Yumurtlamadan sonra kaçıncı gün gebelik testinde gözükür

Senin pik ayın kaçında oldu
12 eylul pik
13 Eylül çatladı

Bugün likten 10. Gün
Çatlamadan 9. Gün

12 ve 13. Günü değerlendirdim şu anda da bişi yaşamıyorum beklıyorum korkuyorum zarar gelmesin dıe 1 sendır korunuyordum bu ay hamile kalmam lazım çünkü onumuzdekı 2 ay ıcınde kalırsam sorun olur kpsss sınavına denk geliyor

Tarihlerimiz tam olarak aynı benimde ilk denemem çok heyecanlıyım olmazsada yapacak bişey yok ama bende sağlık sigortası yaptırdığım için 2 ayda hamile kalmak istiyorum olmazsada sağlık olsun tabi

Tarihlerimiz tam olarak aynı benimde ilk denemem çok heyecanlıyım olmazsada yapacak bişey yok ama bende sağlık sigortası yaptırdığım için 2 ayda hamile kalmak istiyorum olmazsada sağlık olsun tabi
Benim bugün ki testim bu mesela …. Çok çok silik ben bile çok zor görüyorum hayalet cızgıyı. Tam Casper gibi bakalım nasıl olcak buna negatif diyorum ama belkıde kendi cozgısıdır

Eklentiler

• IMG_0950.jpeg
    65,3 KB · Görüntüleme: 29
Benim bugün ki testim bu mesela …. Çok çok silik ben bile çok zor görüyorum hayalet cızgıyı. Tam Casper gibi bakalım nasıl olcak buna negatif diyorum ama belkıde kendi cozgısıdır
benimde negatif çıkıyor yarından umutluyum biraz

Hayırlı olsun 14. Günden önce test yapmış mıydınız peki
Yok kuzum yapmadim dunde negatif beklerken pozitifi gördüm hatta 3 test yaptim ama kani gormeden asla emin değilim hala bak buda testim

Eklentiler

• IMG-20240921-WA0002.jpg
    106,2 KB · Görüntüleme: 16
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…