Yumurtlama mı

12 Eylül de test yaptım zaten sabah pik Olduğu için değerlendirdim gecesinde 13 Eylül olmuştu yanı degerlendırdıgım de gece idi ama bugünü de degerlendırdım sabah … neden test yapmam gerekıyor ?
Canım çatlamayı görene kadar test yapman gerekiyor şöyle söyliyim mesela benim 2 gün pikti ertesi gün çatlama oldu sonra test yapmayı bıraktım bu şekilde oluyor

Canım çatlamayı görene kadar test yapman gerekiyor şöyle söyliyim mesela benim 2 gün pikti ertesi gün çatlama oldu sonra test yapmayı bıraktım bu şekilde oluyor
Yapsam da yapmasam da degerlendırıyorum gerek var mı ki ay gidip alayım o zaman ben neden se içimde bi ses boşuna yapıyorsun sen daha öncesinde hamile kaldın diyor aşırı midem bulanıyor yumurtlama günü başladı benim yanı bu ama kulak ağrım var antibiyotik kullanıyorum belki ondandır

Kızzz zaten yapsan da yapmasan da degerlendiriyosun ama çatlama olup olmadığını görmek önemli bazılarında mesela üst üste 4-5 kere koyu çıkıyor belkide daha fazla öyle az alacağına internetten çoklu sipariş etsene ben bir gebenin günlüğünü kullanıyorum çok memnunum

Benim silikleşmiş aldım bugün baktım :):) çatlamış yanı bugünü ve dünü değerlendirdim

Kızlar merhaba benim reglime 4 5 gün var ovu testi yapmaya başladım daha öncesinde yapamadım 3 gündür gittikçe koyulaşmaya başladı daha yeni yumurtlama olmuş olabilir mi regliye bj kadar yakınken yumurtlama olur mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…