Yunus a.s duasıyla birbirimize dua edelim

asli G guzbahar ve E elif003
Arkadaslarim için okudum Rabbim kabul etsin İnşallah

Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa (3 arkadaş için)
LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.
3 salavatla bitircez.
abdestli olunursa daha iyi olur.

asli arkadasımızın duası Duam: Allahım cümlesininkiyle birlikte gönlümde olan bildiğin niyetimi hayırlısıyla kabul et, sevdiklerimle birlikte sağlıklı, huzurlu, başarılı bir hayat nasip et. Amin.

E elif003 arkadasımızn duası :Allah im herşey senden gelir sana döner sen aynur kulunun eşini çocuklarini koru çocuklarini babasiz bırakma hayırlı tayin yerleri nasip eyle çocuklarina hayırlısıyla kız kardeş aynur ile eşine hayırlı kız evlat nasip eyle hayırlı zamanlarda inşallah

G guzbahar arkadasımızın duası :
Allahım bana ve gönlü evlat aşkıyla yananlara hayırlı sağlıklı imanlı senin yolunda yetiştirebileceğimiz ve eşlerimizle birlikte büyüteceğimiz bir evlat nasip et. hayirlisiyla saglikli sıhhatli bir hamilelik süreci yaşat. Allahım anneme babama, eşime, kardeşlerime, tüm sevdiklerime, buradaki tüm kardeşlerime uzun, sağlıklı ömürler hayırlı ölümler nasip eyle. Bizlere dünya ve ahiret güzellikleri ver. Bizi doğru yoldan ayırma, kazadan beladan akla gelen gelmeyen her türlü kötülükten, çaresiz hastalıktan koru rabbim. Hepimizin gönlündeki duaları sen kabul eyle Allahım. Amin

1.
Nefs okudu
2. @milad_tb okudu
3. K kalemero
4. COLIN
5. buttrfly okudu
6. M mavibilgisayar okudu
7. Sealand mazeretli
8.
asli okudu
9. G guzbahar okudu
11. Kanguru_ mazeretli
13.
E elif003 mazeretli
14. Tubdur32 okudu
15. Sleepyyy okudu
16. M ms92 okudu

236 tane eksik var kizlar okumak isteyen varmi

Son düzenleme:
Rabbimden oncelikle sifa istiyorum tum maddi manevi hastaliklarim icin en yakin zamanda.sonra hayirli,saglikli bir evlat istiyorum ve esimle mutlu bir yuva...
Dua eden tum arkadaslara simdiden tesekkurler Allah razi olsun

Mazeretlilerin okuyamadığı 246 eksikten 123 ünü ben alıyorum.

Rabbim ilk once yillardir evlad hasreti ceken din kardeslerime daha sonra bana eli ayagi duzgun akli basi yerinde saglikli hayirli evladlar nasip etsin.evlerimizden sevgi saygi bereket eksik olmasin seytanin serrinden ve vesvesesinden korusun rabbim.tum sevdiklerimi basimdan eksik etmesin ve annem kalp hastasi durumu sukurler olsun cok iyi rabbim en kisa zamanda tamamiyle iglestigini gostersin amin. Canim bnim duam

Rabbim sana el açıp senden hayrlı evlat isteyen tum ummeti muhammede hayrlı evlatlar nasip et içlerinde eşimle benide eksik etme sana layık olacak kul peygamber efendimizi layık olacak ummet vatana millete bana ve babasına hayrlı olacak evlatlar nasip et senden başka kimseye muhtaç etme rezil veya zelil mahrum veya mahsun etme allahım amin

Son düzenleme:
]Hergun LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNI KÜNTÜ MİNE’Z-ZALİMIN.

okuma sekli;
3 salavat la baslayip
duasi okunan arkadasin hayirli duasi
pesinden
123 defa 3 arkadas icin okuyoruz

1.
Nefs
2. @milad_tb
3. K kalemero
4. COLIN
5. buttrfly
6. M mavibilgisayar
7. Sealand mazeretli
8.
asli
9. G guzbahar
11. Kanguru_ mazeretli
13.
E elif003 mazeretli
14. Tubdur32
15. Sleepyyy
16. M ms92 o

Tubdur32 arkadasimizin duasi ;Rabbimden oncelikle sifa istiyorum tum maddi manevi hastaliklarim icin en yakin zamanda.sonra hayirli,saglikli bir evlat istiyorum ve esimle mutlu bir yuva...
Dua eden tum arkadaslara simdiden tesekkurler Allah razi olsun[/QUOTE]

Sleepyyy arkadasimizin duasi ; Rabbim ilk once yillardir evlad hasreti ceken din kardeslerime daha sonra bana eli ayagi duzgun akli basi yerinde saglikli hayirli evladlar nasip etsin.evlerimizden sevgi saygi bereket eksik olmasin seytanin serrinden ve vesvesesinden korusun rabbim.tum sevdiklerimi basimdan eksik etmesin ve annem kalp hastasi durumu sukurler olsun cok iyi rabbim en kisa zamanda tamamiyle iglestigini gostersin amin. Canim bnim duam

M ms92 arkadasimizin duasi ;Rabbim sana el açıp senden hayrlı evlat isteyen tum ummeti muhammede hayrlı evlatlar nasip et içlerinde eşimle benide eksik etme sana layık olacak kul peygamber efendimizi layık olacak ummet vatana millete bana ve babasına hayrlı olacak evlatlar nasip et senden başka kimseye muhtaç etme rezil veya zelil mahrum veya mahsun etme allahım amin

Mazeretli arkadaslar yerine okuyan bildirsin kizlar

K kalemero dunki duayi okudinmu canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…