Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Ben mor hayaller ve sevda için okudum,yanlış mı oldu? Sıra kimde?kaç tane okunuyor?

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz

M Mor hayaller arkadasimizin duasi ;
Duam allahım dünya ve ahirette bana eş olabilecek hayırlı ve senin sevdiğin insanın en hayırlı ve tez vakitte karşıma çıkması ve hayırlı bir evlilik yaparak salih Saliha vesağlıklı çocuklar yetiştirmeyi nasip et amin

kardelen063 kardelen063 arkadasimizin duasi;
Allah'im, Gokce kuluna oncelikle iman kuvveti,duada sabir ve tevekkulu, yasadigi bu zor gunlerden hayirlisiyla feraha cikmayi, hayirli bir is ve es sahibi olmayi nasip et.Amin..

saydin78 saydin78 arkadasimizn duasi ;

Allah'ım Sevda kulunun ve esinin 3. tüp bebek denemesi basarılı gecsin yüzleri gülsün. Eşinde kaliteli bol bol sperm bulunsun. Yumurtalari kaliteli olsun. Transferi olsun ve sağlıcakla evlatlarını kucağına almayı nasip et. Kim evlat hasreti ile yanıp tutuşuyorsa Rabbim hepimize tez elden evlatlarımızı göndersin inşAllah

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. @gulbera okudu
7. @derinruzgar
8. @kitapseverim
9. @cider13 okudu
10. @gulbil10 okudu
11. whiterose00 whiterose00
12. M Mor hayaller okudu
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. Nefs Nefs
15. kardelen063 kardelen063 mazeretli
16. saydin78 saydin78 okudu

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin***

saydin78 saydin78 cnm mazeretli arkadasdan dolayi senin 185 defa okuman lazim.

M Mor hayaller canim mazeretli arkadasdan dolayi senin 184 defaokuman lazim
[/QUOTE]
Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))

Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))[/QUOTE]
ehehe ne guzel dua :) ağzına sağlık cok bebek isteyenimiz var insallah guzel haberler alırız hepsnden

Tamam Canım şimdi gördüm,Allah kabuk etsin yazmışım da güldüm tabi ki kabul etsin,sevda ya dua ederken de kucağını bebekle,memelerini sütle doldur inşallah dedim Bi de ona güldüm iyi mi :)))[/QUOTE]

:) ilahi ben de guldum. Sagol canim duana. AMINNNNNN :)

Kanguru_ Kanguru_ canım bugünkü dualarimi okudum. Rabbim kabul etsin. Hepinizden Allah razı olsun canlarım sağolun. Duaya yarın da başlayabiliriz pazartesi de olur canım. Çoğunluk ne derse uygun benim için

LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi pesinden yunus a.s duasi 3 salavalta bitiriyoruz.
# 3 arkadasimiz icin toplam 123 tane okuyoruz

M Mor hayaller arkadasimizin duasi ;
Duam allahım dünya ve ahirette bana eş olabilecek hayırlı ve senin sevdiğin insanın en hayırlı ve tez vakitte karşıma çıkması ve hayırlı bir evlilik yaparak salih Saliha vesağlıklı çocuklar yetiştirmeyi nasip et amin

kardelen063 kardelen063 arkadasimizin duasi;
Allah'im, Gokce kuluna oncelikle iman kuvveti,duada sabir ve tevekkulu, yasadigi bu zor gunlerden hayirlisiyla feraha cikmayi, hayirli bir is ve es sahibi olmayi nasip et.Amin..

saydin78 saydin78 arkadasimizn duasi ;

Allah'ım Sevda kulunun ve esinin 3. tüp bebek denemesi basarılı gecsin yüzleri gülsün. Eşinde kaliteli bol bol sperm bulunsun. Yumurtalari kaliteli olsun. Transferi olsun ve sağlıcakla evlatlarını kucağına almayı nasip et. Kim evlat hasreti ile yanıp tutuşuyorsa Rabbim hepimize tez elden evlatlarımızı göndersin inşAllah

