Yusuf mu? Yekta mı?

aysun444

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2007
1.547
21
Sizce hangi isim daha güzel..
Yusuf'un anlamını biliyorsunuz zaten, Yekta'nında anlamı Tek, eşsiz, benzersiz demekmiş.
Yani ikisinin de anlamı güzel.

Sizce bebeğime hangi ismi koyayım. anlamına göre değilde kulağa gelişine göre hangi isim daha hoş. Yekta mı? Yusuf mu?

Son düzenleme:
Bence Yusuf :asigim:
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsina.s.:nazar:

bence Yusuf:CüvCüv:
Allah saglikla bebisini kucagina almayi nasip etsinkaydirigubbakcemile3

yektada güzel ama yusufun anlami daha hos ve güzel bence
bende yusuf diyorum

allahim melegini saglikla sihatle kucagina almayi nasip eder insallah canim:Saruboceq::nazar:

ikidide çok güzel canım ya
biliyosun benim oğluşun ismi
yusuf emre
eğer ikisinsende vaz geçemiyosan ikisinide koyabilirsin iki isim düşünürsen
yada
çevrende olmayanını koyabilirsin
yadaaa :)
yusuf koyabilirsin
ben hep hamileyken dua etmiştim
yusuf suresini okurdum
yusuf peygamber gibi adına layık güzel ahlaklı bi evlat olsun diye

canım bencede yusuf.adına layık güzel ahlaklı sağlıklı ve hayırlı bir evladın olsun inşallah.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim... Doğuma kadar bu günü saymazsam 3 gün vaktim var, konuyu yeni görenlerde fikrini yazarsa çok sevinirim.

canım ya ben yektayı kız ismi diye biliyorum bence yusuf koy bu isim gerçekten anlam bakımından çok güzel bende şimdi hamileyim oğlum olursa yusuf yada kayra koycam adını

Kesinlikle Yusuf... Adıyla yaşasın kuzucuğun... Birde Yekta'nın şarkısı var biliyonuz dimi. Ben de yekta ismini kız ismi olarak biliyorum.

yektayı bende kız ismi olarak koymayı düşünüyorum bence de yusuf Allah sağlıklı sıhhatli hayırlı evlat etsin inşallaha.s.

bende herkez gibi yusuf diyorum çok severim yusuf ismini ve tanıdığım bütün yusuflar çok güzel olur özellikle gözleri yusuf peygamberimiz gibi benim babamın adı yusuf babam istese bende koyarım inan
ve arkadaşlara katılıyorum yekta kız ismini çağrıştırıyor

X