Yüzbaşımız şehit oldu

Rabbi bu vatan uğrunan canından olan herkesin mekanını cennet eylesin, klanlara dayanma sabrı versin.
Yazikki bu terör yüzünden nice yavrularımız yetim büyümek zorunda kaldı halada kalıyor en çokta buna üzülüyorum.ınşallah biticek bigün bunlar bu dökülen kanlar boşa gitmiycek. Allah bütün halkımıza akıl ve sağduyu versin ayrım gözetmeksizin eskisi gibi kardeş yaşamaya başlayalım :Saruboceq:

.allahım çok büyük sabırlar versin.çok zor,teselli etmek bile ,hiç bir söz kafi gelmez.başları sağolsun.çok genç bir eş,minnacık yavru.ne denirki,allahım merhamet etsin.çocuğun yüzü nasıl acaba şimdi.ayy kadın ne yapsın yaa allahım nolur sen sabır ver güç ver rabbim sen acı kuluna.:Saruboceq: senağlama senağlama senağlama

allah rahmet eylesin rabbim ailesine sabırların en büyüğünü versin makamını cennet eylesin inşallagh....

BU Vaten için canın feda eden tum askerlerin erlerin mekanı cennet olsun..Rabbım ailesine anasına bacısına eşine çoluğuna cocuuna sabır wersinn...emir Allahın....ne denırkı başkasenağlama
hele o arkada kalan mınıcık kuzu......senağlama
Allah rahmet eylesinn.

Açok büyük bir imtihan :KK43:( Allah sabırların en büyüğünü versin yakınlarına... ...kötülere meydan vermesin inşallah...

offff cok üzüldüm okurken tüglerim diken diken oldu kiyamam ben o minik kiza yaa
Allah sabir geride kalanlarada uzun ömür versin cok üzüldüm :KK43:(

ps. düzeltme yaptim üzüntüden yanlis yazmisim

Son düzenleyen: Moderatör:
ne diyeyim arkadaşım pisi pisine gencecik askerlerimiz polislerimiz ölüyor bende polis eşiyim dünde bir emniyet amiri öldürüldü yazık diyorum allah onların mekanlarını nurla dolduracak şehitlerimize rahmet diliyorum

gerçekten kelimelerin kifayetsiz kaldığı bir an..
ne desek boş, sadece dua etmekten ve sabır dilemekten başka..
her şehit haberinde, yüreğim dağlanıyor,başıma ağrılar saplanıyor..
Allahım sabır versin..

X