1. buttrfly buttrfly

2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. @gulbera okudu
7. @derinruzgar
8. @kitapseverim
9. @cider13 okudu
10. @gulbil10 okudu
12. M Mor hayaller okudu
13. Sleepyyy Sleepyyy okudu
14. Nefs Nefs
15. kardelen063 kardelen063 mazeretli
16. saydin78 saydin78 okudu

***** lutfen duzenli bildirim yapalim kizlar*****

**** herkes sirasini takip etsin. Sirasi gelen aksamdan duasini yazsin. Yazarkende arkadaslarinin agzindan yazmaya dikkat edin***

saydin78 saydin78 cnm mazeretli arkadasdan dolayi senin 185 defa okuman lazim.

M Mor hayaller canim mazeretli arkadasdan dolayi senin 184 defaokuman lazim
[/QUOTE]
123 okudrm

Duayı okuyamadım daha.
Kanguru_ Kanguru_ Duaya iki gün ara verip pazartesi başlarsak benim için daha iyi olacak gibi. Hem mazereti olanların da mazereti tam bitmiş olur. Siz bilirsiniz. Çoğunluğa uyarım.

Bugünün duasını okudum. Benim de adet olmam yakın. Adetken de okuyabilecegimiz bir şey mi okusak

Arkadaslar bi kac gun once demistim 41fetih okuyorum birlikte dua ederiz bitince isterseniz diye rabbime sukurler olsun ki bugun bitti ayni zamanda bugun duamizda bitiyor onuda dualamis oluruz ben tovbe ve sukur namazimi kildiktan sonra
1. buttrfly buttrfly
2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. @gulbera
7. @derinruzgar
8. @kitapseverim
9. @cider13
10. @gulbil10
12. M Mor hayaller
13.@NEFSSEMS

14. kardelen063 kardelen063
15.@saydin78 icin dualrimi ettim birde birlikte edelim diye dusundum arkadaslar
Fetih ve yunus a.s duasinin kabul ve bagislanmasi icin;

Euzübillahimineşşeytanirracim.Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdülillahi rabbil alemin vel akıbetül müttekin,vesselatü vessalamü ala resulüne Muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ecmain.
Ya Rabbel alemin.
Ya Erhamerrahimin la ilahe illallah kalbimizi karatma.La ilahe illallah rızkımizı azaltma.Kendi kapından başka kapı aratma.Dünyada ve Ahirette bunaltma.Tükenmez sabır azapsız kabir cümlemize nasip eyle Yarabbim.Ey bizi yoktan var eden Allah`ımız gunlerdir okumuş ve okumaya devam ettigimiz yunus a.s duasini,41 fetih suremizi yasinlerimizi mülk nebe surelerimizi ve kıldımız namazlarımızı kabul makbul eyle.Ya rabbi bu sayfada bulunan

1. buttrfly buttrfly
2. Sealand Sealand
3. Kanguru_ Kanguru_
4. asli asli
6. @gulbera
7. @derinruzgar
8. @kitapseverim
9. @cider13
10. @gulbil10
12. M Mor hayaller
13. Sleepyyy Sleepyyy
14. Nefs Nefs

