Yurtdisi balayi mexico?.. yardim lütfen...

Askininbirtanesi

<3 31.03.2013 <3
Kayıtlı Üye
27 Ekim 2011
926
3
Seneye icin simdiden balayi reservasyonu yaptirmak istiyoruz..

mexico acapulco düsündük.. fiyatlar suanda uygun, indirim bile var seneye icin reservasyon oldugu icin..

aranizda hic giden veya gitcek olan/ duyan varmi??

güzelmidir önerirmisiniz..

fikirlere önerilere acigim bildiginiz baska güzel yerler varsa yazarsaniz cok sevinirim..

simdiden tskler:)

Son düzenleme:
yurtdısı olabılırde fıyatlar ne aralıkta olacak
bende bakmaya basladım

bende bakmaya basladım

fiyatlar aslinda okadar pahali degil.. biz daha fazla mesafeyi düsünüyoruz.. mexikodan vazgecer gibi olduk simdilik:/ cünkü 11 saatmis ucakla...
suan icin seceneklerde türkiye yada ispanya var gran canaria.. bakalim artik.. aslinda cennet gibi türkiye dururken neyimize yurtdisi :)) hayirlisi artik ,
siz nereyi düsünüyorsunuz??

gzdem cok sevindim adiniza :) italya asklarin romantizimin tam yeri :) umarim güzel vakit gecirirsiniz..
biz malesef daha kararlastiramadik.. gel git lerdeyiz acaba gran canariami yada türkiyemi diye.. :)

bende bakmaya basladım

biz italyaya gideceğiz yalnız şunu söyleyebilirim tur fiyatları aldatmasın. 2 katına çıkıyor. çünkü verilen fiyatlar kalacak yer ve otel için nadiren 1-2 tane gezilecek yerin parası içinde oluyor. onun dışında orda katılacağınız her şey için ekstra ücret ödemeniz gerekiyor. ya da kendiniz gezip yine cebinizden harcayacaksınız. o zaman da gittiğinize değmez. bizim şu anda 6000 tl yi buldu. bir de yemeklerimiz eklenecek bunun üzerine

gzdem cok sevindim adiniza :) italya asklarin romantizimin tam yeri :) umarim güzel vakit gecirirsiniz..
biz malesef daha kararlastiramadik.. gel git lerdeyiz acaba gran canariami yada türkiyemi diye.. :)

Askininbirtanesi çok teşekkür ederim :)) çocukluktan beri nedendir bilmem İtalya hayalim vardı. Balayına kısmet olacak inşallah. İnşallah en çok mutlu olacağınız yerde olursunuz. Önemli olan iyi vakit geçirip mutlu olmak :))

X