Yüzbaşımız şehit oldu

Cinarefeninannesi

çınar efe_alya naz
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2007
5.239
36
37
KIZLAR ÇOK MORALIM BOZUK BILENLER BILIR ESIM SIIRTTE GÖREV YAPIYOR VE 1.5 AY ÖNCE ŞIRNAGA GÖREVE GITTILER 2 HAFTA OLCAK ÇATIŞMA ÇIKMIŞTI TAM BITMIŞ DÖNERLERKEN MAYIN PATLAMIŞ VE ÇETIN YUZBASIMIZ YARALANMIŞTI ÇOK AGIR BI ŞEKILDE DUN ÖGLEDEN SONRA SEHIT OLMUŞ AILESINE ALLAHTAN SABIR DILIYORUM ÇOK GENÇTI 3 AY ÖNCEDE 3 YASINDAKİ KIZI 2 KATTAN BALKONDAN DUŞUP YUZU PARCALANMIŞTI ESINI DUŞUNEMIYORUM SAKINLESTIRICIYLE DURUYORMUŞ KIZIDA HABIRE BABAM NERDE DIYE SOUYORMUŞ ÇOK UZGUNUZ ÇOK...senağlama

:KK43:(( çok üzüldümm..Allah tan rahmet diliyorum,,yakınalrına da Allah sabır versin.ateş düştüğü yeri yakarmışş kımbılır neler yasıodur aılesı sımdı..senınde esın umarım hayırlısyla görevını tamamlarr

allah rahmet eylesin rabbim ailesine ssabırlar versin çok zor bi durum butun askerlerimiz allaha emanet şu terör olayına lanet okumaktan başka bişey gelmiyo elimizden

Allah ailesine yakınlarını sevdiklerine sabır versin..Başımız sağolsun..Haberleri izlemek dahi istemiyorum artık bu haberler yüzünden ama kayıtsız da kalamıyorum malesef..çok etkileniyorum bu terör olaylarından,şehit haberlerinden..artık çok normal bişeymiş gibi veriliyo haberlerde..2 askerimiz daha şehit oldu,çatışmada yüz başı xxx şehit düştü..sonra kalan haberlere devam..ama biz gülüp oynarken,bugün nereye gitsem acaba diye düşünürken,saçımı ne renk boyatsam diye dövünürken dağ gibi delikanlılar,vatan sevdalıları bir bir şehit düşüyolar..ne için? bizim için..memleket toprakları için..ateş düştüğü yeri yakar tabi..biz ne kadar üzülsekte o evlerdeki yangın sönmez..bizim yüzbaşımız askerimiz polisimiz şehit olurken,tv lerde vatan hainleri o pislikleri yere göğe sığdıramıyolar..üstelik bunu yapanlar bizim vergilerimizde ,ihanet ettikleri,nefret ettikleri devletten alıyolar maaşlarını..haram olsun hepsine tek kuruşum..Başımız sağolsun tekrar..ınşallah birgün son bulur bu TERÖR BELASI!!!

Psıkolojıkmen esım ve bende ÇÖkuyoruz bu gıbı olaylarda ve esım ıÇınde yasadı gÖrdu sehıt yuzbasınıda gÖrdu Çok kÖtuyum yaaaaaa

Allah rahmet etsın gerıde kalanlarına sabır versın..bıtmedı tukenmedı terör belası..Allahım sonumuzu hayr etsın

Allah sehidimizin mekanini cennet eylesin öncelikle

en cok karisina sabir versin insallah zor durumda olan o su durumda

hem cocugu hem esi yazik

iste Allah insanlari farkli farkli siniyor

rabbim yardimcisi olsun kardesimizin

Allah rahmet eylesin, bu vatan onların sayesinde ayakta ve olmaya da devam edecek, mekanı cennet olsun onun ömrünü Allah yavrusuna versin.

Allahım yar ve yardımcınız olsun.haberlerde duydum cok ÜzÜldÜm basımız saolsun.o evlatlar sayesınde bızler yastıga rahat bas koyuyoruz.onların hakkını nasıl Ödeyecegız bılmıyorum.vatan onlara mınnettar.allahım esıne bol sabır versın.elımızden gele tek sey dua etmek allahım rahmet eylesın.sabrınızı bol versın.rabbım aılesını ve sızlerı korusun.

aksam esımden ögrendım yenı araba sıparışı vermış mayın patlamadan 2 gun önce eve getırmışler arabayı esı kocasını aramış araba geldı dıye.yuzbasıda gelınce hepberaber gezerız demış ve arabasınıda göremedı

Yüzbaşı Çetin,mekanın cennet olsun inşallah:çok üzgünüm::Saruboceq:
Şehidimize Allah'tan rahmet,eşine ve ailesine sabırlar diliyorumsenağlama
Vatan evladını,eşi kocasını,yavrusu babacığını kaybettisenağlama

T&S kılıç sizlere de sabır dilerim,Allah eşinize,size ve tüm askerlerimize,asker ailelerine yardım etsin:Saruboceq:

Allahım bu kaçıncı şehidimiz içimiz acıyorr,kelimeler yetersiz kalıyor,Allahım geride kalanlara ilk baş eşine ve yawrucağına sabırlar versin

Allah rahmet eylesinsenağlama bütün sehitlerimizin mekanlari cennet olsun ailesine ve ykinlarina sabirlar versin:Saruboceq:
sizin esinizde insallah biran önce gürevini bitirir kavusursunuz:Saruboceq:
böyle haberleri duyunca gercekten cok üzülüyorum onlar vatanlari ugruna sehit oluyorlar bunlari duyunca yüregimiz kan agliyorsenağlama
paylastiginiz icin cok tesekkür ederim yüreginize saglik
hersey gönlünüzce olsunkaydirigubbakcemile3

canım çok üzüldüm allah eşine sabır kuzusuna uzun ömür versin bende asker eşiyim her göreve gidişlerinde yüreğim ağzımda oluyo allahım hepsini korusun içindede benimkini gerçekten sözün bitti yer arkadaşım ....

X