Yumurtlamadan sonra kasık ağrısı

sedanurslannn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
11
0
23
Ya kızlar merhaba yaklaşık 3 4 aydır çocuk istiyoruz ve korunmasız ilişki yaşıyorduk 6-7sinde yumurtlama dönemim olduğundan 4ündem itibaren değerlendirmeye başladık. Ama benim bugün inanılmaz bi kasık ve bel ağrım var. Otursam bile kasığımda ağrı oluyor düm düz yatamıyorum ağrı şiddetleniyor. Sağa veya sola yatınca 10 dakika sonra ağrım hafifliyor. Bu belirtimidir demiyorum zaten bu kadar kısa sürede belirti olmaz ama acaba tutunduğu içinmidir bu ağrı tecrübeli olan varsa bilgi verirse çok sevinirim

Tutunma belirti vermez. Hissedilmez. Ayrıca 6 7sinde ovu zamanı olsa ve dollenmis olsa yumurta daha rahme ulaşmadı tuplerde büyüme evresinde 2 3 gün sonra rahme gelecek tutunursa tutunacak. Yaşadığınız qgrilar hava değişimi veya ne yazık ki bir çoğumuzun başına gelmiş olan psikolojik etkiler 🤷‍♀️

Yani psikolojik olamayacak kadar şiddetliydi ama dediğiniz gibi hava şartlarından yada enfeksiyon falan kaptığımdan olabilir

Beynimiz bize ne oyunlar ediyo siz bi bilseniz. Psikolojiye ihtimal vermemezlik yapmazsınız.

Psikolojik olarak insanlar kör oluyor, psikolojik olamayacak kadar şiddetliydi diye bi cümle ı ıh o yüzden 😅

Ama psikolojik mi bilmem bende de yumurtlama gününden itibaren 3-4 gün ağrı oldu. Hormonlar sağa sola savrulup duruyor, ondan olabilir. Yumurtlamanın 9.günündeyim şu an kasık ağrım kalmadı.

Psikolojik olarak insanlar kör oluyor, psikolojik olamayacak kadar şiddetliydi diye bi cümle ı ıh o yüzden 😅

Ama psikolojik mi bilmem bende de yumurtlama gününden itibaren 3-4 gün ağrı oldu. Hormonlar sağa sola savrulup duruyor, ondan olabilir. Yumurtlamanın 9.günündeyim şu an kasık ağrım kalmadı.
Valla benimde öyleydi şuan sadece ara ara tetikleyen bi ağrı kaldı. Ama düne kadar cidden aşırı bi ağrı vardı. Yani ilk kez böyle olunca bi ümit acaba tuttu mu falan diye düşünmüştüm

X