15. kardelen063 kardelen063
16. saydin78 saydin78 arkadaslarimizin kimisi hayirli evlad kimi hayirli is kimi hayirli eş kimi cikmaz sandiği gunlerin gecip rahata ermek kimi dogru yolu bulmak icin gunlerdir birbirine dua ediyor ya rabbi sen duarimizi duy ve kabul buyur.Peygamberimiz Aleyhisselam Efendimiz hazretlerinin mubarek latif ruhuna hediye eyledik.Ahirette şefaatini Cennette komşuluğunu cumlemize nasip eyle.Bütün peygamberlerin ruhuna hediye ettik.hepsini haberdar eyle Yarabbi.Cümlemizin ecdadimizdan ahirete intikal edenlerin ruhuna hediye ettik.Vasıl eyle yarabbi.Ruhlarını şad mestur taksiratlarıni af ve mafirat eyle kabirlerini Pirnur makamlarını Cennet eyle Yarabbi.Vücudumuzu kaim nimetlerimizi daim sıhhatımızi müdavim evladlarimızı alim eyle Yarabbi.Ağzimiza tat vücudumuza sıhhat evladlarımiza itaat lütf eyle Yarabbi.Fakirlik gelmeden evvel nimetin meşguliyet gelmeden evvel boş vaktin,ihtiyarlık gelmeden evvel gençliğin,hastalık gelmeden evvel sıhhatin,ölüm gelmeden evvel hayatın kıymetini bilmeyi bizlere lütf eyle Yarabbi.Amentüye tam inanan kalbi aşkın ile yanan seherlerde erken kalkan fevzü ilahine konan kullarından eyleYarabbi. Zalim nefse dirgen vuran bir ömür dosyasini güzel amellerle dolduran kullarindan eyle bizi Yarabbi.Kabetullaha hazır olan kullarından eyle Yarabbi.Her yerde haddini bilen gönül aynasını silen,mahşerde el ağlarken beraat edip yüzü gülen kullarindan eyle Yarabbi.Lüftu ilahine eren iman ile can veren firdevs cennetine giren orada cemalini goren kullarindan eyle bizleri Yarabbi.Dertli kullarina deva borçlu kullarina eda,hastalara şifalar nasip eyle Yarabbi.Senin indindekabul kullarınin hürmetine bizimde günlerdir ettigimiz yunus a.s LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE`Z-ZALİMIN duasinıni kabul ve makbul eyle Yarabbi.Aramızdan rabıtayı kesme kalp penceremizi kapatma.Müslüman olarak getirdin Müslüman olarak Muhammedine gotur.Ecel gelipte kabre konulduğumuzda Rabbin kimdir Rabbim Allahü Teala Nebim Muhammed Mustafa Dinim İslam Kitabım Kuranı Azimi Şan, Müslümanim Elhamdülillah diyerek cevap vermek cümlemize nasip eyle Yarabbi.Bu topikde ve diger topiklerde tanidigimiz tanimadigimiz arkadaslarimizin annesi babasi kendilerine bizlerin ailelerine ve akrabalarimizin olenleri varsa ruhlarina hediye ettik kabul eyle Yarabbi.Evvelim Allah ahirim Allah kalbimde Beytullah Lailaheillallah Muhammedun Resulullah.Eşhedü ve Resülühü diyerek çene kapatmak cumlemize nasip eyle.Allahım şeytanın şerrinden kabirdeki yılanlardan çiyanlardan ölümün dehşetinden kabirin vahşetinden sıratın zulmetinden muhafaza eyle.
Yarabbi ölümun hayirlisi üc ayların birisi Yasinin yarisini okurken ölmek nasip eyle Yarabbi. Yarabbi tekrar Yarabbi Vağfirlena Zunübenna altı nesne ver bizlere biri iman,biri Kur-an,biri rahmet biru cennet,biri nasip,biri kısmet... Bu altı nesneyi müşşeref eyle Yarabbi.
Yarabbi duarimizi Beytullahta yapilan dualara ilhak ile kabul eyle.Hz. Muhammed Peygamberimizin mübarek hürmetine erenler evliyalar şehitler hürmetine sana yalvaran yaralı gönüller hürmetine arşı alanın altina yazilan isimler hürmetine kabul eyle Yarabbi.AMİN
Sübhane Rabbike Rabbil İzzeti Amme Yesüfun Ve Selamün Alel Mürselin Velhamdülillahi Rabbil Alemin.El FATİHA.Meas Selavat.(arkadaslar duarimiz kabul gorsun hepinizden Allah razı olsun)

Burayı okuyup dua ettim ben de. Allah razı olsun.

femmepetal femmepetal canım yeni listede varsın, bugün diger listenin son günüydü. Senin dileğin duan nedir canım? Ben de senin icin okumak istiyorum
Kuzummm Allah razı olsun,benim sıram mı ki?sıram değil de içinden geldiyse," allahım Gül kulunun iki yavrusunu sağlıkla,analı babalı büyütmesini nasip eyle,eşiyle beraber yuvasına huzur,muhabbet,afiyet ver" de yeter

X