Yumurtlamadan 7 gün sonra progesteron kaç olmalı

Papatyam0909

Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2022
169
82
Merhaba kızlar. Ben bu ay ovulasyonla yumurtlamayı takip ettim yumurtlamadan 7 gün sonra progesteron kanı verdim 5.86 çıkmış. Bu sonuca göre yumurta kalitesiz mi demek oluyo. Gezinirken bikac böyle yorum okudum

Merhaba kızlar. Ben bu ay ovulasyonla yumurtlamayı takip ettim yumurtlamadan 7 gün sonra progesteron kanı verdim 5.86 çıkmış. Bu sonuca göre yumurta kalitesiz mi demek oluyo. Gezinirken bikac böyle yorum okudum
Canım bu ay yumurtan çatlamamış olabilir. Adetin 20. Günü daha yüksek çıkar yumurta çatladığında

10 nun altı sağlıksız diye biliyorum 15 ve üzer gebelikte ideal bu hormon yüzünden 3 kez düşük yaptım ordan biliyorum

Ben yumurtlamayı takip edip çatlama olunca progestron hap kullandım ilk kullanmada hamle kalmıştım zaten

Ben yumurtlamayı takip edip çatlama olunca progestron hap kullandım ilk kullanmada hamle kalmıştım zaten
Ya şunu çok merak ediyorum konu üzerinden biraz zaman geçmiş ama bilginiz varsa Yardımcı olabilir misiniz? Progestan 200 mg hap kullanıyorum sabah akşam dedi doktor. Adetin 10. Günü başladım. Bugün adetin 18. Günü. 5-6 günlük hapım kaldı. Henüz yumurtlama bulgusu göremedim . Progestan hapını yumurtlamadan önce kullanmak, yumurtlamayı engeller mi acaba ya

ONu bilmiyorum ben yumurtlamayı takip edip çatlama olunca kullandım adet sonrası inofolic combi kullandım yumurtlama olunca onu brakıp progestron kullandım 200 mg

Bnm de 6.44 çıktı değer 5 ve üzeri ise yumurta çatlıyor fakat 10 ve üzeri hamile kalacak kadar çok kaliteli yumurtaları sahip olduğunu gösteriyor doktor böyle yorumladi

X