Tüp Bebek Merkezleri Yurt dışında yumurta donasyonu yaptıranlar

Her kese iyi günler! Kıbrısta 4 tüp bebek denemesi oldu ama maalesef başarısız((( çok para ve vakit itirdik((( Şimdi yeniden klinik bulmak zorundayız.. Seçim Gürcistan veya Ukrayna.. Ama Ukraynayı daha çok düşünüyoruz çünkü orada geniş donör veritabanı var ve üstelik kendimiz donörü seçebilirz. Maalesef Gürcistan ve Azerbeycanda donör seçimi yok ve azeri arkadaşlarımız kendileri Ukraynaya tedavi için gidiyorlar. Son zaman Ukrayna klinikleri hakkında çok makaleler gördüm, bilmiyorum kendilerini övüyorlar veya gerçekten yazılar doğrudur ama güvenirlik duyuroruz.. kiminse Ukrayna klinikleri hakkında bir bilgisi varsa çok sevinirim

canım ben kıbrısta sperm donayonu ile gebe kaldım. Doktorum murat ekremdi bahçeci kıbrısta tedavi oldum. Forumda takip ettiğim kadarı ile yurtdışı düşünen arkadaşlar bir bir vzgeçiyor çünkü oradaki klinikler kıbrısın daha gerisinde iyi kliniklerde avrupa ülkelerinde ve çok pahalı aklınızda bulunsun

bende ukrayna düşünüyorum ama siz ne yaptınız? makaleleri nereden buluyorsunuz? ben hiç bilgi edinemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…