yuuuupppiiii hamileyimmm!!!!

dilos

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2010
70
0
slm herkeze arkadaslar
ben 3 yildir gebe kalmak icin bekledim ve bugün en sonunda o lanet test de iki cizgi gördüm :))))))) hatta inanamadim ve 2 test daha aldim onlarda pozitif cikti :))) pazartesi doktora gidecem. suan 6 haftalik hamile olmam lazim ve bu 6 haftada ben hic bi belirti görmemistim taaa ki bu sabah testden sonra piskolojik olacak herhalde mide bulantim basladi:)))) birde göbek ve mide cevresinde agrilarim oluyor, normal mi bilmiyorum. ilk gebeligimi 5 yil gecti. kizimda da hic bir belirtim olmadi.ben gecen haftalar bronsit olmustum ve antibiotik kullanmak zorunda kaldim insallahhh bir zarari olmamisdir. bir de dogum kontrol hapi kullandim. pazartesiyi sabirsizlikla bekliyorum.

hayırlı olsun rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin darısı biz isteyenlerin hayırlısıyla başına

aminnn insallah en kisaa sürede tüm isteyenler hamile kalir.arkadaslar ben 3 yildir dogum kontrol hapi kullanmadim ve olsun diye her ay cok bekledim son bir 5-6 aydir da klomen kullandim ama olmadi bir türlü. gecen ay adet düzensizligim nedeniyle doktorum dogum kontrol hapi verdi ondan önce ultrason yapti bu ay yumurtlaman olmicak bosuna bekleme dedi bende hemen dogum kontrol ilacina basladim, ve sonuna kadar cok düzenli kullandim. nasil olsa hamile olamam diye aklima bile getirmedim gebeligi.gectigimiz pazar ilacim bitti bende adet bekliyordum. normalde en gec carsamba adet görmem lazimdi olmadi:))) allahin isi ya evde öncelerden kalma gebelik testi vardi yap nolcak sanki dedim icimden ve yaptim.ilk cizgi kalin bi sekilde hemen cikti ardindan ikinci. dondum kaldim yerimde sonra test e inanmadim.kosa kosa esime gittim. esimde uyuyordu. adam benim cigligma nasil kalkti bilmiyo. hamileyim dedim ve arkadaslar bana bakti esim dedi ki benle sabah sabah dalga gecme uyandirmak icin baska bisi söle bari dedi :))))))))) gercekten test yaptimi söledim ve cizgileri gösterdim oda tabii havalara uctuuu cok sevindi. sonra benim icim rahat etmedi gittim iki adet farkli markalardan bi daha test aldim onlarda pozitif olunca dünyalar benim oldu. pazartesi doktora gidecem. arkadaslar ben bunu anladim ki gebeligi olcak mi olmcak mi die sakin düsünmeyin stressden olmuyo. ben hic aklimda yokken hamile kaldim üstlik dogum kontroll hapi da kullandim:))))

gözünüz aydın. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah. Bizde istiyoruz bi bebiş. iki aydır bekliyoruz ama olmadı hala. şimdide antibiyotik kullanmaya başladım. bitince tekrar deneyeceğiz. Allah bu mutluluğu bize de tattırır inşallah :)

Allah kucağınıza almayı nasip etsin.inşallah darısı benim başıma.tebrikler

iyi geceler arkadaslar aminnn cok tesekkür ederim hepinize. allah hepinize bir iki hatta üc bebis nasip etsin insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…