Yumurtlama testi yapan arkadaşlar,lütfen yardım edermisiniz ?

doktor çaplarını soylediginde henuz çatlamamıs yani folikül atılmamıs oluyor canım

şimdi anladım canım..
çok saol.. :)
progesteron tahlilinde yumurtlamış olduğumuz anlaşılıyor dimi..
peki o tahlilde sonuç yüksekmi olması gerekiyor, yoksa referens aralığı içindemi?

Son düzenleme:

ama yumurtlama olmazsa 2. çizgi hiç çıkmaz heralde dimi
yumurtlama olmadan da çıkabilirmi 2. çizgi silikte olsa:uhm:

Yabancı sitelerde ovulasyon testi örneklerine baktım ,illa iki çizgi aynı koyulukta olanlara pozitif demişler..Biri kalın biri silik olan çizgiler olunca negatif yazmışlar..Ama gebelik testlerinde ikinci çizgi silik de olsa pozitif denilmiş...:sm_confused:

rufeydacım bence senin yumurtlaman yakın yada hamilesin :)

rufeydacım bence senin yumurtlaman yakın yada hamilesin :)

canım bugün23. gün dün yine silik çizgi çıktı
sag kasıgımda şişik bir balon var gibi sancımvar sürekli
yaptıgım testlerde 18. gün olan biraz daha koyu
sanırım ben o gün yumurtladım ama neden hala 2. çizgi silik çıkıyor onu anlamadım:uhm:

canım yani ikinci çizgi koyulaşmayınca yumurtlama olmadıgı anlamına mı geliyor:uhm:

Bu günleri değerlendirdinmi canım... Normalde kaç günde bir adet görürsün sana tavsiyem bu ay olmazsa birdahaki ay adetinin 10. gününden başla 17 güne kadar her gün çalış Mutemelen bu dönemlerede yumurtan çatlamaya meğilli.. Ve o günü yakalamak biraz zorlu bir yarış ve şansa.s.

kac gunde bir regl oluyorsun canım

ben evlenmeden önce 15 günde bir adet olurdum 1. çok yogun 2. çok az olurdu
evlendikten sonra normale döndü biraz 32 34 günde oluyodu
iki aydırda yasmin kullandım ben dr verdi kist oluşmasın diye nisan da ve mayısta 3ünde oldum şimdi ne olacak hiç bilmiyorum muhtemelen 3ü

sen benden 3 gun sonra regl olacaksın yani 9 gunun var..

İnşallah hamilesindir :Saruboceq:

Adetin 5. gününden beri çalıştık canım..Hala devam çalışmayakaydirigubbakcemile3

Bu ay olmazsa mikroya yönelcez..Zaten 1 ay ertelendiği için preseedi deneyelim dedik..Hayırlısı artık...:1rolleyes::Saruboceq:

inşallah canım ya:CüvCüv:
inşallah sende hamişsindri hiçbir işleme gerek kalmaz inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh:CüvCüv:

canım yani ikinci çizgi koyulaşmayınca yumurtlama olmadıgı anlamına mı geliyor:uhm:

bademcim mesajımı görmedin sanırım anlayamadımda tam olarak

Haklısın canım herşeyin hayırlsı olsun.. Belli olmaz belki mucizen gelir sana inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…