Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

Kafam karıştı biraz anlayamadım kusura bakmayın bende katılmak istiyorum
günde 3 arkadaşa okuyoruz salavatla başlayıp 3 arkadaşımızn duasına niyetleniyoruz duaları söyeldikten sonra 3 salavatla bitiriyoruz sonra da 123 defa yunus suresini okuyoruz
mazeretli iken okunmuyor

Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa 3 arkadas icin okuyoruz

duam(kalemero)Özge;Allahım sen özge kulunu koru kolla işinde başarılı olsun zorları başarsın sevilen kullarından eyle.AMİN

@inoubliable ;
duam;
Allahim sen gunahlarimi affet, beni bagisla, bizi dogru yola ilet, salih kullarindan eyle. (Amin)

buttrfly için
Allahim bu arkadasın kalbinden ne geciyosa onu nasip et diyelim arkadaslar

1. K kalemero
2. @inoubliable
3. buttrfly
4. M mavibilgisayar
5. Sealand
6. G guzbahar okudu
7. Kanguru_
8. asli
9. E elif003 okudu
10. @Sukasidesi32 okudu
11. gulbera okudu
12. femmepetal
13. C cansu_tr okudu
14 . derinruzgar
15. kitapseverim okudu
16. cider13 okudu
17. G gulbil10 okudu
18. whiterose00

kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini yazsın lütfen çok bekliyoruz başlamak için

Sleepyyy arkadasimizin duasi ; Rabbim ilk once yillardir evlad hasreti ceken din kardeslerime daha sonra bana eli ayagi duzgun akli basi yerinde saglikli hayirli evladlar nasip etsin.evlerimizden sevgi saygi bereket eksik olmasin seytanin serrinden ve vesvesesinden korusun rabbim.tum sevdiklerimi basimdan eksik etmesin ve annem kalp hastasi durumu sukurler olsun cok iyi rabbim en kisa zamanda tamamiyle iglestigini gostersin amin. Canim bnim duam

M ms92 arkadasimizin duasi ;Rabbim sana el açıp senden hayrlı evlat isteyen tum ummeti muhammede hayrlı evlatlar nasip et içlerinde eşimle benide eksik etme sana layık olacak kul peygamber efendimizi layık olacak ummet vatana millete bana ve babasına hayrlı olacak evlatlar nasip et senden başka kimseye muhtaç etme rezil veya zelil mahrum veya mahsun etme allahım amin

Kizlar Listeyi yarin tekrr baslaticam cikmak isteyen varsa bildirsin[/QUOTE]

M mavibilgisayar asli kizlar okudunuzmu[/QUOTE]

Az önce okudum canim

Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa 3 arkadas icin okuyoruz

duam(kalemero)Özge;Allahım sen özge kulunu koru kolla işinde başarılı olsun zorları başarsın sevilen kullarından eyle.AMİN

@inoubliable ;
duam;
Allahim sen gunahlarimi affet, beni bagisla, bizi dogru yola ilet, salih kullarindan eyle. (Amin)

buttrfly duası ;Allahin arkadaşımızın gönlünden geçeni gerçeği yap.gönlünden geçeni avuçlarına kondur.AMİN

1. K kalemero
2. @inoubliable
3. buttrfly okudu
4. M mavibilgisayar okudu
5. Sealand
6. G guzbahar okudu
7. Kanguru_
8. asli
9. E elif003 okudu
10. @Sukasidesi32 okudu
11. gulbera okudu
12. femmepetal
13. C cansu_tr okudu
14 . derinruzgar
15. kitapseverim okudu
16. cider13 okudu
17. G gulbil10 okudu
18. whiterose00

kızlar mazeretli olanları listeden çıkattık çıkartma sebebimiz liste zaten 6 gün sürecek yeni listeye ekleriz katılmak isteyen arkadaşları tekrar veya mazeretleri bittiğinde okumaya istedikleri yerden başlayabilirler....

not :kızlar her gün 3 kişiye okunuyor günlük listenin bitmesine yakın bir sonraki gün okunacak arkadaşlar dileğini yazsın lütfen çok bekliyoruz başlamak için

günde 3 arkadaşa okuyoruz salavatla başlayıp 3 arkadaşımızn duasına niyetleniyoruz duaları söyeldikten sonra 3 salavatla bitiriyoruz sonra da 123 defa yunus suresini okuyoruz
mazeretli iken okunmuyor
Teşekkürler bende hemen okuyorum o zaman 3 kişi için ama okuyacağım kişileri nasıl bilicem?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…