi bence

benim de kaldı zoretonin kullanmıştım lisedeyken tedavisi varmış aslında ama uğraşmadım cildiyeye gidin bi bence
Merhaba benim iltihapli sivilcelerden kalma derin cukurlarım olmadı,sivilcem olmadigi halde cukurlarım oluştu cildiyeye gittim ama o da bir cevap bulamadi,kullandıgın bir ilaçtan olabilir dedi ama kullandıgım bir ilaçta yok. Birden oluşması cok garip geldi bana.

anladım benim ilaçtan sonra iyileşirken oluştu gözenek kapatıcı krem vermişti doktor ama düzenli kullanmadım sonrasında da üzerinde durmaıdm

Benim arkadaşımda sivilce tedavisi sonrası çok fazla yanaklarında çukurluklar mevcuttu sonra cildine lazer tedavisi yaptırmıştı yok olmuştu. Bunu doktorlara danışabilirsin uygun mu senin için diye

Benim arkadaşımda sivilce tedavisi sonrası çok fazla yanaklarında çukurluklar mevcuttu sonra cildine lazer tedavisi yaptırmıştı yok olmuştu. B
Benim arkadaşımda sivilce tedavisi sonrası çok fazla yanaklarında çukurluklar mevcuttu sonra cildine lazer tedavisi yaptırmıştı yok olmuştu. Bunu doktorlara danışabilirsin uygun mu senin için diye
Sordum ama derin cukurlar olmadigi icin gerek duymadi,bende neden olustugunu anlamaya calisip neden olan seyi yapmamaya calismak istiyorum.Yüzde olunca ister istemez panik oluyor insan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…